BBL Digiturk'te...

Maçların dijital bir platformda yayınlanacak olmasından memnun musunuz?

• Evet, memnunum.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    147
Murat Murathanoğlu gibi adamada şunu dediniz ya pes..bugün şu ülkede basketbol seviliyorsa, bu tarz forumlar varsa,lig bu seviyelerdeyse o insanın ve bu tarz insanların sayesindedir..ne yazdığınızın bi farkına varın..

Murat Murathanoğlu önemli bi atak spormax için..elini oraya atmışken NBA TV dede 2 NBA maçı yorumlarsa tadından yenmez valla..umarım hem NBA tv hemde spormax'teki TBL maçlarının yayını içindir..

ayrıca spormax'te eskiden sky ' da olan basketbol spikeri adını hatırlamıyorum,o da EPL maçlarını sunumunu yapıyor haftasonları..ellerinde 2 tane çiçek gibi basketbol spikeri var..hatta yorumcusu da var..iyi değerlendirirler umarım..

Levent ÖKTENER' Alıntı:
Murat Murathanoğlu gibi adamada şunu dediniz ya pes..bugün şu ülkede basketbol seviliyorsa, bu tarz forumlar varsa,lig bu seviyelerdeyse o insanın ve bu tarz insanların sayesindedir..ne yazdığınızın bi farkına varın..

Murat Murathanoğlu önemli bi atak spormax için..elini oraya atmışken NBA TV dede 2 NBA maçı yorumlarsa tadından yenmez valla..umarım hem NBA tv hemde spormax'teki TBL maçlarının yayını içindir..

ayrıca spormax'te eskiden sky ' da olan basketbol spikeri adını hatırlamıyorum,o da EPL maçlarını sunumunu yapıyor haftasonları..ellerinde 2 tane çiçek gibi basketbol spikeri var..hatta yorumcusu da var..iyi değerlendirirler umarım..

Sana cevap veremeyeceğim , çünkü önceki arkadaşlarımın düşündüğünü bende düşünüyorum .

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":3l506svy]Ya anlamadım gitti.Her ay 40 ytl para veriyoruz bu adamlara ama sadece ligtv,jojo,turkmax filan var spormaxi izlemek için napacam.

Biraz daha para bayılacaksın Arda :)[/quote:3l506svy]

40 lira veriyorum her ay 1 kuruş fazla istesinler digiturku iptal ettiririm :)

Tuttukları takım, yaptıkları bazı olumsuz şeyler veya sergiledikleri tutumlar tartışılır ama Levent gibi düşünüyorum. Murat Murathanoğlu-İsmet Badem ikilisi iddia ediyorum bu ülkedeki basketbolsever sayısında %25 bir katkı yapmıştır en az.

Hayatımın her alanı şifre oldu. :oops: Lig maçları şifreli,basketbol maçları şifreli,uefa maçları şifreli,bilgisayar şifreli,**** sembolleri görmekten sıkıldım bu yaşta hayattan bezdim.

Hadi size iyi bir haber. Euroleague maçlarını sky vermeye devam edecek bir aksilik olmazsa.

Ama Spormax'ın durumu 1ay sonra filan kesinleşecek.

Gökce Başaran' Alıntı:
Hadi size iyi bir haber. Euroleague maçlarını sky vermeye devam edecek bir aksilik olmazsa.

Ama Spormax'ın durumu 1ay sonra filan kesinleşecek.

Gökçe ABİ peki Spormax'i 9,90 lık paketten izliyebileceğiz mi?

Onlar daha belli değil ama olmaması lazım. Para kazanamazlar, yapmaları zor.

Bende spor paketi var. Eğer böyle birşey olursa telefon açar neler derim onlara bilemiyorum. :)

Gökçe abi kızma ama ben aradığımda tekrar bana şifreli veremeyiz spormax ı hem uyduda hem de dıgıtürkte izlenebilir hale getireceğiz dediler.Dıgıtürkte izlenebilir hale getirmek herkese açmak olsa gerek :roll:

Eren Aydın' Alıntı:
Gökçe abi kızma ama ben aradığımda tekrar bana şifreli veremeyiz spormax ı hem uyduda hem de dıgıtürkte izlenebilir hale getireceğiz dediler.Dıgıtürkte izlenebilir hale getirmek herkese açmak olsa gerek :roll:
Sana ne kızacam, aradığımda Digiturk'ü, kim çıkarsa tele o kurban olur. :) Neyse bekleyelim biraz daha öyle olursa bende tekrar ekospora geçerim.

Eren Aydın' Alıntı:
valla bende de spor paketi var ama ben bu habere sevindim ben en başından beri şifresiz olması herkes tarafından izlenebilmesi taraftarıyım

Levent ÖKTENER' Alıntı:

..

Yani... "Murat Murathanoğlu çok mühim adamdır, ağzından çıkanı kulağının duymasına gerek yoktur" mudur?

Ben şahsen "Fenerlidir, ne dese yeridir!" seçeneğini tercih ediyorum..

Önceden yazılan yorumları okuyamadım ama belki bilmiyorsunuzdur söyleyeyim.
Sky Türk Digitürk ve Show Tv ortak olarak yayınlayacaklardı.Ama nasıl bir program takibi olacak bilmiyorum.

Murat Murathanoğlu'nun tarafsız olmadığını anlamak için illede fb final serisi yaşamak gerekmiyor!

Tarafsızdır, yani kendileri!! TABİİ YERSEN:)

Basketbolu sevdirme misyonunuda tek başına M.MHanoğlu taşıyamaz, ona biraz büyük gelir!

Murat Murathanoğlu Fenerlidir hemde koyusundan. Ama ben onun çok fazla takımını ön plana çıkardığını hatırlamıyorum basketbolda.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Murat Murathanoğlu Fenerlidir hemde koyusundan. Ama ben onun çok fazla takımını ön plana çıkardığını hatırlamıyorum basketbolda.
Yaşlılık, unutkanlık, alzehmier... anladın sen onu :)

Eyüpcüm,
Her ne kadar şu aralar kendilerinden çok fazla haz etmesemde Murat Murathanoğlu ve İsmet Badem bu ülkede basketbolun sevdirilmesinde ciddi katkıları olmuş insanlardır. Efesin Avrupada fırtına gibi estiği Naumoskili yıllarda hepimiz onların ağzından öğreniyorduk çoğu şeyi. Üniversite zamanı çoğu arkadaşımın da yaptığı gibi derslerden kaçıp Efes maçlarına gitmemiz de katkıları çoktur.

Geçmişi geçelim, şu anda bana göre Murat Murathanoğlu basketbol anlatımında hala bir numaradır bana göre. Kosova' da onun yolunda ilerliyor şu aralar. Belki de Fenerin çok fazla maçını onun ağzından dinlemediğim için hatırlamıyorum ama dediğim gibi çokta tuttuğu takımı mesleğini icra ederken ön plana çıkaran bir isim değil.