Basketbolda Kombine Dönemi...

Güzeldi çoğu şey.İlgileri,alakaları,hizmetleri.Fırat abi götürdü sandwichleri. :)

Poz vermeyi becerebilsem hayatım çok daha farklı olurdu,MSN'e sürekli kendi fotoğraflarımı koyup yeni aşklara yelken açabilirdim. :D
Kombine almaya gidenlere aç gitmelerini öneriyorum. :) Sandviç,bisküvi,kahve,kola...Üstelik hepsi ücretsiz ve size sürekli servis yapılıyor.Bunlar normal gelebilir ilk bakışta ama yıllardır organizasyon eksikliğinden şikayet ettiğimiz,taraftar olarak hakettiğimiz muameleyi görmediğimizi düşündüğümüz için şaşırttı bizi.
Çağrı abi açık konuştu bizle.6.5 milyon dolarlık bütçenin tamamı basketbolunmuş söylediğine göre.Geçtiğimiz yıllarda yerleşen beleş girme düşüncesi en büyük engelmiş kombine satışına.Kadronun belirsizliğini ve Fenerbahçenin geçen seneki şampiyonluğunu düşünürsek satışlar fena değil şimdilik.Simge bir oyuncu alabilirsek satışlar daha da artar.
Bize ayrılan kısmın dolacağını umuyorum.

Bütün basket takımlarımızın maçları Ayhan Şahenk´te olacağı haberi üzerine bazı arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum :) Olaya pembe gözlükle bakacak olursam; salona gidiş-dönüş sürecinde her hafta bir kitap bitirebilirsiniz. Böylece yönetimin aldığı bu karar yol, su, köprü olarak döner sizlere :)

Onur beleşcilik kanınıza işlemiş. Bileti bedava alamıyoruz bari yiyecek ve içecekleri bedava bulmuşken kaçırmayalım dediniz herhalde :) Sizi gidi çapulcular sizi :)

Takım geç kurulsun da güç kurulmasın. Anılan para şubeye aktarılırsa iyi bir takım yaratılabilir ULEB için. Türkiye şampiyonu zaten belli gibi...

imkanı olupta kombine almayan arkadaşlara çorba söylüyorum!!!

Bugün Çağrı beyle yaptığım görüşmede Erkek ve bayan takımının kesinleştiği , engelli basket takımının Federasyon unda isteğiyle Ahmet Cömert te oynamasının düşünüldüğü ama Ayhan ŞAhenk içinde çalışıldığını , farklı salonda olsa bile kombine sahiplerinin maçlara Kombineleriyle girebileceklerini öğrendim.

Arkadaşlarla beraber Kapalıdan kombine aldık

Basket için para kalmadı maalesef zaten Ahmet Comerttede olmayacakmış maçlar bana çok yakındı :(

Görünen o ki yeni sezonda çok fazla salonda takımımızı destekleme fırsatına sahip olmayacağım ama GSbasket in bu organizasyonu gerçekten gururlandırdı

İşte hata hep burada.Evime yakın değil.Bu nedir ya?

Görende İstanbuldan,Kocaliye gel diyoruz insanlara.Maksimum 1.5 saat sürecek bir yolculuk bukadar mı zor gelir insanlara?Anlamıyorum ya...

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
İşte hata hep burada.Evime yakın değil.Bu nedir ya?

Görende İstanbuldan,Kocaliye gel diyoruz insanlara.Maksimum 1.5 saat sürecek bir yolculuk bukadar mı zor gelir insanlara?Anlamıyorum ya...

Çalışıtığımız için maalesef o kadar Zor Gökçe saat 21:00 da bitiyor benim işler Ahmet Comert yakın olduğu için yine bir şekilde çıkıp gidiyordum ama bu sefer o kadar kolay değil benim için

Re: Re:

Alen Hekimbas' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":5f011]İşte hata hep burada.Evime yakın değil.Bu nedir ya?

Çalışıtığımız için maalesef o kadar Zor Gökçe saat 21:00 da bitiyor benim işler Ahmet Comert yakın olduğu için yine bir şekilde çıkıp gidiyordum ama bu sefer o kadar kolay değil benim için[/quote:5f011]
Alen yanlış anlama ama bizim basket maçlarımız saat 2100 de hiç başlamıyorki bu arada çok uzak dediğiniz salon toplu taşıma araçları ile maksimum 30 dk sürüyor .(m.köy - taksim - beşiktaş)

sanırım kombinemi mali problemler sebebiyle kredi kartı kesim tarihim olan 3 agustostan önce alamıycam :S

bulamama gibi bi ihtimalimiz sözkonusumudur? kombinesi edinen arkadaşlar bi yardımcı olurlarsa kendilerine teşşekkürü borç bilirim :)

Onur BALCI' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":56e5f]Türkiye şampiyonu zaten belli gibi...

Aynı takımı mı düşünüyoruz?[/quote:56e5f]
Onur benim düşündüğüm takım Milli Takım antrenörünü kendi takımının başına getirerek parayla federasyonu da yönetmeye talip olan kulüp. Müessese kulüplerinin verdiği tepkinin şiddeti ortaoyununu bozmaya yeter mi onu da zaman gösterir.

Ankara olarak almayı planladığımız kombine sayısı muhtemelen bu haftasonu netleşir. Amaç, çorbaya bir miktar tuz katabilmek.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Onur BALCI":57455][quote="Onur Yavuz":57455]Türkiye şampiyonu zaten belli gibi...

Aynı takımı mı düşünüyoruz?[/quote:57455]
Onur benim düşündüğüm takım Milli Takım antrenörünü kendi takımının başına getirerek parayla federasyonu da yönetmeye talip olan kulüp. Müessese kulüplerinin verdiği tepkinin şiddeti ortaoyununu bozmaya yeter mi onu da zaman gösterir.

Ankara olarak almayı planladığımız kombine sayısı muhtemelen bu haftasonu netleşir. Amaç, çorbaya bir miktar tuz katabilmek.[/quote:57455]ankaradan kombine alma düşüncesi çok güzel bişr düşünce tebrik ederim.
ayrıca Alen arkadaşında sizi örnek almasının isterim :)
Alen'e birde şunu sorsam.
a.şahenk ile aslantepe yanyana sayılır aslantepe bittiğinde uzak olduğu için oradanda kombine almayacakmısın????
dur tahmin edeyim tabiki alacaksın hemde en önce o çünkü futbol mesafe önemsiz değilmi...
lütfen basket takımımıza sahip çıkalım kombinemizi alalım aldıralım!!!

Neyse arkadaşlar emin olabilirsiniz ki Pazar günlleri kombinem olmazssada mümkün oldukça maçta sizinle beraber olmaya çalışacağım (Buarada T blok olayı nedir orda olabilmek için illa kombine mi almak gerekiyor?)

Re:

Semih Ural' Alıntı:
sanırım kombinemi mali problemler sebebiyle kredi kartı kesim tarihim olan 3 agustostan önce alamıycam :S

bulamama gibi bi ihtimalimiz sözkonusumudur? kombinesi edinen arkadaşlar bi yardımcı olurlarsa kendilerine teşşekkürü borç bilirim :)
Semih sanırım sorun olmayacaktır için rahat olsun ...

Ankara'nın en sevdiğim özelliğidir.Futbolda da basketbolda da bütün takımlar aynı yerde oynar.Orasıda şehrin merkezindedir.Bu sebeple yolda kitap okumaya vaktimiz olmadığı için birazda kültür eksikliğimiz vardır.Kombine satışlarının iyi gittiği söyleniliyor.Bu sevindirici haber.Takımımıza uleb cup sezonunda herzaman destek olunmalıdır kendi sahasında.