BSL 4. Hafta | Galatasaray Ekmas 62-74 Fenerbahçe Beko

Farklı yenileceğimiz bir maç olacaktır. Öyle de olmasını istiyorum açıkçası. Taraftarın da maça ilgi göstereceğini düşünmüyorum. Sucukçu tayfa da yönetim güzellemelerine devam etsin.

Galatasaray farklı yenilsin falan hayırdır arkadaşlar derdiniz ne? Takım da tribün de sonuna kadar mücadelesini gösterecektir.

Ayrıca İsmail denen Fener hizmetlisi salona gelirse gerekli tepki gösterilecektir kimsenin şüphesi olmasın. Abdi İpekçi'de ağladığı günleri unutmasın. Onu kollamaya çalışanlar da kendileri bilir.

Kaybetme ihtimalimiz yüksek gorunebilir ama bu iş rüzgar işi sonunda takımımızda oynayanlar lise oyuncusu değil, seyirci desteği ile kazanabiliriz, yeter ki maça iyi başlayalım.

Maça 24 saatten az bir süre kaldı. Umutsuzluk hakim herkeste ama agresif bir tribunle neden olmasın diyorum. Buğrahan'ın da kendini gösterdiği bir maç olur bence. wilbekin yok, sakatları çok, çift maç haftasından geliyorlar. ortam müsait aslında, takımın hem kendi içinde hemde taraftarla barışma maçı olur inşallah.

Tek avantajımız onların zor ve yorucu bir fikstürden çıkması. İki kadro kalitesi arasınki fark büyük ama.