Burak Sezgin

kaptanın ve ailesinin gözü aydın. Allah analı babalı büyütsün. Allah uzun ömürler versin derin bebeğe. umarız derin bebekte babası gibi süper bi insan olur gerçi bundan hiçbir şüphemiz yok. tekrar gözünüz aydın kaptan. aileniz ve Galatasaray camiasına hayırlı olsun

kaptanı çok tebrik ediyorum,allah analı babalı büyütsün

Şu bir gerçek ki futbol takımı Hakan Şükürsüz,erkek basket takımı da Burak Sezginsiz olmuyor.Kesinlikle kalmalı.Murat hocanın elinde geçtiğimiz sezonlara daha çok fayda sağlayabilir Burak kaptan.

Aynen katılıyorum, basket takımımız artık Burak ile özdeşleşmiştir, yeni sezonda da Burak'ı görmek istiyoruz sarı kırmızı renklerle.

burakın içeriden daha fazla oynayan hali de ermal kurtoğlu işte inş. bu özelliğini geliştirir +200 boy ve +100 kilodaki bir 4 numara sadece dış şut kullanmamalı bizim koçun iyi bi lafı var takımdaki uzunlara "kaçırsanız bile içeriden kaçırın sizin göreviniz bu" bence burak özellikle bu yönünü geliştirmeli

Kendisini sözleşme imzalarken görünce içim rahatladı.Burak takımdan ayrılsa takımı izlerken fazlasıyla eksiklik hissederdim.Geçen yıllardaki sistemsizlikte yaptıklarını düşününce Murat Özyer ile birlikte tavan yapmasına hiçbir engel göremiyorum.

burak takımda kalarak gaatsaraylılığını gösterdi
(zaten bundan bir şüphemiz yoktu)
seneye süper bir 6. adam olur takıma
iyi bir 4 numara gelirse

dışardan atmasına bayılıyorum ama şu ana kadar içerden sayı bulduunu hatırlamıyorum (geçen seneki fb maçındaki smaç hariç :hi