Beko All-Star 2011

Benim oylamam şu şekilde oldu;

Yerliler

Tutku Açık
Evren Büker
Haluk Yıldırım
Kerem Gönlüm
Ermal Kurtoğlu

Yabancılar

Rako Ukic
Renaldas Seibutis
Preston Shumpert
Radoslav Rancik
Fedor Likholitov

Hiç sevmem böyle şeyleri. Hele Manga konseri var diye bas bas bağrılan senede ( geçen seneydi dimi ? ) ''türkcell'le bağlan hayata'' adlı şarkıyı dinleyip durmuştuk manga konseri yerine. Hiç gerek yok eğer yorucu olcaksa gitmesin hatta bizimkiler. Kaya Peker filan çok sever böyle maçları. Şebek atışlar filan yapmıştı bi sefer. Tam sirk alanı olur Kaya da daldan dala atlar işte izlemeye gerek duymuyorum.

Benimkide;

Yerliler

Tutku Açık
Evren Büker
Caner Topaloğlu
İlkan Karaman
Ermal Kurtoğlu

Yabancılar

David Holston
Joshua Shipp
Preston Shumpert
Radoslav Rancik
Nikola Vujcic

Yerliler

Tutku Açık
Sinan Güler
Haluk Yıldırım
Kerem Gönlüm
Ermal Kurtoğlu

Yabancılar

Mire Chatman
Joshua Shipp
Preston Shumpert
Radoslav Rancik
Lance Williams

Kerem Tunçeri-Ömer Onan-Emir Preldzic-Kerem Gönlüm-Ermal Kuqo
Roko Ukiç-Joshua Shipp-P.Shumpert-R.Rancik-Jovo Stanojevic

Şuana kadarki oylara göre 5 ler böyle.

Benimki

Yerliler Yabancılar
Tutku Açık Mire Chatman
Evren Büker Joshua Shipp
Caner Topaloğlu Preston Shumpert
Cevher Özer Radoslav Rancik
Ermal Kurtoğlu Ray Wesson

Böyle Düşündüm Tabi GS Oyuncuları Oynasın Diye Genelde Onlara Attım Ama Yine De Diğer Seçeneklerde De Önemli Oyuncular Var.

6 Şubat Pazar günü Ankara Arena'da düzenlenecek olan Beko All-Star'da kadrolar açıklandı.

Yerli Karması: Emir Preldzic (F.Bahçe Ülker), Can Akın (Olin Edirne), Haluk Yıldırım (G.Saray C.C), Sinan Güler (Efes Pilsen), Muratcan Güler (Antalya BŞB), Cevher Özer (Beşiktaş C.T), Barış Ermiş (Banvit), Nedim Yücel (Mersin BŞB), Ümit Sonkol (Bornova Bel.), Birkan Batuk (Pınar Karşıyaka), Kerem Tunçeri (Efes Pilsen), Oğuz Savaş (F.Bahçe Ülker), Kerem Gönlüm (Efes Pilsen)

Antrenör: Orhun Ene (Banvit)

Yabancı Karması: Jerome Randle (Türk Telekom), Mire Chatman (Beşiktaş C.T), Predrag Samardjski (Olin Edirne), AJ. Ogilvy (Beşiktaş C.T), Radoslav Rancik (G.Saray C.C), Bostjan Nachbar (Efes Pilsen), David Holston (P.Karşıyaka), Renaldas Seibutis (Olin Edirne), Igor Rakocevic (Efes Pilsen), T.Smith (Bornova Bel.), Marko Tomas (F.Bahçe Ülker), Nikola Vujcic (Efes Pilsen), Preston Shumpert (G.SarayC.C), L.Williams (Banvit)

Antrenör: Neven Spahija (F.Bahçe Ülker)

3 Sayı Yarışması: Ömer Onan (F.Bahçe Ülker), David Holston (P.Karşıyaka), A. Snow (M.P. Trabzonspor), Yunus Çankaya (Türk Telekom), Michal Ignerski (Beşiktaş C.T), Rasim Başak (Türk Telekom)

Smaç Yarışması: Vincent Grier (Mersin BŞB), Lamar Barbour (Erdemir), İlkan Karaman (Tofaş), T.Smith (Bornova Bel.), L.Roberts (Efes Pilsen)

Kaynak : Salsabasket

Halık Yıldırım cidden yüksek oy alarak mı seçilmiş? İnandırıcı değil pek. Zaten kim bu seçimlerin oylara göre yapıldığını düşünüyor ki?

Shipp , Evren nasıl olmaz Rancik'in performansına göre alınması saçma bence Ali Karadenizde girmeliydi Türk kadrosuna , Oktay mahmudinin yerine milli kontenjandan Orhun Eneyi almışlar gene saçma bir all star bizi bekliyor iyi ki de almamışlar oyuncularımız dinlenir.

Shipp , Evren nasıl olmaz Rancik'in performansına göre alınması saçma bence Ali Karadenizde girmeliydi Türk kadrosuna , Oktay mahmudinin yerine milli kontenjandan Orhun Eneyi almışlar gene saçma bir all star bizi bekliyor iyi ki de almamışlar oyuncularımız dinlenir.

bence fazla oyuncumuz olmaması iyi bu sefer.çünkü önümüzde kritik maçlar var ve bu gereksiz maçta yorulmamaları iyi oyuncularımızın