BSL 17. Hafta | Pınar Karşıyaka 103-91 Galatasaray Nef

Adamlar yüzdeli atıyor ama rahat pozisyonda atıyor. Kötü savunma yapıyoruz eksik olan gayret değil kötü yayılıyoruz savunmada gereksiz yardıma gidiliyor koça yazar.

Hücumda iyi top ceviremiyoruz McCollum kadar temiz şutör olmayan Ennis Russell el üstü atınca bu yüzde bile iyi aslında.

Calaioro çalışkan konsantre oynuyor ama topu yere vurup drive eden bir forvet değil savunmanın dengesini bozamıyor. Ristic sahadayken atlet bir uzunumsu şart sahada içeriyi tehdit edecek. 2 yabancı uzunla bu kadar içeriden.

2.5 yerliyle zaten rotasyon dar maç dönmez gibi mucize lazım. Ligde playoff kovalarız.

Bari iyi yabancılar alın da BCL 'de bir şeyler yapalım.

Bahçeşehir ile playoff yarışı yapıp kafa kafaya gelirsek Yunus'u neden verdik deriz. Bize katkısı az olsa da guardsiz kalmış rakibimin elini niye rahatlatiyoruz anlamıyorum.

Pistiolis tam bir balonsun...

ya şu herifin görüşlerini ciddiye alıp twitlerinden alıntı yapmayın. bu herif ve yancisi doruk denen şahıs, takım iyiyken de takımı eleştirecek bir şey bulup hocaya ve takıma olumsuz yorumlar yapıyorlardı. sırf muhalefet etmek için muhalefet ediyorlar. geçen yıl bost'u falanda beğenmiyordu bunlar. takımın bu durumda olması en çok bunların hoşuna gidiyor "ben demiştim" diyebiliyorlar cunku. yarın başarılı olalım bcl'de ilerleyelim mesela, yine kılıf uyduracaklar.

ya şu herifin görüşlerini ciddiye alıp twitlerinden alıntı yapmayın. bu herif ve yancisi doruk denen şahıs, takım iyiyken de takımı eleştirecek bir şey bulup hocaya ve takıma olumsuz yorumlar yapıyorlardı. sırf muhalefet etmek için muhalefet ediyorlar. geçen yıl bost'u falanda beğenmiyordu bunlar. takımın bu durumda olması en çok bunların hoşuna gidiyor "ben demiştim" diyebiliyorlar cunku. yarın başarılı olalım bcl'de ilerleyelim mesela, yine kılıf uyduracaklar.
Yazdıklarında bir yanlış göremiyorum. Tespitler doğru...