Beykozspor :77-Galatasaray :68

Re: KARDEŞ KIYAĞI OLMASIN BİDAHA

mehmethas' Alıntı:
Halil ÜNER BİR KARDE KIYAĞI DAHA YAPMAZSA BEYKOZU DAĞITIRIZ.

BU ARADA ALL STAR OYUNCUMUZ FATİH SOLAK'A OY YAĞDIRMAYA DEVAM ETMELİYİZ.ÇOOK KRİTİK DURUMDA HADİ HERKES OY BAŞINA
OYLAMADA IP KONTROLU YOK ONA GÖRE

Keşke küçük harfle ve ilgili topiclere yazsanız..

mehmethas ben senin 30 yaşında olduguna kesinlikle inanmıyorum.
Diğer kullanıcılara da örnek olması için sana 1 hafta no post veriyorum.

Kimse kimseyi yaşına göre yargılamıyor, sen 30 yasındayım yazsan da yazdıklarından o yaşın insanı olmadıgını hemen belli oluyor. Bu konuda lütfen dikkatli olalım arkadaslar.

Artık böyle maçları kaybetme lüksümüz yok. Maçın cuma olması ise güzel olmuş yayın açısından. Maçı seyredebileceğiz en azından.

bütün kritik maçları kaybetmişiz.Beykoz maçını yensek nolur.max 6. -min 10. oluruz.her maça geldim sezon basından beri heyecan kalmadı artık.bu sene farklı olacak demişken bok etti halil hoca herseyi. taraftar da inanmaya başlamıştı ama bjk maçındaki rezil oyun herseyi eskiye döndürdü.

beykoz galatasaray

selam galatasaraylı arkadaşlar .topici baştan sona okudum .beykoz .sizleri maç ve beykoz hakkında bilgilendirmek istedim.
beykoz spor salonu 1.750 kişi kapasiteli fakat bu güne kadar 2.500-3000 den aşagıya hiç düşmedi.yani salon tıka basa doluyor.bu güne kadar rakip seyirciye trübün ayrılmadı.yarında ayrılacagını zanetmiyorum .arkadaşımızın bir tanesi maçın cumartesi olması bizim içi avantaj destek az olur demiş.size bir örnek verecek olursam beykoz-ksk maçıda çarşamba günü oynandı fakat en az 1000 kişi dşarıda kaldı.
aranızda maça gelmek isteyenler varsa gelebilir ama benim tavsiyem renginizi belli etmeyin.gelin beykoz taraftarının arasında maçı seyredin .bir arkadaşımız beykozun çogu galatasaraylı demiş.evet haklı.beykozda galatasaray taraftarları yogunlukta bende gs liyim.fakat beykoz a gelince işler degişiyor.beykoz-fb maçında fb trübünüden arkadaşlar maç boyunca fenere küfür ettiler.yani beykozun maçı oldugu zaman gs*fb-bjk ortadan kalkıyor.
bir arkadaşımız beykoz taraftarı çok çirkef her maç olay çıkarıyorlar demiş.bir kere beykoz taraftaı çirkef degil.ve beykozun basket maçlarında olay çıkıyor fakat beykoz taraftarı ile emniyet arasında çıkıyor genelde.bu güne kadar rakip seyirci gelmediki rakiple olay çıksın .
sadece gelmeyin dedigimiz ahalde 3-5 tane fb li gelmiş onlar hırpalandı biraz.sonuç olarak size gelmeyin demiyoruz.buyrun gelin bir olay çıkacagınıda zanetmiyorum .ama neticede beykoz için atmosferi yüksek bir maç.ufak kıvlcımlar da yangın çıkabilir.

evet yarın 20,00'de NTV'de
bakalım hayırlısı inşallah iyi bir mücadele veririz ve mutlu sona ulaşırız...

SONSUZA KADAR GALATASARAY!!!

ŞEREFTİR SENİN RENGİNE ÖLMEK
ANDIMDIR SENİ KEFEN DİYE ÖRTMEK

okey beyler sağolun...
salon 3 tribünden ibaretse rakip seyircinin girebileceği bir tribün olmalı...
Allah izin verirse gidecez maça ama münferit mi deplasman şekli mi onu bilmiyorum...

Arkadaşlar aslında bugünkü maç bizim için çok önemli!Beykozspor kendi salonunda tehlikeli olabilen bir takım :D Bizden taraftar oraya gidebilirse takımı destekleyici yönde iyi bir durum olacaktır :claps Amerikalı oyuncularından Dobie;sanırım oynamayacak. Bunu iyi değerlendirmemiz gerekmektedir :atki HAYDİ GS ERKEK BASKETBOL TAKIMI (1905)!!!

Haftaya Ülkerle oynuyoruz bu maçı alırsak çok büyük moral olur takım için.

bu nası basketbol yaw
8-3 gerideyiz ve rezalet oynuyoruz
hep böyle mi oynuyo bu takım yoksa ben izliyorum diye mi böyle!
pota altına hiç top indirmiyoruz..

gercektende cok kotu basladık umarım toparlanırız
beykoza 2. maçıda verirsek üzücü olacak ama sanmıyorum bu maçı vercegimizi hadi hayırlısı

Riboundlarda sorun çekiyoruz savunmada
Burak bir 3 daha kaçırdı , zaten bir 3 atıyosun onuda at bari Burak ya
sayıda atamıyoruz bir 3 daha kaçırdı serhat
10 sayı oldu fark

21-14 bitti ilk periyot
böyle devam edersek işimiz çok zor
bu sene ilk defa seyrediyorum bizim takımı ama gördüğüm kadarıyla hiç de umut verici bi oyun oynamıyoruz

İlk çeyrek 21-14 geride kapadık son 30 saniyede iyi bulduk 2 basket ,
bu tempoyla bu maçı kazanma imkanımız yok
geçen haftaki basketbolun aynısını oynuyoruz , ne savunma var ne hücumda birşey var en azından mücadele edinde maça ortak olun.