BSL Play Off Yarı Final 2. Maç | Anadolu Efes - Galatasaray NEF

Bugun kazaniriz kaybederiz o ayri konu ama asil onemli olan serinin devamindaki hakem yonetimi.Bir 2014 Haziran daha yasamaya tahammulumuz yok. Bu
Ndour’a caldiklari faule bak hahahahahha ne anlatiyorum ben ya birak valla

Hakemler açısından maçın kırılma anı Kerry'den oluk oluk kan aktığı pozisyonda sportmenliği izleyerek lütfederek çalmaları oldu.

Orada niyetleri net belli oldu.Biz sizinleyiz dediler Efes'e.

Bunu gören Ataman'da abartılı davranışlar sergileyip durdu.Hakemlerin ağzının içine girecek gibi itirazlar edip duruyor.Boş boş itirazlar hemde.2 kez top Micic'den çıkıyor itiraz,faul çalınmıyor itiraz,akan oyunu durduruyor itirazlarla.Bugün itiraz etmediği pozisyon kalmadı.Bu profesyonellik olmuyor.

Aynı hoca ilk maçta neredeydi ?

Bu kadar kötü yönetim nasıl olabiliyor ? Hidayetin maça gelmesinden zaten kıllanmıştım, bu Ülke'de gündem değiştirmek için bilerek yapıyorlar artık buna inanıyorum, insanlara tepki verecek başka şeyler yaratıyorlar, yazıklar olsun emeği geçenleri Allah bildiği gibi yapsın, maç bir takımdan alınıp başka takıma nasıl verilir özeti lan bu 15 tane faul sayarım maçın başından beri hatalı bu kadar olmaz bu kadar olmaz !

Bizim hocaya gövde gösterisi yapıyorlar.Tekniği bizim hocaya çaldılar.

Hocaya maçtan sonra birileri burası Türkiye hakemler güçlünün yanında yer alırlar her zaman desinler.