Basketbolda Kombine Dönemi...

Geneli hesaplayıp detaylarda boğulmasına rağmen basketbolda kombine sistemini akıl eden yönetimi kutlamak gerek. Ülkemiz şartlarında basketbola olan ilgi, ülkedeki vatandaşın alım gücü düşünüldüğünde belirlenen fiyat uçuk. Öğrenci indirimi yapılarak talebi artıkmaya çalışmak haricinde yapılabilecek pek bir şey görünmüyor. Basketbola olan ilginin yaş ortalaması düşünüldüğünde yapılan hatadan ancak böyle bir yaklaşımla geri dönülebilir. Eğer maçlar Abdi İpekçi´de oynanacaksa kapasite düşünülerek Kapalı ve Numaralı tribün kombinesi alanlara hediye edilmesi de güzel bir fikir.

önder bey göreve:)
Arkadaşlar organizasyon yapıp gsbasket olarak bir gün belirleyi topluca kombine alalım....

arkadaşlar aldığım bilgileri aktarıyorum!
1-salon ayhan şahenk.
2-pahallı olmasının sebebi ayhan şahenkin kirasının yüksek olması.
3-bayanlar-tekerlekli basketbol ve erkek takımı bütün hepsi için geçerli
son olarak çok iyi yabancı transferleri bitmek üzereymiş haberleri çok yakında gelecek.

Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
arkadaşlar aldığım bilgileri aktarıyorum!
1-salon ayhan şahenk.
2-pahallı olmasının sebebi ayhan şahenkin kirasının yüksek olması.
3-bayanlar-tekerlekli basketbol ve erkek takımı bütün hepsi için geçerli
son olarak çok iyi yabancı transferleri bitmek üzereymiş haberleri çok yakında gelecek.
Eyüp abi ağzından bal damlıyor sanki devam et konuşmaya. :)

İşte şimdi kombine bilet satışı daha da ilgi görecektir. 3 takımımızın maçlarını da içeriyor olması bu kombinelerin çok güzel bir haber ve taraftarımız da mutlaka kombine biletlere gereken ilgiyi göstereceklerdir. Herşey daha da güzel olmaya başladı gerçekten. Ve birde Eyüp abinin verdiği son haber yüzümü baya bi güldürdü. İnşallah yapılacak yabancı transferleri bir an önce bitirilir ve bu transferler inşallah takımımıza büyük katkılar sağlar. Bu yıl her bakımdan çok daha iyi bir Galatasaray geliyor anlaşılan. İşler yoluna girmye başladı, inşallah böyle devam eder.

Recep Şen: ?Kombineler İçin Teşekkür Ederiz?

Galatasaray Cafe Crown İdari Menajeri Recep Şen, bugün satışa sunulan basketbol kombine biletleri için taraftarımıza teşekkür etti.

2007-2008 sezonundaki tüm iç saha maçlarını kapsayan bilete taraftarımızın büyük ilgi gösterdiğini belirten Recep Şen, ?Bu, takımımıza olan desteğin belirtisidir. Bu sene onlara yakışır biçimde, onların yüzünü güldürmek için hem erkek hem bayan basketbol takımlarımız en üst düzeyde çalışmalar yapmakta? dedi.

Recep Şen, ?Taraftarın destek açısından kombine bilete gösterdiği ilgiden memnuniyet duymaktayız ve herkese teşekkür ediyoruz. Bu ilginin günden güne artarak devam etmesini diliyoruz.? diye konuştu.

Galatasaray Cafe Crown?ın sezonluk kombine biletleri, futbol kombineleriyle birlikte Ali Sami Yen Stadı VIP Salonu?nda satılıyor.
:) :) :) :) acaba rüyamı görüyorum.

valla bizim taraftarada bir sey olmus takimpara harcayinca bizimde harciyacagimiz gelmis anlasilan :)
ayhan sahenk olmasindan dolayi ben alamicam ama gelebildigim maclara biletiyle gelicem
ayrica eyup abi bugun yatagin super bir yanindan kalkmis verdigi haberlere bakn :)

Sevgili gsbasket Ankara üyeleri. Basketbol takımları için kombine bilet satışları başlamış. Bizde Ankara'lılar olarak biraraya gelsek ve bire kaç kombine de biz alsak sizce nasıl olur? Fikirlerinizi bekliyorum.

Serdar abi,

Güzel fikir aslında ama uzak olduğu için kaç kişi gidebiliriz ki ? Her haftasonu gidip gelmek de zorlar bünyeyi...

Yine de ben varım.

Herkese selamlar

Kombine fikri hoşuma gitti. İyi düşünülmüş. Ancak fiyatlar konusunda ''ucuz'' yorumunu getiremedim. Geçen sene 3 Ytl den izliyorduk, şimdi Ayhan Şahenk olunca 5 Ytl olur. 35 maç izlesem 175 milyon vermem gerekirdi. Ucuz diyen arkadaşlar herhalde eski açık fiyatıyla eş tutulmasını istiyorlar. Cefayı sürekli taraftarın çekmesi artık rahatsız ediyor. Sene boyunca başarılar gelir geçer dedik ama :) elde var 0 olunca kötü olduk. Taraftar tutuklandı, yonetim sustu. Parası olana ihtiyacı olan klüp, paraya göre Galatasaraylılığı derecelendirdi. Eminim ki futbolda veya basketbolda bu sene taraftara çile çektirecekler. Güvenlik önlemleri ile yıldıracaklardır. Bakarsınız ayağa kalkmayı yasaklarlar :))

Kombine yerine tek tek bilet almayı tercih ederim. Zaten Ayhan Şahenk'i pek dolduramayız. Hadi hayırlı işler.

Re:

serdarmengi' Alıntı:
Sevgili gsbasket Ankara üyeleri. Basketbol takımları için kombine bilet satışları başlamış. Bizde Ankara'lılar olarak biraraya gelsek ve bire kaç kombine de biz alsak sizce nasıl olur? Fikirlerinizi bekliyorum.
Her maça gidemesek de kulübe katkı amacıyla alınır. Maçların üst üste olduğu dönemlerde de gitmek cazip hale gelebilir. Sonuçta kombineler İstanbul´dan birine verilir gidemediğimiz maçlarda daha önceden bilgi vererek "maddi durumu iyi olmayan" arkadaşların maçlara gelmesi sağlanabilir.

40-50 milyon falan olsa da hadi fantazi olsun diye ankaradan alırdık. evin duvarına asardım. ilk basketbol kombinemiz ne de olsa. Ancak anlaşılan bilet fiyatları bu sene geçen seneki gibi olmayacak. biraz cep yakacak. kombine fiyatları bunu gösteriyor.

Yalnız şöyle beni oturduğum yerden zıpltacak bir takım yaratılırsa ki nasıl bir takım istediğimi önceki konularda belirtmiştim, kombineyi alırım ama maçlara gelemem.

Cem Baba' Alıntı:
Herkese selamlar

Kombine fikri hoşuma gitti. İyi düşünülmüş. Ancak fiyatlar konusunda ''ucuz'' yorumunu getiremedim. Geçen sene 3 Ytl den izliyorduk, şimdi Ayhan Şahenk olunca 5 Ytl olur. 35 maç izlesem 175 milyon vermem gerekirdi. Ucuz diyen arkadaşlar herhalde eski açık fiyatıyla eş tutulmasını istiyorlar. Cefayı sürekli taraftarın çekmesi artık rahatsız ediyor. Sene boyunca başarılar gelir geçer dedik ama :) elde var 0 olunca kötü olduk. Taraftar tutuklandı, yonetim sustu. Parası olana ihtiyacı olan klüp, paraya göre Galatasaraylılığı derecelendirdi. Eminim ki futbolda veya basketbolda bu sene taraftara çile çektirecekler. Güvenlik önlemleri ile yıldıracaklardır. Bakarsınız ayağa kalkmayı yasaklarlar :))

Kombine yerine tek tek bilet almayı tercih ederim. Zaten Ayhan Şahenk'i pek dolduramayız. Hadi hayırlı işler.
Beyler zaten büyük çoğuluğumuz sırf beleşçi damgasından kurtulmak adına salonda bilet almaya özen göstermiyormuyuz , maç başınada 5 ytl gibi 1 parayı sırf kulüpe 1 nevi katykı yapmak adına alıyoruz işin kısa yollu özeti bu olsa gerek ...

Sevgiğli Ahmet bey, baqsket kombineleri o kadar pahallımı sizce. Hem adam gibi takım istiyoruz hem de böyle bir oırganizasyona bile burun kıvırabiliyoruz ço0k güzel. AQyrıca benim bu teklifim fantezi olup evin duvarına asmak için değil. Anlatmak istediğimi Onur çok iyi ifade etmiş kendisine teşekkürler.

arkadaşlar bu pazar saat 14 te topluca gidip kombinelerimizi alalım....

Ben varım Eyüp abi.Bi Galatasaray ve basketbol aşığı olarak vazifemi yaparım.O kombinelerin de bitmesi lazım.Gerekirse günde 5 liraya çalışır ama gene de kombinemi alırım...

ya ıstda oturupta kombıne alamamak cok kotu yahu(malum ızmırdeyız ogrencılık vs..)ama forumdaslarımın gorevlerını yerıne getırecegıne suphem yok...

NOT:bu arada foruma bır suredır bır nedenle gıremıyordum(sıfre vs.)adminimize bugun maıl attım 2-3saat gecmeden yardımcı oldukları ıcın mınnettarım...tesekkurler GSBASKET:):)