BBL Digiturk'te...

Maçların dijital bir platformda yayınlanacak olmasından memnun musunuz?

• Evet, memnunum.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    147
Murat Murathanoğlu bence de bu ülkenin en önemli basketbol yorumcularından biridir. Bu işi oldukça iyi yapıyorlar. Bana anlatırken zevk veriyorlar. Murat Kosova, Kaan Kural da benim için böyleler. Bende bu isimlerin basketbolu sevdirmede önemli işler başardığını düşünüyorum.
İsmet Badem TVNet'te pazartesileri program yapıyordu...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Murat Murathanoğlu bence de bu ülkenin en önemli basketbol yorumcularından biridir. Bu işi oldukça iyi yapıyorlar. Bana anlatırken zevk veriyorlar. Murat Kosova, Kaan Kural da benim için böyleler. Bende bu isimlerin basketbolu sevdirmede önemli işler başardığını düşünüyorum.
İsmet Badem TVNet'te pazartesileri program yapıyordu...

Uğur yazına tamamı ile katılıyorum...

murat murathanoğlu kanal 24 teki avrupa maçlarında galatasarayı desteklerken kimse birşey demiyordu ama ona...
aynı murat muurathanoğlu hakemlerin önce basket verdiği solomon'un son saniye şutunda (fener-prokom) basketin geçersiz olması gerektiğini söylemiş bir adamdır

15 senedir murat murathanoğlundan maç dinlerim, bir kere taraflı maç anlattığına şahit olmamışımdır. bugün basketi bu ülkeye sevdiren kişilerin başında gelir bence.
fenerli olduğunu da bu sene şans eseri bi gün karşılaşıp muhabbet ettiğimizde öğrendim. bunca sene yüzlerce maç anlatıp renk vermemek profesyonellik gerektirir.

Herşeyi fanatiklik derecesinde değerlendirmesek iyi olur, sonuçta adı geçen isim Murat MURATHANOĞLU bu ülkenin yetiştirdiği en iyi ABD aksanına ve basketbol bilgisine sahip olan kişidir. Ben izlediğim hiçbir maçında ATV de İsmet BADEM ile maç anlatırken, CİNE5 kanalında maçları yorumlarken, Asist programında olsun renklerini belli etmemişti. O sonradan çakma Sakallıoğlu ve biçimsiz yorumcularla kıyaslanması basketbol'a hakaret saydığım için bunlarla aynı kefeye koymıyorum bile! Eee zaten Ülkemizde Basketbol anlatan iyi spiker 1 elin parmaklarını geçmeyeceğine göre boşuna klavye başında fanatiklik tohumları ekmeye değmez diye düşünüyorum...

Murat Murathanoğlu için de bunları düşündünüz ya ne diyeceğimi bilemiyorum bulamıyorum iyice komplo teorileri üretiyorsunuz ya.Bende adamın hiç o tavırlarına şahit olmadım.Galatasaraylı olsa bu adamlar aynı şeyleri söyler miydiniz bırakın Allah aşkına kocaman insanların Murat Murathanoğlunun istememe nedenleri Fenerli olması oluyorsa gülüyorum başka da birşey demiyorum.
İsmet Badem ve Murat Murathanoğlu basketbolun gelişmesinde çok rol oynamışlardır yaptıkları seminerlerle yaptıkları programlarla.
Allah aşkına insanları renkleriyle değil yaptıkları işlerle değerlendirin! ! !

Burak Barut' Alıntı:
Murat Murathanoğlu için de bunları düşündünüz ya ne diyeceğimi bilemiyorum bulamıyorum iyice komplo teorileri üretiyorsunuz ya.Bende adamın hiç o tavırlarına şahit olmadım.Galatasaraylı olsa bu adamlar aynı şeyleri söyler miydiniz bırakın Allah aşkına kocaman insanların Murat Murathanoğlunun istememe nedenleri Fenerli olması oluyorsa gülüyorum başka da birşey demiyorum.
İsmet Badem ve Murat Murathanoğlu basketbolun gelişmesinde çok rol oynamışlardır yaptıkları seminerlerle yaptıkları programlarla.
Allah aşkına insanları renkleriyle değil yaptıkları işlerle değerlendirin! ! !
Cunku biz tipik bir Türk Sporseverleri'yiz

Murat Muratoğlu takım olarak değil ama oyuncu olarak taraflıdır sadece. Aradaki farkı iyi anlamak gerekiyor.

İsmet Badem i de zerre kadar sevmesem de inanılmaz saygım var. Unutmam mümkün değil. 92 yılında bizim okula panele gelicek diye ne kadar da heyecanlanmıştım.

Murat İNAL' Alıntı:
Murat Muratoğlu takım olarak değil ama oyuncu olarak taraflıdır sadece. Aradaki farkı iyi anlamak gerekiyor.
Menajerliğini yaptığı oyunculara mesela.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Murat Murathanoğlu'nun tarafsız olmadığını anlamak için illede fb final serisi yaşamak gerekmiyor!

Tarafsızdır, yani kendileri!! TABİİ YERSEN:)

Basketbolu sevdirme misyonunuda tek başına M.MHanoğlu taşıyamaz, ona biraz büyük gelir!

Kesip saklanacak, sezon ilerledikçe, ihtiyaç halinde tekrar tekrar okunacak bi' yazı. Çıktısının görünür bir yere asılmasında yarar var.

Spormax , uydudan izlenebilir hale getirilcekti hala bir gelişme yokmu :oops:

Emin Doğanca' Alıntı:
Spormax , uydudan izlenebilir hale getirilcekti hala bir gelişme yokmu :oops:

Emin, öyle bir şeyin olacağını hiç mi hiç zannetmiyorum. aylık önceden 29 ytl ödüyordum digitürk'e. ama el mahkum açtırdım bu kanalı. bu gelecek olan fatura sanırım 88 ytl olacak. yani dediğin olmaz gibi geliyor. ama inşallah yaparlar böyle bir şey, herkes izler.

Valla forum üyesi Eren Aydın Dijitürk yetkililerini aramıs ona öyle demisler . İnsallah öyle bişi yaparlar da bizi basketbol sevgisinden yoksun bırakmazlar

Can Akan' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":1kselfl5]Spormax kanalı banvit turnuvasını yayınlıyor. keşke bizde katılsaydık.
Sky Türkünde banvit turnuvasını yayınlıyor olması lazım...[/quote:1kselfl5]
evet bazı macları sky da yayınlıyor ortak yayın galıba ınsallah lıgde boyle olur