BBL Digiturk'te...

Maçların dijital bir platformda yayınlanacak olmasından memnun musunuz?

• Evet, memnunum.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    147
Ligde de bazı maçlar Sky'dan bazı maçlar Spormax'den yayınlanacak..

Ayrıca yukarıda bir arkadaş sormuş, Avrupa maçları ne olacak diye..

Spormax'in billboardlarında Ulebcup amblemi de var.. Yanılmıyorsam o maçları da Spormax almış..

Anıl Aksaç' Alıntı:
Ligde de bazı maçlar Sky'dan bazı maçlar Spormax'den yayınlanacak..

Spormax'in billboardlarında Ulebcup amblemi de var.. Yanılmıyorsam o maçları da Spormax almış..
digiturk hata yapıyor bence bir dava açılırsa iptal olur herşey olmasa bile olmalıdır bence sonuçta bende digiturk üyesiyim ama yine de digiturkun yanlış yaptığını düşünenlerdenim
ulebcup un euroleague in yayın şartnamesini bilmem ama BBl nin kesinlikle ŞİFRESİZ yayınlanması gerekir yani herkes tarafından izlenmesi gerekir

Ben yayın politikalarını anlamaya başladım bence bbl de haftada 4 ya da 5 maç yayınlayacaklar Bunların GS BJK FB maçlarını spormax tan diğer takımların 1 maçını ise her hafta skyturkten verecekler sonrada biz şifresiz yayın yapıyoruz diyecekler

Can Akan' Alıntı:
[quote="Anıl Aksaç":ea045nqg]Ligde de bazı maçlar Sky'dan bazı maçlar Spormax'den yayınlanacak..

digiturk hata yapıyor bence bir dava açılırsa iptal olur herşey olmasa bile olmalıdır bence sonuçta bende digiturk üyesiyim ama yine de digiturkun yanlış yaptığını düşünenlerdenim
ulebcup un euroleague in yayın şartnamesini bilmem ama BBl nin kesinlikle ŞİFRESİZ yayınlanması gerekir yani herkes tarafından izlenmesi gerekir

Ben yayın politikalarını anlamaya başladım bence bbl de haftada 4 ya da 5 maç yayınlayacaklar Bunların GS BJK FB maçlarını spormax tan diğer takımların 1 maçını ise her hafta skyturkten verecekler sonrada biz şifresiz yayın yapıyoruz diyecekler[/quote:ea045nqg]

Banvit'in maçını Sky Turk verdi ama Bjk'nin maçını Spormax veriyor.Dediğin gibi büyük takımların maçlarını Spormax'tan verirler.Bize de sıradan takımların maçlarını izlemek düşer.

Bir defa söylemiştim ama farklı bir tartışmanın içinde kalmıştı.Okuyan arkadaşlardan özür dilerim.

Avrupa maçları konusunda bir bilgim yok fakat BBL yi Show Tv,Sky ve Spormax ortaklaşa yayınlayacaktı. İki ay önce bana gelen bilgi bu idi...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Bir defa söylemiştim ama farklı bir tartışmanın içinde kalmıştı.Okuyan arkadaşlardan özür dilerim.

Avrupa maçları konusunda bir bilgim yok fakat BBL yi Show Tv,Sky ve Spormax ortaklaşa yayınlayacaktı. İki ay önce bana gelen bilgi bu idi...
bu işin bence göstermelik yöntemi her hafta 3 büyüklerin maçını spormax verir showla skyturk e de 1 er maç verirler

Can Akan' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":2t5fu27a]Bir defa söylemiştim ama farklı bir tartışmanın içinde kalmıştı.Okuyan arkadaşlardan özür dilerim.

bu işin bence göstermelik yöntemi her hafta 3 büyüklerin maçını spormax verir showla skyturk e de 1 er maç verirler[/quote:2t5fu27a]

yani...

Benimki spor paketi bende zaten açık
ama duyduğum kadarıyla tübad maçları spormaxta her pakette izleniyormuş
sevindim sizin adınıza

Can Akan' Alıntı:
Murat Begen":33p3uwzh]Arkadaşlar BBL sadece 84.80 ytllik spor paketinden izlenilebilecekmiş :([/quote] nerden aldın bu bilgiyi? Ben hepsinden izlenecek diye biliyordum[/quote:33p3uwzh] TBF genel sekreteri Ali Özsoy tarafından söylendiği yazıyor işte link: [url="http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?m=1025&hid=42546' Alıntı:
http://www.turkbasket.com/haberanasayfa ... &hid=42546[/url]

Spormax te sadece basket maçları en düşük pakette dahi seyrediliyor. Maç zamanı yayın başlıyor daha sonra maç bitince tekrar kapatılıyo. Maç tekrarları ve diğer futbol maçları için spor paketine uye olmak gerekli. Spor paketi olunca kanala 24 saat erişim mumkun. Fakat baskebol maçları ( hem tbl hem avrupa kupası maçları) en standart pakette canlı olarak izlenebilir.

Cem Erzen' Alıntı:
Spormax te sadece basket maçları en düşük pakette dahi seyrediliyor. Maç zamanı yayın başlıyor daha sonra maç bitince tekrar kapatılıyo. Maç tekrarları ve diğer futbol maçları için spor paketine uye olmak gerekli. Spor paketi olunca kanala 24 saat erişim mumkun. Fakat baskebol maçları ( hem tbl hem avrupa kupası maçları) en standart pakette canlı olarak izlenebilir.
Yani ben şimdi 9.90 lık paketi alırsam maç saatlerinde bbl ve avrupa maçlarını şifresiz izleyebilecekmiyim?

Murat Begen' Alıntı:
[quote="Cem Erzen":3hkczaya]Spormax te sadece basket maçları en düşük pakette dahi seyrediliyor. Maç zamanı yayın başlıyor daha sonra maç bitince tekrar kapatılıyo. Maç tekrarları ve diğer futbol maçları için spor paketine uye olmak gerekli. Spor paketi olunca kanala 24 saat erişim mumkun. Fakat baskebol maçları ( hem tbl hem avrupa kupası maçları) en standart pakette canlı olarak izlenebilir.
Yani ben şimdi 9.90 lık paketi alırsam maç saatlerinde bbl ve avrupa maçlarını şifresiz izleyebilecekmiyim?[/quote:3hkczaya]

Aynen oyle, canlı olarak her maçı izliyebiliceksin en dusuk paketten, fakat tekrarları izlemen için spor paketi uyeliği gerek.