BSL Play Off Yarı Final 2. Maç | Anadolu Efes - Galatasaray NEF

Harbiden bayağı gergin Ataman. Obradovic’ten iyi öğrenmiş çirkefliği, hakemleri baskı altına almayı, her pozisyonda ağlamayı.

Bu küstah ve şımarık Efes camiasını içeride hakemleriyle üst üste koyup yenmeliyiz.

Unutmadan sertlik düzeyi yüksek maçta Melo karar verici olmamalı,şut denesin eyvallah,boşu görüyorsa görsün eyvallah ama kararsız kalmasın.Sonu top kaybı oluyor.Ve o top kaybı rakibi bomboş hücuma sürüklüyor.Öyle bir top kaybı oluyor.

Benim korkum bu hakem yönetimi serinin kalan maçlarınada yansıyacak mı ? 15.000 seyirci önündede bu tutum devam edecek mi ? Efes'ten korkmuyorumda hakemlerden korkuyorum.

Maçın içine giriyorsun,önde gitmene izin vermiyorlar,maçın içine gireceksin izin vermiyorlar.Nasıl olacak ?

Larkin'in üçlüğüyle maç bitti. Göksenin'in oynamayacağı, Melo Trimble'ın kafasını verdiği ve taraftarla üstlerine çökeceğimiz 2 maçla finale çıkarız.

Yıllar geçiyor, hakemler,rakipler değişiyor fakat tbf’nin ve hakemlerin Galatasaray düşmanlığı değişmiyor.

Ama daha söyleyecek çok sözümüz var. Erken faul problemine girmediğimiz sürece 2 maçta da yeneriz bunları.

Takıma ve Pistiolis hocama güvenimiz tam.

Gelecek 2 maçta salonda Avrupa finali atmosferi olmalı. Döve döve yenmeliyiz.

Ergin hocanın da Galatasaraylılığı filan sıfırlanmıştır bu maçtan sonra gözümde. Allah yolunu açık etsin.