Bjk maçı için pankart önerilerinizi bekliyoruz

Arkadaşlar bjk ile hafta sonundaki basket maçı için pankart hazırlamayı düşünüyoruz..

Pankarta ne yazmamızı istersiniz??

Herkesin fikrini bekliyoruz..

Saygılar
Murat

çok klasik olabilir ama son zamanlarda ki taraftarın ilgisinden ve yaratılan atmosferden dolayı,

Bu büyük taraftara,şampiyonluk yakışır...

1-welcome to ahmet cömert hell ---
2-sendeki taraftar senin için yaşar engel tanımaz dünyayı sallar yakar yıkar!
3-herşey senden sonra gelir
4-no fear
5-kanımızın son damlasına kadar cimbom
6-senden başkası yalan
:atki :atki :atki :atki

ilk aklıma gelen,

1-)Salonlara sığmaz cimbom sevgisi

2-)Spor sergi ruhuyla biz desteklicez, Arma aşkıyla siz saldıracaksınız!

bence welcome to jeff jraves veya cehenneme hoşgeldin beşiktaş gibi .. çünkü ahmet cömertinde cehennemden farkı yok.. :p :atki

takımda oynayan cocukların yaşları spor sergiyi hatırlamalarına müsait değil bırakın ruhunu bilsin :)

ben fatih solak üzerine biseyler yazalım derim,onu harekete geçirebilmek için, zira son maçlarda özellikle hücumda epey tutuk...

2 yıldır Beşiktaş'ın katılıp başarılı olamadığı ve bizim gelecek sezon için hedeflediğimiz ULEB Cup'la ilgili yaratıcı bir pankart yapılabilir.Benim aklıma pek birşey gelmedi henüz...

Pankart takıma ithafen İngilizce yazılsa güzel olur..Yada kısa olursa İngilizcesi de yazılabilir..

Ama Welcome to Ahmet Cömert Hell olabilir :)

Daha önce yazılmış klasik pankartlardan farklı bir şey hazırlanmalı. Ayrıca hazırlanacak pankart bence tüm takıma hitap etmeli.

Bir de pankart dili Türkçe olmalı. Ana dilimiz Türkçe iken İngilizce pankart yazma fikirlerine anlam veremiyorum. Savunma mekanizması çalıştırılıp takımda çok sayıda yabancı oyuncu var onların da motive olması açısından söylemiştik derseniz, oyuncular merak ederse tercüme edecek birisi mutlaka çıkar.

Pankartı hazırlayacak arkadaşların şimdiden emeklerine sağlık.

Onur abiye tamamen katılıyorum. Ama aylardır beklenen transferin ve zaten takıma hitap eden pankartların yeterliliğinden "Welcome Jeff" gibi bir pankartın şahane olacağı düşüncesindeyim.