Beşiktaş : 60 - Galatasaray : 67

uAnıl' Alıntı:
NTV nin ilk defa bu kadar saygısızlık yaptıgını görüyorum..

Daha önceden bu mac verilecek diye acıklanmadı mı bu özel yayın nereden cıkıyor.

O kadar haber kanalı varr. Oradan isteyen Kongreyi izler isteyen Eceviti izler.

Kimseye banttan maç izlettirmek zorunda değilsin.
hayir yani bu nedir ki ben her kanalda cenaze izlemek zorundamiyim acaba kac kisi izliyor cok merak ediyorum

uAnıl' Alıntı:
NTV nin ilk defa bu kadar saygısızlık yaptıgını görüyorum..

Daha önceden bu mac verilecek diye acıklanmadı mı bu özel yayın nereden cıkıyor.

O kadar haber kanalı varr. Oradan isteyen Kongreyi izler isteyen Eceviti izler.

Kimseye banttan maç izlettirmek zorunda değilsin.

ayenn katılıyorum sana.... bari alt yazıda skoru verseler....

gerçekten ntvnin yaptığı büyük saygısızlık...zaten her kanal veriyor neden böyle yapıoyorlar anlamıyorum kim yadırgayacak bu yayını yapmasalar...

mexes138' Alıntı:
bitiyor sanirim artik gosteremezler diycektim yok yaa o yol 1 saate bitmez o hizla :(
:kop

şaka maka ntv maçı katletti sabah 8den beri cenaze töreni var

bjk haftaiçi uleb cup maçı oynadı, ilk 3 periyot başabaş gidersek son periyot onlardan daha diri olacağız ve son periyotta ölümcül darbeyi indirebiliriz diye düşünüyorum.

Ntv'nin yaptığı ise saygısızlık. Madem böyle bir tören olduğunu biliyordun neden açıklama yapmadın daha önceden ?

yigit' Alıntı:
cok haklısınz arkadaslar ama beklices banttan yayoında zevkli olmöıcak :roll:
herkes ntvye acik hata yazi yazsin we protesto etsin ben oyle yaptim ses cikarmamiz lazim

ecevit,pazar günü öldü yani cenazenin cumartesi günü yapılacağı bir hafta önceden belliydi ntv madem canlı yayın için maçın saatini bile değiştirtiyor ve maçı yayınlamıyor bu büyük bir terbiyesizliktir madem öyle maçı canlı yayın nedeniyle istediğin saate aldırabiliyorsan 18.00'e aldırsaydın rahat rahat izlerdik

bir anlamadığım daha diğer 1.perivot sonuçşarını falan veren basketbol sitelrei vardı onlar bile başlamadı diyo veya 16.00 onların da birşey den haberi yokmu ya