Beykozspor :77-Galatasaray :68

Re: Beykozspor-Galatasaray

ultrArif' Alıntı:
Tequila' Alıntı:
Hiç içimden maç topiği açmak geçmedi dünkü kötü oyundan sonra ama hadi bakalım...
en azından ilk yarının intikamı için güzel oynayın birde başımızda başka bi hoca olursa daha güzel olur :)

+1905

ve

malik bize bu maçı kazandıracak

Şimdi bir kaç arkadaşımız bana kızacak, ama Malik yaramaz! Street-Ball turnuvası için süper bir oyuncu belki, ama son maçlarda felaket kötü.

Takım oyuncusu asla değil. Ben 40 sayı atıp kazandırdığı maçlarda bile hiç bir şekilde olumlu bulmadım kendisini, bence geçen seneki Johnson kat ve kat daha faydalı idi.

Ayrıca Halil Üner bu sene sonunda gitmez ise, onun haysiyetinden şüphe ederim.

Evet, bunlarda özgür platformda hür ifadelerim ;)

İnşallah Cumartesi görüşmek ümidiyle.

her zaman söylediğimi, maalesef Beykoz maçından sonra bir kez daha söylemek zorunda hissettim kendimi nedense :)

halil üner, tbl'de bugüne kadar görev yapmış tüm hocalar içinde en çapsız birkaç hocadan biridir. senelerdir ligimizde görev yapmasına rağmen, bugüne kadar hiçbir takımda dikiş tutturamamış, hiçbir takımda başarı kazanamamış, başında olduğu her takımda sorunlar yaşamış, her yerde olay yaratmış, oyuncularıyla arasında insani ilişkiler açısından her zaman sorunlar yaşamış ve en kötüsü de yıllarını basketbol camiası içinde geçirmesine rağmen basketbol bilgisine hiçbirşey ekleyememiş bir garip hocadır. en azından 3 senedir Galatasarayın başında izliyorsunuz: dışarıdan üçlük attırmaktan başka hiçbir oyun planı ve stratejisi olduğunu söyleyebilir misiniz?

ne hikmettir ki, senelerdir bu takımı yerlerde süründürmesine rağmen nasıl bir güce veya bilinmeyen bir yeteneğe sahiptir ki, hala takımın başında kalabilmektedir? bunu anlayabilmek gerçekten mümkün değil !! kim ne derse desin, kulüpte basketbol şubesinde inanılmaz bir yönetim boşluğu olduğunun çok önemli bir göstergesidir bu. eğer halil hocanın bu takımın başından gittiği günleri görebilirsek inşallah, acaba hangi TBL takımının onu hoca olarak takımın başına getirecektir? bu sorunun yanıtını cidden merak ediyorum...

uzatmaya gerek yok : ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz...

Malık Dixon`ı ben kucuk macların buyuk adamı olarak goruyordum.Halılle bu özellıgınıde kaybetmis.Halıl ARTIK YETEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRR

Ali Abi Üner´e Ankaralılar olarak bir teşekkür borcumuz var zaten üstüne bu kadar gitme hocamızın!!! O değil mi Ankara´daki Telekom maçında 14 sayı farktan son periyotta maçı vermemizi seyrettirme onuruna eriştiren bizi!

Bitirelim artık şu Üner düşmanlığını diyeceğim ama malesef düşmanlığı bitirmek bizim değil Üner´in elinde...

Aragorn abi ben Dixon için ilk günden beri skorer oyuncu olabilir ama sevmiyorum tarzını diyorum.Bize küçük maç filanda kazandırmaz.Gününde olursa 40 atar sadece bana göre.
Hatta çoğu kişi nasıl sevdiricez sana diyip duruyordu inatla.Ne düşünüyorlar şu anda bilmiyorum.
Satmaktan bıkmadı ben küfür etmekten :)

Ali abi,
Öyle deme heryerde Halil Üner in zamanında Galatasarayı şampiyon yaptığı söyleniyor.Hatta buna canlı tanıklarda var etrafımızda.
Zaten bu sene küme düşersek suç Erbilin olucaktır değilmi ;)

İstanbul için istifa diye bağırmak zor abi.Ankarada belki siz başarırsınız dicem ama Ankarada maçmı kaldı.

X' Alıntı:
İstanbul için istifa diye bağırmak zor abi.Ankarada belki siz başarırsınız dicem ama Ankarada maçmı kaldı.

Murat emin ol ki Ankara´da maç olsaydı pankart bile yapardım bu adam için ellerimle. Ama malesef haklarımızı ilk yarıda kullandık...

onuryavuz' Alıntı:
Ali Abi Üner´e Ankaralılar olarak bir teşekkür borcumuz var zaten üstüne bu kadar gitme hocamızın!!! O değil mi Ankara´daki Telekom maçında 14 sayı farktan son periyotta maçı vermemizi seyrettirme onuruna eriştiren bizi!

Bitirelim artık şu Üner düşmanlığını diyeceğim ama malesef düşmanlığı bitirmek bizim değil Üner´in elinde...

Onur unutuyorsun burada Büyük Kolej'i yenmedik mi? Kaç senedir büyük bir takımı yenemiyoruz diyorsunuz işte size Kolej. Nede olsa başında Büyük yazıyor.

onuryavuz' Alıntı:
X' Alıntı:

Murat emin ol ki Ankara´da maç olsaydı pankart bile yapardım bu adam için ellerimle. Ama malesef haklarımızı ilk yarıda kullandık...

Hatırlamıyormusun Onur Telekom maçında beyaz mendillerimiz hazırdı ama karışıklık da güme gitti.

serdarmengi' Alıntı:
Hatırlamıyormusun Onur Telekom maçında beyaz mendillerimiz hazırdı ama karışıklık da güme gitti.

Serdar Abi o an mağlubiyetin verdiği üzüntüden güme gitti sanırım. Yoksa Ali Abinin dediği gibi "Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz..."

serdarmengi' Alıntı:
Onur unutuyorsun burada Büyük Kolej'i yenmedik mi? Kaç senedir büyük bir takımı yenemiyoruz diyorsunuz işte size Kolej. Nede olsa başında Büyük yazıyor.
Bunu gözlerden nasıl kaçırdım. Cidden biz Ankara´da büyük bir takımı yenmiştik adıyla bile tescillenmiş. O gün baba oğul sohbet ediyordu! benchte. Benchte yaşananları dedikoducular gibi foruma yansıtınca iftira attığımız bile söylenmişti. Eyy gidi günler eyy nelere kadirsin...