Basketbolda Kombine Dönemi...

pazar günü saat 14 te ali samiyende buluşup topluca kombine alacağız....
kombine almak isteyenlere duyurulur...

Ben de almaya karar verdim ama Pazar alamam.Futbol takımının antrenman formasını da alacağım için para biriktirmem şart.Pazar takılmaya gelebilirim o başka. :)

pazar günü istanbul dışında olucam maalesef ama sizin aldığınız fiyattaki tribünden alışı daha sonra yapmayı düşünüyorum. futbola alamıyoruz bu sene bari baskete gidebilelim.

Pazar günü gidecek arkadaşlarımız GSBASKET olarak 50 kişilik yer ayırtacak. Sonradan gidecek arkadaşlar GSBASKET diye söyleyip ayrılan yerden alabilir.

müsait olan herkes bu pazar saat 14'te samiyende vip girişinde olsun!!

İleriki zamanlarda alabiliyoruz herhalde değil mi kombineyi..Benim okul değiştirme gibi bir durumum var..Eğer kalırsam kesin alacağım zaten her maça gitmeye çalışıyoruz..Bari parayı baştan verelim de katkısı olur kulübe..

İleriki zamanlarda mesela Eylül ayı içinde nereden alabiliriz kombineleri..Onu da sorabilir misiniz..

Bedava girerim diye kombine almayan arkadaşlara kötü bir haberim var :D :D :D
Bu sene kesinlikle ama kesinlikle bedava girmek yok çünkü a.şahenk'in kira bedeli çok yüksek ve herkes bilet alacak.....
bilet fiyatlarıda 5-10 ytl arası olacak derbiler ise 10-15 ytl arası düşünülüyor...
kaynak:Eyüp Yıldız 8) 8) 8) inanmayan sabretsin!!!

bugün kombinelermizi aldık arkadaşlar.
öncelikle bizle çok ilgilenen ve bilgiler veren Çağrı beye çok teşekür ederiz.
gsbasket olarak yerimizi ayırttık 't' bloktayız bizle izlemek isteyen arkadaşların dikkatine.
kombine satışlarımız şu konulan hedefe göre gayet iyi gidiyormuş bu haber bizi çok memnun etti ayrıca.
Çağrı bey'in bize verdiği bilgileri size aktarayım kısaca.
1-Artık basket maçlarına bedava girme dönemi sona erdi kesinlikle biletsiz içeri kimse alınmayacak.
2-Cafe crown'ile yapılan görüşmeler sonucunda yeterli destek alındı ve önümüzdeki sezon çok iddalı bir GALATASARAY izleyeceğiz.
3-kombineler bayan ve tekerlekli basket maçları içinde geçerli
4-Bütün maçlar erkek-bayan-tekerlekli basket takımlarımız Ayhan şahenk'te oynayacaklar.
5-amatör şubeler genel sekreteri Selçuk İrem oldu vede kendisi geceli gündüzlü amatör şubeler için gerekli sponsorluklar, yatırımlar, taraftar ve organizsoynları daha üst seviyeye çekmek için çalışıyor.

Ömer Maslak İstanbul'un bir ucu filan değil.Ne yaptın sen? Sanki Silivriden yada Tuzla dan filan bahsediyoruz.

Karşıdan gelecek arkadaşlar Kozyatağından bir otobusle 4.Levent'e ve oradan da 10 dakikalık bir minibüs yolculuğuyla salonun orada olabilirler.Toplam 40 dakika.

Kadiköyden geleceklerde Vapurla Beşiktaşa geçtik oradan bir minibüs ile yaklaşık 20 - 25 dakikalık bir ylculukla salona varabilir.Yani pekte zor değil...