Burak Sezgin

arkadaşlar haberi kesin kaynakalrdan aldım artı gökhan play-outta 2.maç %100 oynayacak ama biraz antraman eksiği varmış yoğun bir antraman programına tabi tutuyorlar dawkins senden birşey istemiyorum sadece galatasaray düşmesin onu istiyorum anlaştık

Gs1905, 1. ve 2. maç arasında sadece 1 gün yok mu ?
Nasıl bir tedavi yöntemi ki bu 1. maça yetişmeyip 1 gün sonrasına kesin olarak iyileşiyor oyuncularımız ?

Benim duyduğum, Burak zor, Gökhan daha da zor.
Tıp çok ilerlemiş demekki, yaklaşık 1, 1.5 aydır sakat olan Gökhan 2. maça %100 iyileşiyormuş, ama bir gün önceki maç kesin değil. Demekki artık tıp günü gününe iyileşme süreci verebiliyor, eski sporcular yine iç çekiyordur keşke bizim zamanımızda da bu kadar ileri teknoloji olsaydı diye. İnşallah gs 1905'in dedikleri doğru çıkar çünkü Burak uzun rotasyonu için hayati, Gökhan oynamazsa da 2 numarada oyuncumuz olmayacak tam anlamıyla.

valla bana gelen dedikodular burağın birinci maçın 3. periyoduna ancak yetişebileceği, gökhanın ise son 7 dakika hazır olabileceği yönünde ama :D :D

Vallahi kafayı yedik yahu basketbol camiası olarak sinirden stresten...

arkadaşlar atıp tutmuyorum benim aldığım duyumlar böyle

Arkadaşlar Burak'ın elinin baş parmağı kırılmış. Nasıl oynayabilir ki? Oynasa bile şut atamaz faydalı olmaz. Gökhan'ı ise bilemiyorum. Transfer yapmamız şart.

Bu sakatlık çok kötü oldu..

Bu arada play-out maçlarını TV verecek mi?

Transfer kesinlikle şart.Play-aut'u kaldırabilecek tonla adam boşta duruyor.Yönetmeliği bilmiyorum ama böyle bir hakkımız varsa transfer yapmalıyız.

koch' Alıntı:
Transfer kesinlikle şart.Play-aut'u kaldırabilecek tonla adam boşta duruyor.Yönetmeliği bilmiyorum ama böyle bir hakkımız varsa transfer yapmalıyız.

Böyle bir hakkımız mevcut degil ama boşta duran kalburüstü birkaç oyuncu sayar mısın merak ettim?

ARdaQue' Alıntı:
koch' Alıntı:

Böyle bir hakkımız mevcut degil ama boşta duran kalburüstü birkaç oyuncu sayar mısın merak ettim?
Örneğin Şemosfer Şemsettin Baş boşta.O adamı hiç sevmiyorum ama 3 maçlık yararı olurdu.
Transfer hakkımız olmadığına göre Burak'ı bekleyeceğiz.

koch' Alıntı:
ARdaQue' Alıntı:
koch' Alıntı:

Örneğin Şemosfer Şemsettin Baş boşta.O adamı hiç sevmiyorum ama 3 maçlık yararı olurdu.
Transfer hakkımız olmadığına göre Burak'ı bekleyeceğiz.

Karaktersiz Şemsettin Baş bu klubun yanından bile gecemez...

SEKO' Alıntı:
Bir gün gelecek sıradan oyuncu olmayı kabul etmeyecek ve 'Ben gerçek bir yıldızım' diyerek potaların önünde basketbol topu ile dans edecek diye bekledim. Hiçbir şeyin esirgenmediği Burak'ta boy desen, metre metre, endam desen ona keza, basketbol temel ilkelerid de var... Eh, bir oyun kurucu kadar şutta attığına göre daha ne olsun be adam! Ama kendini gösterecek bir yol bulmak yerine kolaya kaçıp, üç saniye koridorunda kavgaları pas geçip kaymakçılık yapmak aslında sana hiç yakışmıyordu. Arada bir aldığın ribaundlarla istatistiklerini düzeltmek sana hep yeterli geldi gibi!Oysa bu sezon galibiyetlerde aslan payını alacak role soyunmak sana çok yakıştı. Üç saniye içinde didişmelerde, göğüs göğüse kavgalarda tırsmadığında, gereğinde attığın uzaktan şutlar göze batmıyor. Böyle oynamaya devam edersen Tanjeviç seni 12 Dev Adam'ın arasına almak için düşünmeyecektir..Kolay gelsin.
İsmet Badem
HELAL OLSUN BURAK SEZGİN.
Tanjeviç bu adamı görmeli artık.

adasımın kalmasını ck ıı oldu..ıc transferı cabuk halledıp dıs transfer baslayalım..hade hareketlı gunler bızı beklıo galıba...

Haberin Değişik Versiyonu

Galatasaray Burak Sezgin'le yeniden..

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, Burak Sezgin'le tekrar anlaştı.. Sarı kırmızılı külüpte, 18 Temmuz Pazartesi günü yapılacak yönetim kurulutoplantısından da onay çıkması halinde, Burak'la resmi sözleşme imzalanacak..

Kulüp basketbol şubesi genel menajeri Müge Berkalp, geçtiğimiz sezon takımın kaptanlığını üstlenen 31 yaşındaki oyuncuyla 1 yıllığına yeniden anlaşmaya vardıklarını söyledi..