Bizde seni YİĞİT sanıyorduk!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Yönetime girdiğinde hepimiz deliler gibi sevinmiştik, artık YİĞİT bir yöneticimiz oldu!

İşi bilen, taraftarı seven, arma'yı yukarı çıkaracak bir yöneticimiz oldu dedik!

Fena yanılmışız, önce arkadaşlarını şubeye doldurdun, sonra mevcut sistemi lağve ettin, bütün işi Ahmet Dedehayır'a yıktın, deplasmanlarda göremedik seni, taraftara sahip çıktığını hiç görmedik, pembe koltuklar hiç umurunda olmadı, taraftarına küfür eden bir komisyoncunun karşısına bile dikilemedin!

Kısaca umutlarımızı tükettin, şimdi çıkmış küçüleceğiz diyorsun!

Bizde diyoruzki bizi bütçe küçültemez, sizin eyyamcı, torpilci, katakullici yönetim anlayışınız küçültür!!

Artık bu şubeye aşık, Armanın Peşinden heryere giden, gerekirse onun için ölecek ARMA SEVDA'LILARI var, bu şubeyi ve GALATASARAYIMIZI küçültemeyeceksiniz!

FERMAN SİZİN TRİBÜNLER BİZİMDİR!!!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Yönetime girdiğinde hepimiz deliler gibi sevinmiştik, artık YİĞİT bir yöneticimiz oldu!

İşi bilen, taraftarı seven, arma'yı yukarı çıkaracak bir yöneticimiz oldu dedik!

Fena yanılmışız, önce arkadaşlarını şubeye doldurdun, sonra mevcut sistemi lağve ettin, bütün işi Ahmet Dedehayır'a yıktın, deplasmanlarda göremedik seni, taraftara sahip çıktığını hiç görmedik, pembe koltuklar hiç umurunda olmadı, taraftarına küfür eden bir komisyoncunun karşısına bile dikilemedin!

Kısaca umutlarımızı tükettin, şimdi çıkmış küçüleceğiz diyorsun!

Bizde diyoruzki bizi bütçe küçültemez, sizin eyyamcı, torpilci, katakullici yönetim anlayışınız küçültür!!

Artık bu şubeye aşık, Armanın Peşinden heryere giden, gerekirse onun için ölecek ARMA SEVDA'LILARI var, bu şubeyi ve GALATASARAYIMIZI küçültemeyeceksiniz!

FERMAN SİZİN TRİBÜNLER BİZİMDİR!!!!!

Tek kelimeyle mükemmel bir yazı Eyüp Abi.

GALATASARAY'ı KİMSE KÜÇÜLTEMEZ !!!

herkes gördü son efes maçında tribünde olduğunu ama çıkıp YİĞİTLİK yapamadın oturup yerinde izledin bütün olayları sen çıkaramadın sesini taraftarın karşısına çıkamadın dedehayırı gönderdin!Bir basın toplantısı yaptın anlattın herşeyi stad falan antrenör...Arayada bir cümle küçülecek basket takımı dedin yazıklar olsun!Bumu olay efesin bütçesi büyük bumu olay yazıklar olsun!Bu takımı düşürdüğünüz hallere bakın!

Artık Ferman falanda işlemeyecek. Taraftarı kuzu yapmaya çalışanlar ve onları sadece para olarak görenler önümüzdeki sene maçlarda çok şaşıracaklar. İyi niyetimizi göremediniz ve büyük hata yaptınız. ( hala yapmaya devam ediyorlar. ) Sizin gibi zihniyette olanlar için büyük savaş vereceğiz.

Yapılması gereken basit!

1-İyi bir teknik ekip.
2-İyi araştırılmış oyuncular, vede uzun süreli kontratlar.
3-Taraftara sahip çıkan vede salona çekmeye çalışan modern bir yönetim anlayışı.
4-Bize yakışan bir salon!

Bunlar için bütçe gerekmiyor, uğraşmak gerekiyor!

şimdide mayıs 2010 mu oldu? yeni kongre ama aynı şeyler. artık bu taraftar şu zamanı bekle bunu bekle az daha sabır sözlerine tok. hareket istiyoruz.

Berk Tuna Tertipli' Alıntı:
Mayıs 2010'a kadar sabır..

Geçiniz bunlardan iyisi yok.En iyisi bunlar işte. En çok parayı yatıran bunlar ancak en iş bilmeyenler bunlar çıktı.Diğerleri kulubu kapatacak bunlar ise parayı yatırıp değerlendiremiyorlar.
Gelecek iyi aday olmadığı için aklınızı başınıza alın demek istiyorum.

Yönetime branşlarda istediğinizi söyleyebilirsiniz ancak GS Mobile, GsStore lar daki gelişim, Gs Tv'de ki gelişim, stadda ki gelişim, hakemlere karşı dik duruş ve geri adım atmayış,Atcılık tesislerimiz, Eski kulup başkanlarının bir araya gelmesi vs. Yaptığımız transferlerde cabası.İyi işler yapan yönetimin en büyük hatası takımı elimizde tutalım diye alınan pısırık hocalardır.
Sportif açıdan başarısız olmamıza rağmen genel anlamda başarısız olduğumuzu düşünmüyorum.

Bu bizi ilk defa hayal kırıklığına uğratışın olmadı daha önce seçimlerde de sana güvenmiştik ne oldu,seçimi kaybettin,ortalarda gözükmedin,sonra düne kadar muhalif olduğun kişilerle koltuk için iş birliği yaptın,sana yakışmadı Yiğit bey.

Yiğit Şardan dönemin başkanı özhan canayfın a rakip olup seçimi kaybetmemişmiydi seçimden 1 hafta önce izleğim lig tv deki programda ben seçilemezsem tarihin en başarısız adayı olacağım demişti bildiğiniz gibi özhan canaydın ın kuşubün marka değerini küçültmesi kulübün prestijini kaybetmesi ekonomik nedenler gibi gibi bir grup insan seçimden sonra şakşakçılık yaparak zafer nidaları atıyordu maalesef bizler insanları ne zaman ilah yapmayı bırakır geçmiş ve gelecekle birlikte sorgulayıp doğruları yanlışları göz önüne koyarız o zaman çok üst noktalara geliriz........

Şardan'ı gerçekten desekliyordum bende onun bu yönetime ne için girdiğini bilen biri olarak.
Öncelikle şirket birleşmesi sonrasındaki yapılanmanın başına Yiğit Şardan geçecekti en azından profesyoneller bu işi yapsın denilene kadar bu iki şirketin birleşmesi sonrası çıkacak karşıklığı bertaraf edecekti.

Şimdi böyle bir görevi varken bu tür bir başarısızlık yaşasa ve böyle talihsiz bir açıklama yapsa Şardan'ı gerçekten hoş görebilirdim.Yetişemedi adam diyebilirdik.

Fakat bundan başka işi yokken sorumlu olduğu şubeyi geri götürme planı yapıyorsa Yiğit Şardan'ın başkan olma ihtimali çok pempe olmuyor benim için.

öncelikle bu konunun eyüp tarfından açılması daha anlamlı oldu.
ki bu dostuma özellikle son iki aydır bu takımdan bu yönetimden bu oyunculardan bir cacık olmaz bunlara destek değil küfür lazım dedikçe eyüp bana dostum sabır demişti.

evet eyüp sen ben bizler yani galatasarayı bir şekilde yaşamının içine katan insanları kimsenin üzmeye hakkı yoktur.
aslında cumanın gelişi perşembe den bellidir.

biz çok hata yaptık.
bu yazıları murat hoca giderken yazacaktık o zaman kükreyecektik,

dee ovens gains yolladığında yapacaktık,
hosley karektersizi hüseyine diklendiğinde o parkelerin içine sokacaktık yuhlayarak go home yapacaktık,ayhan şahanektte lig sonuncusuna yenilince alkışlamayacaktık,
biz sene başında pempe koltuklara oturacaktır hatta maslağa hiç gelmeyecektik ve bunun üzerine sürekli bir baskı bırakacaktık yönetime,

ahmet dedehayır buraya okuyorsan sadece tek bir şey diyeceğim.

iysin hoşsun galatasaray sevgine bişey diyemem doğrun veya yanlışınla ama

herzaman unutmaki sen GALATASARAY SPOR KULUBUNUN BASKETBOL ŞUBESİNİN BAŞKANISIN.

sene boyunca en ufak bir olayda yerinden kalkıp tribünün önüne gelmen beni delirtiyor,rakipin on kişilik tarftarıyla bile muhatap olman hele yanlışın en büyüğü,
kombine olayında ,pempe koltuk olayında,emniyet kolluklarıyla asla iyi diyalog kuramadın ,bizleri salonun en üstünede asker gibi maç zlettirdin sezon boyunca.

seney küçülelim en büyük küçülmeyide küçük salona dönerek yapalım.

dönelim ataköye
orda koyarız biz herkese ;)

hata yı yönetim değil biz yaptık geç gelerek.

ahmet önder istanbul' Alıntı:
dönelim ataköye
orda koyarız biz herkese ;)

hata yı yönetim değil biz yaptık geç gelerek.

Tüm yazıya katılıyorum esasında ama şu söylediğiniz 2 şey çok ama çok doğru iki teşhis.

Ahmet Cömert'te takımın önümüzdeki sene oluşacak eksiklerini oradaki baskı ile kapatırız pek ala.