Basketbol Takımları Basın Tanıtımı

Medya Bilgilendirme: Basketbol Takımları Basın Tanıtımı

Yeni sezon öncesinde yaptığı transferlerle hem Türkiye Ligi hem de Avrupa Kupaları?nda iddialı olan Galatasaray A Bayan Basketbol ve Galatasaray Café Crown A Erkek Basketbol takımlarımızın teknik heyet ve oyuncularının hazır bulunacağı basın tanıtımı 18 Eylül 2007 Salı günü saat 18:00'de Başkanımız Sayın Özhan Canaydın, Basketbol Şubesi?nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Ahmet Dedehayır, Ülker Grubu Başkanı Sayın Ali Ülker ve Ülker Kurumsal İletişim Spor Sponsorlukları Müdürü Sayın Hakan Aydınol?un katılımlarıyla Galatasaray Adası Aslan Restoran'da yapılacaktır.

PROGRAM
18.00 Basın Toplantısı
19.19 İftar Yemeği

Medya mensuplarının bilgisine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü
İletişim Koordinatörlüğü

Arkadaşlar gsbasket.org olarak bizde davetliydik açılışa.
Önce bizi çok iyi karşılayan Mihriban Hanıma vede Çağrı Beye daha sonrada yönetici ve idarecilerimize teşekkür ederiz.
Ben, Önder Çiçekoğlu, Mehmet Eskici olarak gittik, malesef ARDA gelemedi, Açılış çok iyi geçti öğrendiklerimizi ve gözlemlerimizi kısaca aktarayım
Ayrıca fotoları M.Eskici foruma ekleyecek.
1-Kombinelerle ilgili çok sitem duyduk yönetici ve idarecilerimizden özellikle bizim sitenin daha aktif olmasını bekliyorlar, umarım msj istenen yere gitmişitr şuana kadar sadece 400 adet kombine satılmış.
2-3 numara transferi için M.hoca biraz daha sabretmemizi istedi çünkü en iyisini almaya çalışıyoruz dedi.
3-Bluntt diye bir oyuncu denenmiş ama beğenilmemiş.
4-Kombine alan taraftarlarla ilgili bir çok organizasyon yapılacak tanışma toplantısı, yemeği, söyleşisi vb....
5-M.hoca ve oyuncularımız belirli aralıklarla sitemize röportaj yapacaklar.
6-Sezon açılmadan önce topluca basket takımının idmanını izlemeye ve m.hocayla sohbet etmeye gideceğiz önder bununla ilgili duyuruları yapacak.
şuan aklıma gelen bunlar.

Aklıma geldikçe yazayım.
Kombine kartlarımız çıktı ay sonunda dağıtılacak.
Alınacak oyuncu 2 numarada olabilir 3 numarada olabilir.
D.Mitchell takım bulamazsa bizde oynama ihtimali varmış.

Basketbol takımımızın açılışında herkese forma hediye edildi, ben formamı forumdan bu günden itibaren ilk kombine alan kişiye hediye edeceğim.....

Aslında buraya yazmadığın birşey var ki ah ah çekilecek birşey...

3 numaramız çok yaklaşmıştı ama... birileri devreye girdi diyelim olmadı...İsimi çok isterse Eyüp abi verir.

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Aslında buraya yazmadığın birşey var ki ah ah çekilecek birşey...

3 numaramız çok yaklaşmıştı ama... birileri devreye girdi diyelim olmadı...İsimi çok isterse Eyüp abi verir.
Hayır o şimdi efes'te :( :(

Merhaba arkadaşlar ben yeni kayıt oldum yaklaşık 1 senedir takip ediyordum ama bugüne nasipmiş.
Eyüp abi Mithat işi nolcakmış , bide 5.yabancı alıncakmı ?

Re:

Sercan Özbek' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben yeni kayıt oldum yaklaşık 1 senedir takip ediyordum ama bugüne nasipmiş.
Eyüp abi Mithat işi nolcakmış , bide 5.yabancı alıncakmı ?
mithat yok, mitchell klüp bulamazsa bir sezon daha bizde ozaman 5 yabancımız olacak sanırım.
skorer bir 2 veya 3 numara alacağız ama biraz daha sabretmemiz gerekiyor.

Ah efes ah sadece Kenny olsa ah Efes ah... Neyse canları sağolsun gene de Murat hoca iyi araştırıyor elindn geleni yapıyorlar.

Seneye eğer Avrupa da başarılı olursak diger sene transferlerimiz daha rahat gerçekleşir...

Transfer için daha ne kadar sabretmemiz konusunda bir şey söylendimi
Görüşülen isimler varmıymış , isimler konusunda bir şey söylendimi

Sezon başlayana kadar yeni transferimiz gerçekleşecek.
Basketbolda organizasyon olarak prestijli bir noktada şimdilik olmadığımız için oyuncu getirmekte zorlanıyoruz.
İstediğimiz oyuncular nba,italya ve ispanyada kontrat yapmaya çalışıyorlar biz şuan son tercih gibiyiz sanırım buna rağmen iyi bir isim almakta kararlıyız.

İşte anlatmak istediğim bu.Çok aşırı bir paran yoksa oyuncuların ilk tercihi sen olmuyorsun yada bir Efes değilsen olmuyorsun.Anlatmak istediğim bu.Hala zirveye cok yakın değiliz belki gene yarı final oynayacaz ama ilerleme olacaktır.Bu kesin...

Basketbol Takımları Tanıtım Gecesi Yapıldı

Galatasaray Cafe Crown Erkek Basketbol Takımı ve Galatasaray Bayan A Basketbol Takımlarının tanıtım gecesi Galatasaray Adası?nda yapıldı.

Geceye Başkan Özhan Canaydın, yönetim kurulu üyeleri, Galatasaray A Bayan Basketbol ve Galatasaray Café Crown A Erkek Basketbol takımlarımızın teknik heyet ve oyuncuları ile Ülker Kurumsal İletişim Spor Sponsorlukları Müdürü Sayın Hakan Aydınol ve çok sayıda davetli katıldı.

Başkan Özhan Canaydın yaptığı konuşmada, ?Galatasaray Spor Kulübü her alanda olduğu gibi Türkiye?de basketbol sporunun öncülüğünü yapmıştır. Kulübümüzün kuruluşundan yalnızca altı yıl sonra Galatasaray Lisesi beden eğitimi öğretmeni olan Ahmet Robenson?un çabaları ile ülkemizdeki basketbol faaliyetleri başlamıştır. Bu sporun Türkiye?de bilinçli bir şekilde yayılması için çabalarını sürdüren Galatasaray Spor Kulübü günümüzde de basketbol sporuna yatırımlarını sürdürmektedir.

Galatasaray Cafe Crown adı altında lig ve Avrupa kupası mücadelelerini sürdürecek olan bayan ve erkek takımlarımızın yeni sezonda gerek ligde, gerekse de Avrupa kupası mücadelelerinde arzulanan başarıyı yakalayarak kulübümüzü ve milletimizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum.

Yeni sezon öncesinde başta basketbolun değerli emekçileri olan sporcularımıza ve tüm basketbol camiasına hayırlı bir sezon temenni ederim? dedi.

en azından bi süpriz beklerdim bumudur :)