Burak Sezgin

İzleyebildiğim kadarıyla Burak Sezgin geçen sezon kariyerinin en iyi performansını ortaya koymuştu. Faydalı olacağına inanıyorum. Hoşgeldin Burak.

HoŞGeLDiN BuRaK

BuRaK HoŞGeLDiN TaRaFTaRLAR OLaRAk SaNa İnANıYORUZ...

Bu ArADa YeNi YıL HeDiYeSiNi PaKeT YaPMaYıN BiZ ABDi İpeKÇi De YicEZ!

HaYDi AsLaNıM...!

çok iyi transfer. takıma biraz daha hırs katacak. faydalı olur bence

2 transferle daha güçlendik.Artık pazar günündeki derbi için daha umutluyuz.

Johnson-Boddicker-Arda-Burak-Justin 5 ini bekliyorum ben.

Müthiş ! Artık gerektiği vakit 1-2 'yi Johnson-Jacobsen olarak sahaya sürme imkanı olacak. Boddicker'e dinlenme imkanı, Arda'yı kenara çekebilme...

Sezonun bu döneminde böyle yerli oyuncu resmen piyango !

Bize çok yararlı olacaıını düşünüorum. Geçen senede çok beğeniodum. Gerçekten güzel rotasyon yapılabilecek derin daha iyi şut sokabilen bi kadromuz oldu.

Bir gerçek Galatasaraylı daha yeniden takıma döndü.Dış şutları da bir uzun için çok önemli bir meziyet.Karşıyaka'nın da kadrosu zaten sınırlıydı.Çok hatalı bir iş yapmışlar.

oynayacak oynayacak..valla bende bugun okdudum agztede valla rahatladım takımda uzun oyuncu yoktu..şimdi takım rahatlıcak !fenerıde yenecek..bu arda burağa hatırlamıorum..nassı bu adam üçlükçümüymüş ne!fener maıcının ilk beşi nolur ?

Burak ı nasıl hatırlamazsınız? Burak senelerin aslanıdır ya.Bir sene bizde bir sene başka takımda oynar durur:) ama eninde sonunda yuvasına döner...Burak içerden oynayan adam olmasına rağmen çok ters ve çok uzaktan 3lükleri sokabilen bir oyuncu.Ama bence ilk 5 başlamamalı... çok faydalı olacağına eminim...

bece burak ın Galatasaraylılığı tartışılmaz ama yine de basketbolu bırakıncaya kadar iki kere daha da kaf kafa gider sonra da geri gelir gibi geliyo bana...hadi bakalım hayırlısı

Bu adam olmazsa olmaz yangında kurtarılacakların başında gelen demirbaşlardan biri 1.periyotta basketi attıktan sonra yaptığı ben burdayım ne kadar maça konsantire olduğunu gösteriyor.

SEKO' Alıntı:
Bu adam olmazsa olmaz yangında kurtarılacakların başında gelen demirbaşlardan biri 1.periyotta basketi attıktan sonra yaptığı ben burdayım ne kadar maça konsantire olduğunu gösteriyor.
BURAK SEZGİN basketbolunu o kadar çok seviyorum ki onu her gittiği kulübtede onu takip ettim onun yaptığı en büyük yanlış en formda olduğu zaman Yunanistan'a gitmesiydi onunla yüzyüzede görüştüm hem iyi bir basketbolcu hemde gerçek bir GALATASARAYLI.........

Ya dis sutlari girdigi zaman maci kazandiriyor girmedigi zaman ise maci kaybettiriyor bu adam... Biraz daha iceride oynasa cok daha faydali olacak... Bu macta cok iyiydi umarim hep boyle gider