BSL 13. Hafta | Galatasaray NEF: 124 - HD─░ Sigorta Afyon Belediyesi: 82

­čôů 18 Aral─▒k 2021
­čĽÉ 13.00
­čô║ T─░V─░BU Spor 2
­čôŹ Sinan Erdem Spor Salonu, ─░stanbul

AfyonÔÇÖda ya┼čanan geli┼čmeler sonras─▒ BGL kadrosu ile oynayacaklar. A─č─▒rl─▒kl─▒ olarak rotasyon yapaca─č─▒m─▒z bir ma├ž olacak. Sakatl─▒ks─▒z bir ma├ž diliyorum.

─░nsallah 2 tak─▒m─▒n oyuncular─▒da sakatlanmaz.Sezonun en keyifsiz ma├ž─▒ olacak.Afyon S├╝per Lige ├ž─▒kt─▒ktan sonra renk katt─▒─č─▒ d├Ânemler oldu.├çok zor d├Ânemlerden ge├žtiler.Ba┼čkanlar─▒ tak─▒m─▒n taraftar─▒ gibiydi,kimse sahiplenmezken sahiplendi.Kendisini tebrik ediyorum.Ama mevcut ┼čartlarda ciddi deste─či olmayan Anadolu tak─▒m─▒n─▒n koca sezonu tamamlamas─▒ m├╝mk├╝n de─čildi.S─▒k─▒nt─▒lar─▒n 1'ken 2 oluyor.2 iken 3 oluyor.├ťst├╝ kapal─▒ yazmak istedim.─░┼čin sadece spor taraf─▒nday─▒m.

Ge├žen haftaki ma├žtan sonra Ergin hocan─▒n a├ž─▒klamalar─▒ bile T├╝rk sporu ad─▒na ├╝z├╝c├╝.├çocuklar─▒ ezmemeye ├žal─▒┼čt─▒k,elimizden geleni yapmaya ├žal─▒┼čt─▒k,elimizden bu kadar─▒ geldi diyordu.Ayr─▒ca bug├╝nk├╝ ma├ža gelen t├╝m Afyonlular─▒ Efes'in EL'de 1 i├ž saha ma├ž─▒n─▒ ├╝cretsiz izleme s├Âz├╝ veriyorum dedi.Bunuda s├Âylemek istedim ├žok g├╝zel bir jest hocan─▒n.

Yar─▒n mesela bizde muhtemelen y├╝r├╝yerek h├╝cum edece─čiz,y├╝r├╝yerek savunma yapaca─č─▒z.Afyon'un birka├ž tane iyi yerli oyuncusu olsa ve sezonu yerlilerle tamamlasalar anlayaca─č─▒m ama 15-16 ya┼č─▒ndaki ├žocuklar─▒n All Star havas─▒ndaki ma├žlarda minimum 50 say─▒ fark yiyerek nas─▒l bir geli┼čim g├Âstermesi bekleniyor ? Ben mevcut durumdan hi├ž mutlu de─čilim.Yanl─▒┼č anla┼č─▒lmam umar─▒m.

Son d├╝zenleme:
Yabanc─▒ oyuncular─▒ dinlendirip r─▒dvan, okben vs ile skoru yakalay─▒p sonras─▒nda gen├žlere verelim s├╝releri de. Efeste yi─čitcan─▒n 43 say─▒ 12 asist yapt─▒─č─▒ ma├žtaki rakip zaten ├žok ├žok k├Ât├╝ haldedir. Afyon bence ligden ├žekilecektir ki ├žekilmelide, ├ž├╝nk├╝ durumlar─▒n─▒ umursadan rotasyon yapmadan rekor kovalayacak ekipler olabilir. 150-30 gibi skorlar, 70 say─▒ 30 ribaund gibi abs├╝rt rakamlar g├Ârebiliriz ma├žlar─▒nda

Son d├╝zenleme:
An itibariyle bizim de 40 milyon liral─▒k tak─▒m─▒m─▒z oldu. Oyuncular─▒m─▒z─▒n maa┼člar─▒ 1 ayda 2 kat─▒na ├ž─▒kt─▒, inan─▒lmaz. Biz de Afyon gibi olmay─▒z umar─▒m.

Ge├žen sene k─▒rk vurdu─čumuz ma├žta Galatasaray hakemler sayesinde kazand─▒ diye a─člayan bu zavall─▒ kul├╝be ac─▒may─▒n. Tam kadro oynay─▒p y├╝z say─▒ fark koyal─▒m.

Hani bu tak─▒m sezona gen├žlerle ve yerli oyuncularla devam edecekti ? 1 tanede olsa kadroda ve ilk 5 ba┼člayan Shannon Shorter var.

S├Âz├╝n├╝z├╝n eri olun,maddi destek bulursunuz yeni yabanc─▒lar getirirsiniz anlar─▒m bu nedir dalga m─▒ ge├žiyorsunuz ?

At─▒n ya 70 say─▒ fark atabiliyorsan─▒z at─▒n.Biz mi d├╝┼č├╝nece─činiz ba┼čkas─▒n─▒n sorunlar─▒n─▒.Bize Fenerbah├že ge├žen hafta 45 say─▒ fark atmad─▒ m─▒ ?

Dalga ge├žmeyin koyun fark─▒ ┼ču tak─▒ma!!

Moderat├Âr taraf─▒nda d├╝zenlendi:
Bir tak─▒m 20 dk da 10 tane bo┼č turnike yer mi arkada┼č ? Kar┼č─▒nda kim olursa olsun al─▒┼čkanl─▒klar─▒n olur, s─▒f─▒r disiplin var tak─▒mda.

├ťst