Büyük Kolej:75-Galatasaray:71

Alvin' Alıntı:
Maç anlatımında en başlarda bir bölüm var. Moladan önce 1 sayı öndeyiz, moladan sonra 4 sayı geri düşüyoruz. (15-14 / 16-20)

Maçı izleyen arkadaşlar oyunun bu bölümünü hatırlıyorlarsa bir zahmet neler olduğunu anlatsınlar.

maçın başı başa baş gidiyordu.Ancak 1.periyodun son dakikaları biraz düşüş yaşadık.

roberto baggio' Alıntı:
2 senedir popomuzu yırtıyoruz bu takımı bundan kötü kimse yönetemez diye ama dinleyen kim.

kovun artık şu adamı ya da bu takıma ne katkı yapıyor onu açıklayın. kimseyi getiremiyorsanız altyapı hocalarından biri çıksın takımın başına bundan kötü olmaz bari taraftar sahiplenir takımı belki bir hareket olur.

kimse bana kadro kötü yabancılar yeni geyiği yapmasın en zayıf grubu sonuncu bitirdik. bu adam kalırsa hedef belli bu sene de sondan 3. lük başarı olur.

be sene maçlardan sonra mesaj yazmaya fazla uğraşmayacağım yukardaki mesaj her hafta tekrar eder.

kadroyu beğenmeyenler kolejin kadrosuna bir baksın. murat hariç kim var. o muratı da aynı yazlıkta olmasak nerden tanırdım o da ayrı.

ülker macını sallah alırız almassak yonetım hazırlansın!!kıyamete yuzuncu yıl bu ya ayıptır daa!

YAhu arkadaşlar cidden hayretle izliyorum. Ülker maçını mı hedef koyuyorsunuz gerçekten? 1 senedir takımın içine eden bir hoca var küme düşmekten beter olduk. Bu sezon başladı kupada rezil rüsva olduk. Lig başladı en zayıf takıma yenildik yine rezil olduk ve kimse tepki göstermedi şimdi ligin favorisi Ülkerle oynayacaz "Ülkeri ynemezsek ..." gibi mesajlar geliyor. VAlla şu ana kadar tepki konmadıysa ülker maçında konması saçmalık ötesi olur. Tepki konacaksa bugün konmalıydı.

Bir de tepkiyi kime koyacaksınız buna karar verin. Burada "herkes gitsin HAlil Kalsın "diyebileceğini düşündüğüm arkadaşlar var. Ortak bir tepki gösterielbileceğini sanmıyorum. Yönetime mi? Oyuncuya mı yoksa HAlile mi tepki konacak?

Arkadaşlar tamam kızmakta haklısınız ama kimse Büyük Kolej yenigisine aldanmasın.Bireysel olarak çok kaliteli oyuncularımız var.Belki ligin diğer maçlarında patlama yapacaklar.Belki bazı oyuncular birbirlerini tanımıyor henüz.Birbirlerini tanıdıktan sonra çok güzel şeyler olabilir.

Ama kaliteli bir kenar yönetimi şart!!!!!!!!!!;)

Bir de takımımız her sezon kadro değiştiriyor.Bir sezonun kadrosu bir önceki sezona göre tanınmaz hale geliyor.Dolayısı ile her sene farklı bir sistem ile oynanıyor.Şimdi düşünün bakalım.Bu şartlarda oynayan bir takımın başarılı olma şandı nedir?????? :?:

ya bu seko halil üner'in kendisi olnmasın.O adamın da buraya bi zamanlar üye olduğu düşünülürse? Bu arkadaşı tanımış,yüzüyüze görmüş olan bir kişi varmıdır yoksa hayalet midir?Allah aşkına bir ip kontrolü falan yapın:) Bu kadar saflık ötesi iyi niyet gösterilerinden kuşkulanmaya başladım???

Büyük kolej mi?Hadi canım sende

Gerçekten inanılır gibi değil. Büyük kolejin sadece adı büyük bu kadar ufak bir kulube 2.lig ayarında bir takıma yenilmeye tüm sorumluların utanması lazım. Koskoca Galatasaray'ı bu halde görünce içim kan ağlıyor. Hatırlıyorum başkan Faruk SÜREN zamanında bir grup taraftar stad çıkışında başkanı protesto etmiş; yönetim uyuma basketbola sahip çık diye bir pankart açmışlardı. Başkan bunu görmüştü. Etkilenmişmiydi bilmiyorum ama mujezinoviç m.kemal gibi transferler yapmış ve ondan sonra takım çoşmuştu. (Alexander KOUL un olduğu sezon) Acaba sayın canaydın böyle bir protestoyu dikkate alır mı? Organize olup yapalım mı? Arkadaşlar ne dersiniz? Ülkere yenileceğimiz malum fakat, ben oyunu dikkatle izleyeceğim. Oyun her zaman gerçek ölçüdür. O yüzden bana göre bu koç Halil ÜNER'in son şansıdır. Bu böyle biline...

Re: Büyük kolej mi?Hadi canım sende

iverson3' Alıntı:
Gerçekten inanılır gibi değil. Büyük kolejin sadece adı büyük bu kadar ufak bir kulube 2.lig ayarında bir takıma yenilmeye tüm sorumluların utanması lazım. Koskoca Galatasaray'ı bu halde görünce içim kan ağlıyor. Hatırlıyorum başkan Faruk SÜREN zamanında bir grup taraftar stad çıkışında başkanı protesto etmiş; yönetim uyuma basketbola sahip çık diye bir pankart açmışlardı. Başkan bunu görmüştü. Etkilenmişmiydi bilmiyorum ama mujezinoviç m.kemal gibi transferler yapmış ve ondan sonra takım çoşmuştu. (Alexander KOUL un olduğu sezon) Acaba sayın canaydın böyle bir protestoyu dikkate alır mı? Organize olup yapalım mı? Arkadaşlar ne dersiniz? Ülkere yenileceğimiz malum fakat, ben oyunu dikkatle izleyeceğim. Oyun her zaman gerçek ölçüdür. O yüzden bana göre bu koç Halil ÜNER'in son şansıdır. Bu böyle biline...

O pankartı acanlardan biri ben,digeri Arda idi.Baska kim vardı hatırlamıyorum.Hatta o yüzden o geceyi karakolda gecirmistik...Ama dedigin gibi ses getirmisti...

Böyle birşey yaptıgınız için saolun ama, neden karakola düştünüz anlamadım.

iverson3' Alıntı:
Böyle birşey yaptıgınız için saolun ama, neden karakola düştünüz anlamadım.

Seyircisiz oynadıgımız antep macıydı ama biz stada gitmistik yaklasık 150 kisi.Kamillerin hosuna gitmedi tabi.

Önümüzde gerçekten böyle iyi bir pankart örneği var. Bence bu eylem bir kez daha yapılmalıdır. Her şey futbola endeksli değil. Evet bugün trabzonu yendik çok önemli bir galibiyet ama, basketde yerin dibine girdik. Bir barça bir real büyük kuluplerse bunda basketbolunda payı var. Barça basketten 20 milyon euro yapıyor. Bizim taraftar hazır yeter ki yönetim önümüzü açsın. Ali sami yenin yanındaki çadırda tek bir basket takımı forması göremedim acaba yanıldım mı bilmiyorum. Yani basketden para kazanmak mümkün ama, bir basket düşmanlığı var sanki.

YAbende şok oldum . Malubiyet kötü ama ben şuna da inanıyorum arkadaşların da dediği gibi hersene kadro değişiyor takım ısınana kadar sezonun ortası geliyor neyazıkki...

gordon' Alıntı:
ya bu seko halil üner'in kendisi olnmasın.O adamın da buraya bi zamanlar üye olduğu düşünülürse? Bu arkadaşı tanımış,yüzüyüze görmüş olan bir kişi varmıdır yoksa hayalet midir?Allah aşkına bir ip kontrolü falan yapın:) Bu kadar saflık ötesi iyi niyet gösterilerinden kuşkulanmaya başladım???

gordon valla olur mu olur halil bu ne yapsa yeridir.

Inanamıorum ya Türkiye Kupası'ndaki şoklardan sora bi şok daha.. Yabancısız Büyük Kolej bizi dewirdi walla bu yıl halimiz pek iç açıcı deil , umarım ilerki haftalarda toparlanırız...

Bu maçın kesinlikle özrü olamaz.

Kadromuz Kolejide,ligde ki bir çok takımıda yenecek güçte yabancılarımızı hiç izlemedim onlar için yorum yapmayacağım.

Sabır konusunda ise sunu soyleyim.

Sabretmek için hiçbir sebep yok!

Ülker maçı neden ölçü alınmasın? Dün B.Kolej'e yenildik arkdaşlar. Herkesi tenzih ederim ama bir söz vardır; "Uyanda balığa çıkalım."

Ölçü alınması için Ülker maçından daha iyi bir maç olamazdı.

Galibiyet alınamazsa Galatasaray'ın iyiliği için her türlü tedbir alınmalı ve revizyona gidilmeli.

Bu takım yıllar sonra ilk defa lige antrenmanlı başladı. Ne kadar erken revizyon yapılırsa bizim lehimize olacaktır.

Bu başarısızlık artık yeter dedirtti.Halil Üner'in günümüz şartlarında gitmesi takıma hiçbir yarar sağlamaz.Ama Enver,Cihad,Umut Durmuş,Mert Uyguç,İsmet Hacıoğlu gibi adamları kullanamıyor.Her maç bir adama endeksli oynuyoruz.Günümüzde böyle bir anlayış yok.Murat Kaya isterse 40 sayı atsın diğer adamlar 8-9 sayı atmasaydı bugün iyi bir başlangıç yaptık derdik.O kadar geniş kadromuz var maçı 7 kişi oynamışız.Halil Üner artık elindeki değerlerin farkına var.Bu arada Ülker maçında da büyük olasılıkla fark yeriz.Boddicker da gerçekten fos çıktı.Türkiye Kupası'ndaki rezilliğini yeniliğine bağlamıştık.Ama artık geleli neredeyse bir ay oluyor.Ferreira ve Jacobson az çok performans verirken Boddicker nerede?Gözümüzün önündeki Trevor Harvey'i kaçırdık.

iverson3' Alıntı:
Önümüzde gerçekten böyle iyi bir pankart örneği var. Bence bu eylem bir kez daha yapılmalıdır. Her şey futbola endeksli değil. Evet bugün trabzonu yendik çok önemli bir galibiyet ama, basketde yerin dibine girdik. Bir barça bir real büyük kuluplerse bunda basketbolunda payı var. Barça basketten 20 milyon euro yapıyor. Bizim taraftar hazır yeter ki yönetim önümüzü açsın. Ali sami yenin yanındaki çadırda tek bir basket takımı forması göremedim acaba yanıldım mı bilmiyorum. Yani basketden para kazanmak mümkün ama, bir basket düşmanlığı var sanki.

kesinlikle doğru söylüyorsun her şey futbola endeksli olmamalı.Ama maalesef özellikle az gelişmiş ülkelerde spor sadece futbolla özdeşleştirilmiş durumda.Ancak biz bu mantaliteyi değiştireceğiz.Gerek futbolda gerek basketbolda gerekse diğer branşlarda yükselmek için gereken her şeyi yapacağız