BSL 17. Hafta | Pınar Karşıyaka 103-91 Galatasaray Nef

Mcgee ne istikrarsız adamsın be. Ayrıca bu Sadık'a ne halt oldu? Haftalar geçtikçe dibe vuruyor en güvendiğimiz yerli.

Thomas Akyazılı, Braian Angola ve Vitto Brown'un 100 yılda 1 denk gelecek şutları atıldı. Üstüne Sadık'ın rezalet oyunu. Bazen ne yaparsak yapalım olmuyor.

Pistiolis'in bu sene kaçıncı maç hediyesi sayamadım. Koçta en ufak bir enerji, kıvılcım yok. Sonunda sadece bizi sinir hastası eder, olacağı da o...Burası Galatasaray, burası pratisyen koçların staj yeri değil...Turgay da gönderilmeli...

Artık koç değişikliği için ne bekleniyor??? Yunus Emre olsa o da ilk 5 başlayacaktı. Yönetemiyor, yönetemeyecek, olmayacak. İlk çeyrek farkı, çıkardığı ilk 5 ile yarattı ve maç da o fark ile bitti. Kabul edilmiyor ama burası koçun staj yeri değil

Koç bu işi düzeltemeyecek gibi görünüyor. Koç değişikliği bence elzem oldu. Pistiolis ilerde elit bir koç olabilir ama bizim bunu bekleyecek vaktimiz bence yok

Hoca russel ile başlasaydı o kadar fark olmazdı.
Tabi karşıyaka çok yüzdeli soktu ,thomas akyazılı bile 3 tane falan attı ilk çeyrek.
Russel dışında guard yok, Adam akıllı bi yerli alsaydı beyefendiler belki bi tane 3.5 tarzı bi adam alır yolumuza bakardık. Şuan Kesinlikle skorer bi guard lazım acill!!!!

Pistiolis’in akan oyuna hiçbir etkisi yok. Bir sürü mola alıyor, dönüşlerde hiçbir şey değişmiyor. Karakter olarak da fazla efendi mi, pısırık mı bilmiyorum ama bu kadar tepkisiz oluşu oyuncuları da olumsuz etkiliyor bence.

Pistiolis ve Turgay Zeytingöz’le yolları ayırsak bir şey kaybetmeyiz diye düşünüyorum. Zaten ortada hesap verilmesi gereken facia transferler ve gudubet bir kadro kimyası mevcut.

Sadece fikirlerinizi merak ettiğim için soruyorum, yanlış anlaşılma olmasın. Koç değişikliği sonrası bu kadro ile yeni koç ne gibi farklı ve faydalı şeyler yapabilir sizce ? Mesela geçen sezonki kadromuz Fener'in, Efes'in bile kıskandığı bir kadroydu. Değişim ile arşa çıktı. Peki gelecek olan koçtan beklentileriniz nedir tam olarak yazarsanız sevinirim.

Sadece fikirlerinizi merak ettiğim için soruyorum, yanlış anlaşılma olmasın. Koç değişikliği sonrası bu kadro ile yeni koç ne gibi farklı ve faydalı şeyler yapabilir sizce ? Mesela geçen sezonki kadromuz Fener'in, Efes'in bile kıskandığı bir kadroydu. Değişim ile arşa çıktı. Peki gelecek olan koçtan beklentileriniz nedir tam olarak yazarsanız sevinirim.
Bence Pistiolis yıl sonuna kadar kalmalı,gönderilecekse de sene sonunda gönderilmeli. Ligden umudu kestim zaten. Bari BCL'de gidebildiğimiz yere kadar gidelim.

Pistiolis’in yaptıklarını yapmasın yeter:) Kadro felaket kötü değil bence, sadece yönetilemiyor. Bir mola dönüşü kurgu göremedik ama topu 5 sn de sokamadığımızı gördük. Kim olsa bundan fenası olmaz, şaka maka küme düşme korkusu duymaya başladık

Son düzenleme: