BBL Digiturk'te...

Maçların dijital bir platformda yayınlanacak olmasından memnun musunuz?

• Evet, memnunum.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    147
Arda Öztürk' Alıntı:
Çok süper oldu.Ligin kalitesi bana göre 1 sınıf yukarı çıkacak.Başka neler olacak?

-İstanbullu arkadaşlar evde yatıp maç izlemek yerine salano koşacaklar.
-Anadoludaki taraftarlar yani benim gibiler daha büyük bir heycanla takımlarının şehirlerine gelmesini bekliyecekler
-Fenerbahce uşağı bir kanaldan kurtulduk
-Benim bildiğim kadar ile sadece digiturk değil,sky turk ve show tv de yayınlar yapacak.
-Bütcesi az olan takımlara ciddi anlamda sıcak para gelecek.
-Kazanan Türk basketbolu olacak.

Nasıl bir zihniyet.İstanbullu arkadaşların maçı tv vermiyor diye gidecek sende gelince gideceksin digitürk'ü olmayanlar ne yapacak.
Bütçesi az olanlara sıcak para gelecek kazanan kasalar olacak kaybedilen ise milyonlarca genç basketbol seyircisi olacak...

Aaa tabi yeter ki para gelsin neymiş ki basketbol !

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":1wwuqj6m]Çok süper oldu.Ligin kalitesi bana göre 1 sınıf yukarı çıkacak.Başka neler olacak?

-İstanbullu arkadaşlar evde yatıp maç izlemek yerine salano koşacaklar.
-Anadoludaki taraftarlar yani benim gibiler daha büyük bir heycanla takımlarının şehirlerine gelmesini bekliyecekler
-Fenerbahce uşağı bir kanaldan kurtulduk
-Benim bildiğim kadar ile sadece digiturk değil,sky turk ve show tv de yayınlar yapacak.
-Bütcesi az olan takımlara ciddi anlamda sıcak para gelecek.
-Kazanan Türk basketbolu olacak.

Nasıl bir zihniyet.İstanbullu arkadaşların maçı tv vermiyor diye gidecek sende gelince gideceksin digitürk'ü olmayanlar ne yapacak.
Bütçesi az olanlara sıcak para gelecek kazanan kasalar olacak kaybedilen ise milyonlarca genç basketbol seyircisi olacak...

Aaa tabi yeter ki para gelsin neymiş ki basketbol ![/quote:1wwuqj6m]
İMZA+++

Şu digitürk'e baya gıcık oldum.İlk önce Premier Lig zevkimizi aldılar şimdi de basketbol zevkimizi. Burdan Turgay Demirel denen yaratığa selamlar olsun!!!

Daha dün T. Telekom Arena fikrini desteklerken bugun ne değişti? Alın size;

Endüstriyel spor, kulübe daha fazla gelir...

digiturk güzel oldu güzel. En azından yeni kanal açarlar. Durmadan basket verirler. Paramı verir izlerim valla.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":16pg2tpq]Daha dün T. Telekom Arena fikrini desteklerken bugun ne değişti? Alın size;

Endüstriyel spor, kulübe daha fazla gelir...

Eğer aynı şey olduğunu düşünüyorsan sözüm yok abi.[/quote:16pg2tpq]
gerçekten aynı şey değil

Telekom ile birleşme gündeme gelip Ankara taraftarının basketbola olan ilgisi azalacak diyenlere; bize ne basketbol sevgisinden, biz Galatasaray´ın alacağı oyunculara, hedeflerine bakarız diyenler vardı.

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın, yaşasın! Yoksa "endüstriyel spor, kulübe daha fazla gelir..." diyen yılan size dokunmaya mı başladı?

Onur Yavuz' Alıntı:
Telekom ile birleşme gündeme gelip Ankara taraftarının basketbola olan ilgisi azalacak diyenlere; bize ne basketbol sevgisinden, biz Galatasaray´ın alacağı oyunculara, hedeflerine bakarız diyenler vardı.

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın, yaşasın! Yoksa "endüstriyel spor, kulübe daha fazla gelir..." diyen yılan size dokunmaya mı başladı?

Arena olayından Telekom birleşmesine nereden geldik anlamadım.
Onlarında aynı şey olmadığını hatırlatayım abi.

ya böyle bir rezalet olamaz içimi rahatlatan şey ise digiturkün şifreli olarak veremeyecek olması ama bakalım belli olmaz ya bir gurovic zevkimiz vardı oda gitti

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Burak Barut":1borhs4q] Arena olayından Telekom birleşmesine nereden geldik anlamadım.
Onlarında aynı şey olmadığını hatırlatayım abi.
Farklı şeyler olduğunu düşünüyorsan, söyleyecek sözüm yok sana Burak : )[/quote:1borhs4q]

Bi mukabele : )

Arda ağabeyin yazdığı maddelere katılıyorum ama İstanbul'da olduğum gerçeği etkendir buna. Geçen sene iç saha maçların sadece ilk 5 haftasını kaçırdım. Bu sene hiç kaçırmamayı planlıyorum ama Anadolu'da ki bir Galatasaray'lının dijital platformdan maç izleyemeyeceği gerçeği acıdır. Bu yüzden maçların çoğunu Sky Türk yayımlar gibi geliyor. Sky Türk çok hakediyor BBL'yi. Bir sunucuları var Panorama yı sunan çok dengeli sunuyor maçları. Bir de bilgili bir kaç yorumcu buldular mı tamamdır. Nur Germen de olabilir...

Takımım Ankara'ya geldiğinde, "Nasıl olsa maçı TV veriyor, salona gitmeyeyim." düşüncesinde olmam. Maçı şifresiz bir kanal verse de vermese de aynı iştahla takımımın Ankara'ya gelmesini beklerim/bekliyorum. Bu konuda taraftarın bir sıkıntısının olacağını düşünmüyorum.

Para kaynağı konusunda bir şey diyemiyorum maalesef. Takımların yararına olduğu görünen bir gerçek; ama insanların beğenilerini, zevklerini kullanıp cebindeki paraya el uzatılması da bir o kadar acı.

Bence basketbolumuzun gelişmesi için para ihtiyaçı yok bilhakis parasızlığa ihtiyacı var.Yanlış yazmadım ne zaman basket takımlarımız yabancılara bu kadar para vermekten vazgeçer 3-4 yıl için genç oyuncularımıza güvenir işte o zaman türk basketbolu gelişir.Litvanya'dan kaç tane sivrilen takım var?1-2 tane anca var zamanında ispanya bunu yaptı ve şimdi meyvelerini topluyorlar.İspanya gibi basket takımın olsun tüm ligin yabancı oyuncu olsun ama yok işte ya jenarasyon gelmiyor ya da geleni özenle harcıyoruz.Zaten eleştirimde ki temel nokta gelen paranın alt yapıya gitmeyecek olması o yüzden şu almış bu kadar para vermiş diye sevinmenin anlamıda yok ne zaman altyapıdan gelen oyuncular direk 5te oynar(rudy fernandez) o zaman bu paraya yaramış deriz.Ondan öte isterse digitürk 200 milyon dolar versin ne fayda olan yine altyapıdaki çocuklara ve maçları izlemek isteyen taraftarlara oluyor yazık oluyor...

2. değişikliği yapmak istemediğimden buraya yazayım şimdi aklıma gelen şeyi...
Bazı arkadaşlarımız diye bilirler üst seviyeye çıkan ligi niye aşağılara indirelim yine ama atladıkları bir nokta var hiç bir değişim sancısız olmaz...
Kaçımız Milli takımımızın dünya şampiyonu olmasıyla lig şampiyonluğunu değişir?Gün gibi ortada ki bizim oyuncu yetiştirmede ve yetişen tek tük insalarıda milli takımlara kazanma zaafımız var.Yani bir şeyler doğru gitmiyor bu işte.İşte o yüzden mutlaka sancılı bir değişim geçirmemiz lazım bence...