Burak Sezgin

kaptan burak sezgin çıktığı he maç ta elinden gelenin fazlasını yapıyor geçen sene daha fazla süre alıyordu ve takıma daha fazla katkı sağlıyordu bu sene sezon başında sanırım bi sakatlığı vardı ancak sakatlığını çabuk atlatmış olacak ki süre aldığı maçlarda takıma katkısını yaptı.mc govan ın kadro dışı kalmasıyla daha fazla süre alan burak efes maçındaki 3 lükleriyle takıma büyük katkı sağlamıştı maçı kazanmış olsaydık burak sezgin in büyük çabasıyla olacaktı.tabi eleştirilecek yönleride var burak sezgin in mesela her geçen sene kendini geliştireceğine her sene aynı devam ediyor

Re: #14 Burak Sezgin

Kaptan bu sene yok sanırım..Basketbolunu çok eleştirdik..Galatasaraylılığıyla aklımızda kalacak 8)

Büyük Kaptan Güle Güle

Kaptanımız Burak Sezgin takımdan ayrıldı.Her ne kadar da Galatasaray spor kulübünde vefa denilen değer yargısı olmasa da biz taraftarların vefanın ne anlama geldiğini çok iyi bildiğimizi düşünüyorum.

Büyük Kaptan yaptığın herşey için teşekkürler. Geri kalan hayatında başarılar.

Gökçe,içimi okudun gerçekten ben de böyle bir topic açmak için gelecektim,sen benden çok yaşayacaksın valla.Ben de büyük kaptana yaptığı herşey için çok çok çok teşekkür ederim.Onu asla unutmayacağız.Umarım hayatının her alanında mutlu olur...

Burak Sezgin Galatasarayın en değerli oyuncularındandı.Ve taraftarın çok sevdiği bir oyuncuydu.Bu sene yollar ayrıldı malesef...Olsun...
Basketbol Takımımızın Hakan Şükürüne yeni takımında ve hayatında başarılar dilerim...
Herşey için teşekkür ederiz...

Büyük Kaptan Güle Güle

buyuk kaptana hersey ıcın tesekkurler...

aklıma orhun ene ıcın yapılan ugurlama geldı(sanırım o organızasyonu ua gerceklestırmıstı,her ne kadar o zaman aktıf olmasada).keske burak kaptan ıcınde yapılsa oyle bırseyler,bır yerlere gıtmeden once.tesekkur etsek kendısıne :? :?

buyuk kaptan senı bu takım cok arayacak...hırsınla,Galatasaray aşkınla....kimileri karşılıksız sever sende onların son halkası oldun....vefasızlık bizim kulupte bır ılke halıne geldı napalım bız yınede senı unutmayacagız...Yolun acık olsun Büyük Kaptan.. :(

büyük kaptan burak sezgin güle güle.Yeni hayatında basarılar.

Maçlarda yaptığı hatalarla saç baş yoldursa da yıllarca formamızı giydi, kaptanlığımızı yaptı. Yolun açık olsun Burak Kaptan...

BURAK SEZGİN HER NE KADAR SON 2 SENEDE HATALARLA OLSADA BİŞELER YAPSADA OOOOO ÖLÜMÜNE GS'LİYDİ...VE TARAFTARIN SONUNA KADAR YANINDA OLMUŞ BÜYÜK KAPTANDIR! ONU UNUTMAK İMKANSIZDIR!! HAYATINDA BAŞARILAR KAPTAN !! SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN !!

Admin: Küçük harfler lütfen !!!

Son sezon istediğimiz performansı ortaya koyamadığı için eleştirdik;ancak GAlatasaraylılığına lafımız asla olamaz.Hangi takımda oynayacak bilmiyorum;ama aktif spor hayatını bitirdikten sonra belki de GAlatasaray'da coach ya da menajer olarak görebiliriz kendisini.Ortada olan ise taraftar olarak Burak Sezgin'i hiç unutmayacağımız.

Her ne kadar tasvip etmesem de Fenerbahçe seyircisini tahrik etmesini unutamam. (Ara sıra olur böyle şeyler. :)) Yolun açık olsun kaptan.