Beşiktaş : 60 - Galatasaray : 67

ARdaQue' Alıntı:
Maalesef site yönetimi olarak rengimizi belli etmeden Akatlar' a gitmenin bir anlamı olmayacagını düşünerek salona gitmemeyi uygun görmüştük.

İçimizden herhangi biri de salonda bulunmadıgı icin haber alma imkanlarımız kısıtlı kaldı.
peki bu canli anlatim nerden baskan ? tvdanmi olacakti

Madem TV ye göre canlı anlatım olacaktı.

Akatlar dolmaya başladı ve her zamanki gibi atmosfer muhteşem.

Bu bilgi nereden geliyor ?

Geçen seneden. Çok takılmayın onlara, denemelikti bu. Maalesef alınmadığımız için salona bu defalık böyle olyor. Kusura bakmayın.

Öğreneceğim ben skoru.

Fakat kendimi başlamadığına inandırmak istiyorum. Muhtemelen ilk yarının sonlarıdır.

bitiyor sanirim artik gosteremezler diycektim yok yaa o yol 1 saate bitmez o hizla :(

WILT' Alıntı:
Geçen seneden. Çok takılmayın onlara, denemelikti bu. Maalesef alınmadığımız için salona bu defalık böyle olyor. Kusura bakmayın.

Öğreneceğim ben skoru.

Fakat kendimi başlamadığına inandırmak istiyorum. Muhtemelen ilk yarının sonlarıdır.
bence baslamistir yaaa adamlar isin isin nereye kadar :D

Beşiktaşlı bir arkadaşım demin salonu aradığını,25-22 Beşiktaş'ın önde oldugunu. Birazdan tekrar arayacağını söyledi.

Beşiktaş bir ara farkı 10 sayıya kadar çıkarmış,ardından Burak'ın 2 üçlüğüyle maç tekrar kafa kafaya gelmiş.

Laziale' Alıntı:
Beşiktaşlı bir arkadaşım demin salonu aradığını,25-22 Beşiktaş'ın önde oldugunu. Birazdan tekrar arayacağını söyledi.

Beşiktaş bir ara farkı 10 sayıya kadar çıkarmış,ardından Burak'ın 2 üçlüğüyle maç tekrar kafa kafaya gelmiş.
demekki mac baslamis :( su macida izleyemiyoruz ya saol ntv :(

NTV nin ilk defa bu kadar saygısızlık yaptıgını görüyorum..

Daha önceden bu mac verilecek diye acıklanmadı mı bu özel yayın nereden cıkıyor.

O kadar haber kanalı varr. Oradan isteyen Kongreyi izler isteyen Eceviti izler.

Kimseye banttan maç izlettirmek zorunda değilsin.

Nasıl maç başlamaz Ecevitin cenazesine göremi başlatacaklar,bu defin işlemi 3-4 saat daha sürer.Cumartesi günümüzü de yediler maç izlicez diye dışarı da çıkmadık ...