Basketbolda Kombine Dönemi...

kutaycamci' Alıntı:
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
arkadaşlar şu ana kadar 100 civarı kombine satılmış.
vip'in bir bölümü bitmiş vip için bir bölüm daha açacaklarmış.
bizim gsbasket tribününde ise yaprak kımıldamıyormuş haberiniz olsun :( :(

VIP tribünün adının VİP olması dışında avantajları var mı. Çünkü R-S-T bloklar sahaya çok daha yakın bence hem seyir zevki hemde de takıma destek olma açısından çok daha uygun
Vip'e "klas" insanlar,bağırmıcaklar olan insanlar alıyor genelde.İmkan olsa pro içecek adamlar alıyor.Heralde öledir.25 milyon fark.Biz bağırmayı tercih ediyoruz.Belki Vıp de deri koltuklar vardır.Okadar.

Bu belirsizlikte,bu reklam fiyaskosunda 100 rakamı kimseyi şasırtmasın :?

Yani Ormansporlu kalası izlemeye kaç kişi gidecek bilinmez :?

Gökce Başaran' Alıntı:
kutaycamci' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":e49cd]arkadaşlar şu ana kadar 100 civarı kombine satılmış.
vip'in bir bölümü bitmiş vip için bir bölüm daha açacaklarmış.
bizim gsbasket tribününde ise yaprak kımıldamıyormuş haberiniz olsun :( :(

VIP tribünün adının VİP olması dışında avantajları var mı. Çünkü R-S-T bloklar sahaya çok daha yakın bence hem seyir zevki hemde de takıma destek olma açısından çok daha uygun
Vip'e "klas" insanlar,bağırmıcaklar olan insanlar alıyor genelde.İmkan olsa pro içecek adamlar alıyor.Heralde öledir.25 milyon fark.Biz bağırmayı tercih ediyoruz.Belki Vıp de deri koltuklar vardır.Okadar.[/quote:e49cd]

Teşekkür ederim benim de tercihim bağırmak yönünde olduğu için VİP tribünü tercih etmedim

Bakın beyler; surası iyidir surası kötüdür; surada bagırırız falan gibi yorumlar yerine kombine almayı tercih ederseniz her iki taraf icin de olumlu olacaktır.

Yok yere mesaj yazmaya gerek yok, bu başlığın bir amacı var sonucta ...

isteyen istediği yerden alır.
takımın vip'te oturacak taraftarada pota arkasında bağıracak taraftarada ihtiyacı arkadaşlar.

Re:

Arda EZER' Alıntı:
Bakın beyler; surası iyidir surası kötüdür; surada bagırırız falan gibi yorumlar yerine kombine almayı tercih ederseniz her iki taraf icin de olumlu olacaktır.

Yok yere mesaj yazmaya gerek yok, bu başlığın bir amacı var sonucta ...

Kombineyi daha önce almıştım zaten Arda bey sadece VİP tribününün adı dışında bir özelliği olup olmadığını merak etiiğim için bir soru sordum( konuyu ilk açan ben olduğum için açıklama yapma ihtiyacı hissetim de) saygı ile....

Kombine almak için transfer bekliyenler sözünü tutsun :shock: :shock: :shock:

Abi transfer bahane , sohbet şahane. Gönül ister Murat Hoca çıksın açıklamalar yapsın taraftarının içi rahatlasın Kombıne almaya insanlarkoşarak gitsin belirsizlik ortamında, reklamsız 100 bilet bile fazla nerdeyse :?

Bizler burada aile gibiyiz,bu birlik büyük olasılıkla salonlara da yansayacak güzel dostluklar kurulacak.Yani salonda aile havasının estiği ortam oluşturulacak.Böyle olunca insan reklam yapılmasını bekliyor. Fanatik Gazatesine Reklam verilse çok mu zor ? Ya da Gs Tv de reklam hazırlansa çok mu zor ? Umarım bunlar düşünülüyordur ve transferlerden sonra açıklanır .

Burak Barut' Alıntı:
Bizler burada aile gibiyiz,bu birlik büyük olasılıkla salonlara da yansayacak güzel dostluklar kurulacak.Yani salonda aile havasının estiği ortam oluşturulacak.Böyle olunca insan reklam yapılmasını bekliyor. Fanatik Gazatesine Reklam verilse çok mu zor ? Ya da Gs Tv de reklam hazırlansa çok mu zor ? Umarım bunlar düşünülüyordur ve transferlerden sonra açıklanır .
eylül sonuna kadar kombineler satılacak transferlerle beraber kombine almaya özendirecek promosyonlar ve reklamlar yapılacak.
bunların bir kaçını biliyorum ama açıklama hala yapılmadı kesinleşmeme durumuna karşılık yazmak doğru değil.
ayrıca bırak gazete ve dergilere reklam vermeyi kendi tv'mizde bile basket kombinesinin adı geçmiyor. umarım söylenenler biran önce hayata geçer.

Re: Re:

Cem Baba' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":69732]150 nin üzerinde satılmış şu ana kadar...

Ya abi şu klübe senin gibi insanları yetkili yapsalar... :)[/quote:69732]Benim gibi insanları değilde cem!!
Forumdaki insanlar yönetse bu klübü şimdi çok farklı şeyler olurdu!!

Re: Re:

Cem Baba' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":46bec]150 nin üzerinde satılmış şu ana kadar...

Ya abi şu klübe senin gibi insanları yetkili yapsalar... :)[/quote:46bec]
BİZİM GİBİ DÜŞÜNEN demiyimde düşüncelerimizi soran , hatta bilgi isteyen yeni kişiler kulüpte var busene , inancım bu sene dahada profosyonelleşerek çok daha güzel olacak bu yıl...

Çağrı bey'den kombine alımını teşvik edecek bazı promosyonlar ve organizasyonlar bekliyoruz!!!!

Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Çağrı bey'den kombine alımını teşvik edecek bazı promosyonlar ve organizasyonlar bekliyoruz!!!!

Promosyon pek tabi ki guzel bir olay ancak oncelikle bu kombine konusunu duyurucu reklamlar yapılması gerekiyor. Bizim sitede bu mesajlar olmasa kimsenin haberi dahi olmayacak kombine olayından.

Bununla beraber promosyon konusunda basketbol forması verilmesi hic de fena olmaz diye dusunuyorum.

Promasyon falan hikaye.
Kötü mala,satılmayan mala yapılır .Bizimki de buna banzeyecek sanırım.
Rakiplerimizin yarı bütçesi ile takım kurarsan,hangi bileti kime satacaksın?
Kombine satmak için önce iyi bir takım kuracaksın.
İyi adamlar alacaksın.
O zaman işte satarsın biletlerini.Promasyona gerek kalmadan.
Şu an orjinal forma verseler yanında 20-30 ytl farkla kim alır ki?
Buradakı bir avuç insan o kadar.
Onlar da zaten promasyon falan olmadan alacak insanalar.

Arkadaşlar yönetim'in eksiklerini bir yana koyalım biz elimizden geldiğince takımımıza destek olalım.