Beykozspor :77-Galatasaray :68

Hiç içimden maç topiği açmak geçmedi dünkü kötü oyundan sonra ama hadi bakalım...
en azından ilk yarının intikamı için güzel oynayın birde başımızda başka bi hoca olursa daha güzel olur :)

Re: Beykozspor-Galatasaray

Tequila' Alıntı:
Hiç içimden maç topiği açmak geçmedi dünkü kötü oyundan sonra ama hadi bakalım...
en azından ilk yarının intikamı için güzel oynayın birde başımızda başka bi hoca olursa daha güzel olur :)

+1905

ve

malik bize bu maçı kazandıracak

beykoz kritik yerde.hocamızdan bi kıyak daha bekliyorum.bi sezonda 2 kıyak olmaz ama işin içinde kardes olunca hersey bir yana...

Beykoz'u da yenemezsek daha ne yapabiliriz ki ....
Yenmek yetmiyor artık hiçbir maçın telafisi yok çünkü işin sonu
Play-off a dayanıyor olası play-off eşleşmelerinde en azından durumun
1-1 olması gerekir...
Gerçi artık Halil Üner'le HER ŞEY çok çok ZOR Ama Elden Ne GELİR :? :? :?

ılk yarıda oynanan beykoz macını uzatmalarda yenıldık. beykoz zor deplasman. sayı ortalamaları ıyı. fakat bugun ulker'e 20 sayı fark ıle yenıldıler. tabı ulker muthıs savunma yaptı. halıl uner'ın bır turlu basarılı olamadıgı savunma....
bakalım ne yapacaz.. bu arada beykoz oynadıgı salonu tarıfıne ıhtıyacım var...

Bugün Ülkerin oynadığı takım Tekeldi bertan.

bertan' Alıntı:
ılk yarıda oynanan beykoz macını uzatmalarda yenıldık. beykoz zor deplasman. sayı ortalamaları ıyı. fakat bugun ulker'e 20 sayı fark ıle yenıldıler. tabı ulker muthıs savunma yaptı. halıl uner'ın bır turlu basarılı olamadıgı savunma....
bakalım ne yapacaz.. bu arada beykoz oynadıgı salonu tarıfıne ıhtıyacım var...

Beykoz maçı rahat kazanılabilecek maç önemli maçları kazanmadıktan sonra Beykoz'u yensek ne olur? bence bundan sonra playofflar değil hedefimiz genöleri kazanmak olmalı gelecek sezona yatırım yapılmalı Malik dışındaki yabancılar ve kiralıklar gönderilsin Altyapıda ki gençler oynamaya başlasın Beykoz maçıyla beraber hedefimiz 06-07 olsun playofflarda ilk turda gideceğiz zaten.
İsmet, Kaan, Eyüp Fatih, Berk, Mehmet ve diğer gençler oynasın.

SEKO' Alıntı:
Beykoz maçı rahat kazanılabilecek maç önemli maçları kazanmadıktan sonra Beykoz'u yensek ne olur? bence bundan sonra playofflar değil hedefimiz genöleri kazanmak olmalı gelecek sezona yatırım yapılmalı Malik dışındaki yabancılar ve kiralıklar gönderilsin Altyapıda ki gençler oynamaya başlasın Beykoz maçıyla beraber hedefimiz 06-07 olsun playofflarda ilk turda gideceğiz zaten.
İsmet, Kaan, Eyüp Fatih, Berk, Mehmet ve diğer gençler oynasın.

Diğerlerine lafım yok ama Mehmet BARAS hemen hemen benim yaşımda olması lazım ;) Pek gençliği kalmadı yani :)

Beykoz zor deplasman,kazanırsak bravo gibi laflara girmeyeceğim.Bu takım Beşiktaş maçında oynadığı oyunla o hakkını kaybetti.Zaten ilk yarı rezil bir mağlubiyet almıştık Beykoz'dan.Deplasmanda Beykoz'u eze eze yenip Beşiktaş maçını telafi etmeli ve ilk yarının rövanşını almaları lazım.

beykoz seyircisi(her ne kadar çoğu GS li olmasına rağmen)çok çirkef...
olay çıkması muhtemel bu maçta..
gidecekler dikkatli olsun bence...
maçta inşallah malik 40 sayı atmaz da moralimizi bozmaz...
yenelim ve de en az 4 oyuncumuz 10 sayı barajını aşarak yenelim...

Beykoz-Fenerbahçe maçını FB TV'den izledim.Salon cidden cehennem gibi.Bir de bize yer ayırmazlar büyük ihtimalle.Gidenler sol taraftaki pota arkasına gider.Çünkü takım o tarafta oturacak.

Yensek ne olur,yenilsek ne olur. Amacımız mı var ki? Aylak aylak dolasıyoruz ortalarda...

Beykoz tribününde eskiden GS tribünün kovalamıs cok abimiz var. Bi olay cıkacagını sanmam.

ultras341' Alıntı:
beykoz maclarını nerde oynuyo?
Recep Şahin Köktürk Spor Salonu'nda.Bu arada geçen postumda biraz düşüklük olmuş.Ortaya ben milleti şuraya oturun diye yönlendiriyormuşum gibi bir anlam çıkmış.Tabi ki böyle birşey yapamam.Bana kalmış bir olay değil. :)

bence kimse gitmesin maça.ben gitmeyi düşünüyodum ama vazgeçtim.

bu desteği haketmiyolar.

hatta önümüzdeki telekom maçına kimse gitmesin 1 maçlık halil hocayı protesto amaçlı bomboş salona sadece bir iki anlamlı pankart bırakıp tepkimizi dile getirelim derim.

bu sefer bunları kesinlikle yenmeliyiz yoksa isimiz yas aynı sartlarda bu donem playoff lara kalamaya biliriz buda tam bi hayal kırıklıgı olur beykoz ve darussafaka macları bu sene kesin almalıyız ve buna gücümüzde varr!!!