Bugün...

bugun güzel bi gün .
sabah kalktım .. babam işe gittigi için annemle ve erkek kardeşimle kahvaltı yaptık..hatta anneme ayıp edip onu ekemek almaya gönderdik.. annem de kıyamadı bize gitti aldı geldi.
az dora sünnet olana yegenin yanına gitcem .. yavrum aglayıp duruodu..

bugun saat 2.30 da kalktıgım ıcın butun gunum rezıl oldu bende evde kalmaya karar verdım ınternette surf yapıom napıyım...

Biraz dışarıda olalım dedik iyimi?Yanımda okuldan bayan bir arkadaşım(sadece arkadaşız ;) ) vardı.O sırada eski kız arkadaşımı gördüm.Acı bir tesadüf.Kız da yanıma gelip sanki hala berabermişiz gibi davranıp bir de büyük bir asabiyetle yanımdaki kızın kim olduğunu sormazmı?

Biraz gıcık etmek için yeni kız arkadaşım dedim :) biraz delirdi :?.Yanımdaki kız da şaşırdı tabi.Neyse eve gelince off ne gündü yaa dedim :shock: Eski kız arkadaşım bir daha beraber olmamızı istiyor.Aylar sonra bu kez ben onu kabul etmiyorum :(

Onunla beraber olmak istediğim zaman beni istemeyen kız,aylar sonra ne değişti de benim peşimde şimdi anlayamadım :?

Büt'üm vardı ona girdim güzel geçti

son 4 günüm

karantinle çarşıdaız.. gezioz flm..

hala cafe crown içmedim :(

burda hayat bi yeredn sora sıkıcılaşıo.. ama napalım . galba ankaraya kaçacaz.. :atki

Ben bugün araç komutanı olarak çıktığımda arabadan yıldırım hızında inip 3 tane aldım cafecrown dan tadına alışmaya çalışıyorum :p

Walla yıne ben yazıyorum yıne ben (nekadar boş adamım ben diom ınanmıyonuzzz) Bugün başım catlarcasına agrıyo :( haftanın ortası geldı yıne aksam oldu baskan Pınar'la konusmaca baska 1azda arabesk taam iste...

Normalde pazar olan carsı cmrtesı olunca tatlı 1 süpriz oldu:)
İşte hava sıcak ailem yazlık sezonunu açtı9 ben halen asker ....
Msn de dayımın kafasını patlatıyorum 1de Jay Z!!!

sabah kalktım . bugun tam 5 tane düğüne gitcekmişiz.. hepside yakınlar baya.. bende bu satte kuaföre geldim..kepazelik desek yeridir.. :kop