Burak Sezgin

360 derece dönerek vurduğu smaçlarhatırımdadır son 2 senedir görmek nasip olmadı ama:(
Kişilik ,Galatasaray'lılık vedaha buraya yazmadığımız 1çok değerleriyle tartışmasız 1idir BS.

15 senedir basketbol izliyorum.galatasaray forması giymiş gerçek galatasaraylılar sırasıyla ömer büyükaycan,lütfü arıboğan,orhun ene ve şimdi de burak sezgin.teşekkürler burak sezgin.sen galatasaray basketbol tarihinde unutulmayanlar arasına girmeye layıksın :atki

Burak'ın takıma çok şeyler verdiğinden eminim..

Ama basketbolunu ilerletemediği kanaatindeyim.Çok iyi bir oyuncu olup,harika bir kariyer yapabilecek yeteneklere sahipti.Ama seneler boyunca bir türlü yeni şeyler katamadı oyununa.Üçlük atmak üzerine odaklamış kendisini.Halbuki biraz daha pota altı oyununu geliştirse,ribaundlara daha iyi konsantre olsa milli takımın da unutulmazları arasına girerdi.

Ama bizim için çok önemli kendisi...

valla Burağın kaptanlık vasıfları ve takıma verdikleri hakkında fikirlerinize katılıyorum ama oyunu hakkındaki çoğu görüşe katılmıyorum.
Burak 4 numara oynar ama post up yapamaz , içerden sayı bulamaz , genellikle topu dışarda aldığı için 1 kere vurup içeri girmeyi düşünmez ,
vurduğu zmn adamını geçtiyse tekrar dışarı çekilip 3 atmayı düşünür , kafasında fikrinde sadece 3 atmak var müdafada ise oldukça ağırdır kendisi keza hücumdada dimi X :muhaha
ama takıma verdikleri hırsı ve özverisi takdire değer tabiki bu konularda kimsenin birşey diyemiceğini düşünmüyorm ..

Geçen sene aynı tartışmayı maç öncesi yaptığımız bir maçta fake sonrası içeri drive edip smaçla bitirmişti.Sanki :)

burak sezgin takımı için ölümüne mücadele ediyor.cok kritik 3 lükler atıyo. unuttunuzmu takımı için tekel macında kan döktü . herkes onu havaya fırlattı.birde siz adamın üclüklerine kafayı takıyorsunuz.macın baslarında ortalarında ve en kritik yerlerde üclük atıyor. bu üclükler gs ye nefes aldırıyo.hatta takımı kurtarıyo . takımıda arkadaslarınıda ateşliyo. mac
kazanıyoruz. siz hala onu eleştiriyorsunuz

milli takıma gelince tanyeviçide elştirmek gerek. mehmetle hidayet cok iyi üclükcüler. serkan ibo mirsad gibi üclükcüler varken niye takıma bir üclükcü kazandırmaya calışmıyo. böyle bi koc luk olmaz. halil ünerin tıpa tıpa aynısı,kopyası eurobaskette bunun yüzünden sonuncu olduk. birde diyorsunuz tbl nin kalitesi artıyo. tbl nin değil takımlardaki yabancıların kalitesi artıyo.

adam her nekadar oyununu geliştiremediysede takıma kattığı hava gerçekten çok önemli burak şemsettin ve gökhan takıma yaptıkları abilik açısından çok önemliler

Burak Sezginsiz bir Galatasaray düşünemiyorum.Dış şut yeteneği ortada.Bir de içeri drive etse şu an Milli Takımdaydı.

üclükcü diyorum baska bir sey diyemiyorum. nba de oynayacak,mıllı takımda oynayacak adam. milli takımda koc mu var

bncede iceri yeteneginide gelistirse milli takımda banko oynicak bi adam o fizikle 3luk atısları bu denli iyi olan bi baska adam yok ulkemizde hata iceri yetenegi olsa avrupada bile oyniyabilirdi...

Tebrikler Burak Sezgin

Burak Sezgin'in kızı oldu

Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı Kaptanı Burak Sezgin, ikinci kez baba oldu.

Burak-Çınla Sezgin çifti, Kadıköy Acıbadem Hastanesinde dünyaya gelen kız çocuklarına Derin adını verdi.

umarım olumlu yansır