Beykoz: 70 -Galatasaray Cafe Crown: 80

Bu karsilasma bence beklenildigi kadar kolay gecmeyecek. Beykoz gecen sezona bakis kat kat daha iyi özellikle yabanci Pivot larini cok iyi savunmaliyiz burada Fatih cok büyük is düsüyor. Gecen sezon Beykoza iki kez yenildik malesef. Ama yinede bu maci alacagimizi düsünüyorum.

Not: Büyük ihtimal ile karsilasma Pazar günü oynanacak.

Pota altında özellikle Efes altyapısından yetişen ve bu sene aldığı sürelerin hakkını fazlasıyla veren Mutlu Demir'e dikkat etmeliyiz.Geçen hafta hücum ribaundları ve sayılarıyla Fenerbahçe Ülker pota altını çökertmişti

bence rahad kazanıcaz...beykozun bizimle basa cıkabilecek kadro derinligi yok...

Bu maçı kazansak bile bazı şeyler sorgulanmalı.Beşiktaş ve Ted Kolej'in altında olmak;her ne kadar yeni bir takım olsak da kadro yapısına bakarsak kabullenilemez.Zor maçlarda ortaya koyduğumuz oyun hiç mi hiç kabullenilemez.Bu maçı rahat alırız zaten.

maç pazar günü ama TV YAYINI YOK :shock: :( :oops: :? :roll:

alışmıştık tv nin yayınlamasına ama bu maç önemsiz görüldü heralde geçen hafta beykoz-fb maçını vardi ntv bizimkisini niye vermiyo acep. pazar günü banvit ve bizim maçımız var banvit-alpella la yapıyo ama bizim maç daha önemliydi verselerdi tv yayını iyi olurdu.

NTV NEDEN CUMA, CUMARTESİ YAYINI YAPCAK BU HAFTA PAZAR YAYINI NİYE YOK YAaaaa alkışşşşşşşşşşş :claps

başka bir forumdan beykozlu bir arkadaşımızın tarifinden alıntıdır salona ulaşmak isteyenler için yol gösterici olur sanırım

arkadaşlar salon beykoz merkezle paşabahçe arasında kalıyor.paşabahçeyi geçince büyük bir park göreceksiniz.sultaniye parkı .parkın bitiminden saga döndükten sonra 200 metre ilerde salon

karşıdan geleceğinizi varsayıyorum ( avrupa yakasından yani )

mecidiyeköyden 121 a otobusune binip mecidiyeköyde stadın ordaki kat otoparkının oradan kalkar bu otobus belediye durağında inersen(su urunleri meslke diyede geçer) salona ulaşabilirsin

kadıkoyden 15 f yada 15 bk otobuslerine binersen aynı durakta inebilirsin (bu otobuslerde iskelenin ordan değil migrosun ordaki duraktan kalkar)

uskudardan gelirsen 15 yada sarı dolmuşlara binersen rahatça gelirsin gene aynı durak

yenköyden beykoza motor var onla beykoza geçip beykozdan kalkan herhangi bi otobuse binip gelebilirsin

Önder' Alıntı:
Eger bu maçta bir sürpriz olurda yenilirsek bazı şeyler ciddi olarak sorgulanmalıdır.

sanmıyorum sabırlı oyun oynanırsa ikinci devrede maç farka gider zira beykoz gördüğüm kadarıyla fizik devamlılığı çok olmayan bir takım bunun da nedeni kadro darlığı, gs ın çok rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum

Beykozla ilgili dün okuduğum bir yazıyı kabaca özet geçeyim.

Beykoz 1300 kişilik bir salonda maçlarını yapıyor ve maça 30 dakika kala tüm salon tıklım tıklım dolduğundan kapıları kapanıyor. En son Fb maçını izleyen ali koç salon tribünlerinin 3000 kişiye çıkarılması durumunda salonun dolup dolmayacağını sormuş. Beykoz yöneticiside 5000 kişi dahi olsa dolacağını söylemiş ve ali koçta 3000 kişiye çıkartma sözü vermiş. Bunu yapma sebebide Beykozda oturmasıdır.

Burdan çıkarılacak çok ders var ama neyse biz küfür edip sahaya girelim !!!

werty' Alıntı:
Beykozla ilgili dün okuduğum bir yazıyı kabaca özet geçeyim.

Beykoz 1300 kişilik bir salonda maçlarını yapıyor ve maça 30 dakika kala tüm salon tıklım tıklım dolduğundan kapıları kapanıyor. En son Fb maçını izleyen ali koç salon tribünlerinin 3000 kişiye çıkarılması durumunda salonun dolup dolmayacağını sormuş. Beykoz yöneticiside 5000 kişi dahi olsa dolacağını söylemiş ve ali koçta 3000 kişiye çıkartma sözü vermiş. Bunu yapma sebebide Beykozda oturmasıdır.

Burdan çıkarılacak çok ders var ama neyse biz küfür edip sahaya girelim !!!

haberi nereden okudun bilmiyorum ama bence basketbol adına güzel bir gelişme , beykoz taraftarı gerçekten salonu dolduran iyi bir taraftar topluluğu istanbulda olmasına rağmen rakiplerine gerçekten deplasman havası yaşatmayı başarıyorlar

genelde ayrılmıyor ancak rahatlıkla girip maçı izleyebilirsiniz zaten özellikle pota arkası dışındaki kısımlarda genelde basketbolu seven beykozlular dolduruyor tribünü bir aile tribünü gibi oluyor rakip takım taraftarları da diğer pota altında toplanıyorlar genelde

gördüklerimi yazdım valla

Migros dediğiniz neredeki Migros? Otobüsten başka bir araca binmeye gerek kalmayacak mı yani? Salonun önünde inecek miyiz? Ve.. Tam olarak hangi duraktı?

deplasman seyircisi için belirli bir tribün yok beykozun salonunda
geçen sene gitmiştik münferit izledik sadece vardı gs atkılı arkadaşlar ama tribün ortamı yoktu...
sonuçta org yapılarak sol pota arkasına girilerek destek verilebilir...