BSL 6.Hafta | Galatasaray NEF 90-76 Tofaş

Harika bir yorum olmuş. Tebrik ediyorum.
Basketbol bilen herkesin yapması gereken bir yorum olmuş. Bursaspor maçına Morgan-Mahir ile gidersen boyalı alanda ezilirsin.
Tebrik ediyorum kardeşim.

Bu Ahmet dediğiniz basketçi kötünün iyisi ve auguste’da savunma zaafı verirsen oynar ama iyi savunma yapan takımlara birşey yapamaz. Yıllarca bu adamları izlemedik gibi konuşuyorsun. Dünde Toure ve Deon vardı rakipte.Pota altında Morgan ve Mahirden hiç katkı almadan yendik. Burada gelmiş maçlara daha çıkmadan yenilme naraları atıyorsun ve basketbol bilen herkesin yapması gereken yorum diye kendi kendine basketbol ulemalığı yapıyorsun. Takımı hepimiz eleştiriyoruz ama Bursaspor’a karşıda yeniliriz diyecek kadar değil. Geçen seneki takımdan sonra bu kadro zayıf geldi diye burada insanlar eleştiriyor.

Bu Ahmet dediğiniz basketçi kötünün iyisi ve auguste’da savunma zaafı verirsen oynar ama iyi savunma yapan takımlara birşey yapamaz. Yıllarca bu adamları izlemedik gibi konuşuyorsun. Dünde Toure ve Deon vardı rakipte.Pota altında Morgan ve Mahirden hiç katkı almadan yendik. Burada gelmiş maçlara daha çıkmadan yenilme naraları atıyorsun ve basketbol bilen herkesin yapması gereken yorum diye kendi kendine basketbol ulemalığı yapıyorsun. Takımı hepimiz eleştiriyoruz ama Bursaspor’a karşıda yeniliriz diyecek kadar değil. Geçen seneki takımdan sonra bu kadro zayıf geldi diye burada insanlar eleştiriyor.
Ağzına sağlık.

Şu maç o kadar güzel bir gösterge ki aslında...Morgan ve Angola (her zaman ki gibi) yokları oynarken bile ilk 4 adayı Tofaş kalibresindeki bir takımı yenebiliyoruz...Angola yerine EL bile değil ama Eurocup seviyesinde bir şutör bir de adam akıllı 5 numara koyabilsek kadroya(Floyd değil kastım) CL şampiyonluğu ve ligde playoff+son dörtten çok rahat bahsedebebiliriz diye düşünüyorum...Bahsettğim bütçe tahminimce 800k-1000k arasında olsa gerek... Yok mu yönetimde elini şu kadar taşın altına koyabilecek babayiğitler...(Resmen para dileniyor gibi hissettim kendimi ama olsun aslanıma değer)

Harrison, Cedevita'dan gönderildi. Bizden sonra kariyeri düşüşte ancak her türlü Angola'dan fazla katkı verir. En azından güvenilir şut atar, topa yön verir

Harika bir yorum olmuş. Tebrik ediyorum.
Basketbol bilen herkesin yapması gereken bir yorum olmuş. Bursaspor maçına Morgan-Mahir ile gidersen boyalı alanda ezilirsin.
Tebrik ediyorum kardeşim.
Trollük yapıp böyle yazarak milleti kandırdığınızı, kendinizi de çok zeki falan mı zannediyorsunuz acaba? Kalitenizi antu gibi yerlerde daha rahat gösterebilirsiniz.

Trollük yapıp böyle yazarak milleti kandırdığınızı, kendinizi de çok zeki falan mı zannediyorsunuz acaba? Kalitenizi antu gibi yerlerde daha rahat gösterebilirsiniz.
Derdim trollük yapmak değil,gerçekleri söylemektir. Takımda pivot ve skorer guard eksiği çok bariz bir şekilde hissediliyor. Ayrıca her farklı fikir söyleyen trol mü oluyor? Ben sizin gibi düşünmek zorunda mıyım? Fikri hür,vicdanı hür bir Galatasaraylıyım ben.😇👍

Son düzenleme:
Derdim trollük yapmak değil,gerçekleri söylemektir. Takımda pivot ve skorer guard eksiği çok bariz bir şekilde hissediliyor. Ayrıca her farklı fikir söyleyen trol mü oluyor? Ben sizin gibi düşünmek zorunda mıyım? Fikri hür,vicdanı hür bir Galatasaraylıyım ben.
Ayrıca bu sene Hacettepe tıptan mezun olan,JSI sertifikası olan ve İngilizce-Almanca bilen bir Galatasaraylı olarak takımımın eksik kaldığını düşündüğüm pozisyonlarını söylerim. Bunun için sizden izin alacak değilim.😇👍

Diploma insanın cehlini alsa da , hamurunda varsa eşşeklik baki kalır.

Bursaya yenilebiliriz ihtimal dahilinde hatta bana kalırsa favoriler ama 2 sayfadır uzunları daha üstün o yüzden yenileceğiz gibi saçma sapan bir çıkarımı sürekli tekrar edip insanların huzurunu kaçırmaya gerek yok. Ne yapalım Bursayı yenmek için Nba’den uzun mu getirelim yani bu neyin ısrarı onu anlamış değilim. Tamam uzunlarımız iyi değil, gerizekalı değiliz anladık bunu yani.

Ben 7 senedir forumdayım,son yıllar haricinde fazla aktif olmadım.Yeri geldi sırf forumdakilerle kavga etmek için foruma gelen insanlar(kalıcı banlandılar) bile gördüm ama onlar bile trollük yapmıyordu böyle.

Maç günleri haricinde sürekli bıktırırcasına aynı şeyleri yazmak,3-4 tane hesap açmak,açtığı hesaplarla kendi yorumunu beğenip,alıntılamak trollüğünde ilerisinde bir durum.Geçmiş olsun.

Takımın kötü olduğunun herkes farkında. Olay kimin ne düşündüğü falan değil. Burda çoğu kişi farklı görüştedir zaten lâkin sürekli “tebrik ediyorum”, “basketboldan anlıyorsunuz” gibi salak saçma cümleleri tekrarlayarak ne yapmaya çalışıyorsunuz?

Bu takıma skorer 4 numara ve skorer guard transferi gerekiyor. Pistiolis kalıplı 5 numara ile oynamak yerine 2 tane hareketli ve dış şutu olan 4 numara (Sadık-Blackshear) ile oynamak istiyor bence. Geçen sene Galatasaray'ın üst düzey basketbol oynamasında 4 numaradan aldığı dış atış katkısı çok önemli bir etken olmuştu.

Ben basketbol konusunda sizin gibi düşünmek zorunda değilim.
Herkes basketbol hakkında kendine özgü bir düşünceye sahiptir.
Şu an Mahir-Morgan ikilisi ile Ahmet-Auguste ikilisine üstünlük kurmamız imkansız diye düşünüyorum.
Mahir'in degil Ahmet, 2.ligde oynayan bir pivota bile ustunluk saglamasi imkansiz. Mahir'in transfer edilmesinin mantigi yok.

X lisans mezunu , y sertifikalı, İngilizce, Almanca ve hatta Lehçe bilen, fikri hür vicdanı hür bir Galatasaraylı olarak bazı yorumları okuyunca gülmekten karnıma ağrılar girdi :) Birçok kişi de ciddiye almış.

Nedense adi gecen kisinin yorumlarini begenen 2 kisi hic sekmiyor :) Her yorumunda ayni kisileri goruyoruz altta begenenler arasinda.Bu bile bazi seyleri gosteriyor.Bu sitede cogu zaman sikayetci oldum,tartismalarim da oldu ama benim bu siteye kaydolmamin en buyuk sebebi gercek ad soyad kullanilmasi ve ne olursa olsun belli kurallara dikkat edilmesiydi..
Acikcasi bunlari goz onune alarak uye olan bir kisi olarak cogu arkadasim gibi bende gereginin yapilmasini istiyorum.
Biz sosyal medyada trollerden kendimizi siyirip burada 2 duzgun yorum okuyup tartisma pesindeyken burada bu tip adi sani belli olmayan anonim hesaplarla muhatap olmak zorunda degiliz.