Büyük Kolej:75-Galatasaray:71

gordon ve roberto baggio koçla herhangibir bağlantım yok siz kendi işinize bakın takımın başında ki koçu her zaman desteklerim kimsede beni yönlendiremez herkezin sitede bir fikri var buna saygı duymak gerekir önce insanların görüşlerine saygılı olun bana ikinizinde özür borcu var.
takımın istikrarı için koçun takımda kalması gerekiyor B.Kolej yenilgisine
bakılarak yerden yere vuruluyor bu maçta 16 yaşında 2 oyuncumuz görev aldı takıma yavaş yavaş ısındırılıyor bunu kimse görmüyor altyapıya önem veriliyor. Koray hocaya 20 yıl sabreden ve altyapıdan bir tek Keremi çıkaran ve Erman Kunter'in korkaklığına hiç bir gençe önem vermemesi ve takımdan trilydılı götürmesine ve Ardayı almak istemesine
ikramla gelen 3 cülüğe kimse sez çıkarmıyorsa
Halil ÜNER'İN geçen seneden beri uğraştığı tüm zorluklar oyuncuların kaçması sakatlıklar maddi imkansızlıklarla baş etmesine saygı duyulmalı
ilkaki koç değişecekse
gordon menajer olsun internetten oyuncu bulur Roberto Baggioda koç olsun bizde takımı destekleriz. yada koça söyleyelim 23 nisanda siz geçin takımın başına

SEKO' Alıntı:
gordon ve roberto baggio koçla herhangibir bağlantım yok siz kendi işinize bakın takımın başında ki koçu her zaman desteklerim kimsede beni yönlendiremez herkezin sitede bir fikri var buna saygı duymak gerekir önce insanların görüşlerine saygılı olun bana ikinizinde özür borcu var.
takımın istikrarı için koçun takımda kalması gerekiyor B.Kolej yenilgisine
bakılarak yerden yere vuruluyor bu maçta 16 yaşında 2 oyuncumuz görev aldı takıma yavaş yavaş ısındırılıyor bunu kimse görmüyor altyapıya önem veriliyor. Koray hocaya 20 yıl sabreden ve altyapıdan bir tek Keremi çıkaran ve Erman Kunter'in korkaklığına hiç bir gençe önem vermemesi ve takımdan trilydılı götürmesine ve Ardayı almak istemesine
ikramla gelen 3 cülüğe kimse sez çıkarmıyorsa
Halil ÜNER'İN geçen seneden beri uğraştığı tüm zorluklar oyuncuların kaçması sakatlıklar maddi imkansızlıklarla baş etmesine saygı duyulmalı
ilkaki koç değişecekse
gordon menajer olsun internetten oyuncu bulur Roberto Baggioda koç olsun bizde takımı destekleriz. yada koça söyleyelim 23 nisanda siz geçin takımın başına

tamam seko sen halil değilsen kusura bakma deriz sinirlenme.

bir de istikrar konusunda çok haklısın. inanılmaz istikrarlı gidiyoruz ve halil kaldıkça bu istikrar bozulmaz biz her sene düşecekmiyiz kalacakmıyız diye papatya falı bakarız. ama haklısın önemli olan istikrar.

galatasaray üst düzey bir kulüptür burada oyuncu yetişecek diye küme düşmeye oynayamazsın. o ayrı da halil hangi maçta hangi genç oyuncuya ciddi bir şans vermiştir onu açıkla da inandırıcı olsun.

ermanın ikramla gelen üçüncülüğü (senin dediğin gibi olsun hadi) halilin düşme hattının yanında yüzbin kere evladır. koray da en az halil kadar imkansızlıklarla boğuşmasına rağmen hiç bu kadar kötü durumlara düşürmemiştir takımı hiç olmazsa savunma yaptırmayı becermiştir. ki ben korayın da coachluğunu hiç beğenmemişimdir. ama bari duruşu karakteri geçmişi bu herif gibi rahatsızlık verici değildir.

valla gordon kabul ederse ben seve seve onunla çalışırım. gordonla benim de bu takımı bundan kötü bir duruma düşüremeyeceğimizin garantisini verebiliriz. değil mi gordon :wink:

Beyler herseyi anliyorum da
su yabanci merakini anlamiyorum...Kendi basketcilerimiz bukadar kotu mu

NBA turk aliyor biz hala yabanci ariyoruz...simdi gene gorduk...ilk maclarda is yok...Bizim zaten en iyi oyuncumuz su an Arda AslanYurek uA Vekiloglu degilmi?

Yoksa cok onemli bir konuyu mu bilmiyorum?

maçı kolej bench inin hemen arkasında izledim.
( yanımda 2 tane 6 yaşında çocuk olduğu için bizimkilerin arasında olamadım bu arada :roll: )
benim tesbitlerim ;
1) yabancılarımızdan Jacobson çok kötü diil. ama henüz takıma çok alışmış olduğu söyleyemem. savunması zayıf. sadece şutlarda var.
Baddıcker tam bir hayal kırıklığı. başka lafa gerek yok onun için .
Ferreıra savunması zayıf azıcık kalın adam karşısında savrulur gider.
hucumda cok kötü değil ama bizimkiler onu kullanamıyor. çok uzun boylu, kollarda epey uzun ama dedeğim gibi bizim takımda ona göre bir oyun oynamadı.
2) yerli oyuncular içinde sadece 2 isim var arda ve umut.
umut'un asist yönü zayıf. sadece top getirdi ve şut attı.
arda hucumda süperdi. savunmada kötüydü. kolej 2 defa aynı set hucumunu yaptı. ikiside ardanın tuttuğu adam üzerineydi. malesef ikisinde üst üste yedi.
3) Halil üner ne iş yapar anlamadım. takıma hiç bir pozitif enerjisi yok. taktik yok. o yok bu yok.

kısaca yabacısız, sadece sıkı bir motivasyonla maçı götüren bir okul takımına karşı alınan yenilgi. sezonu özetliyor.
bu hafta ülker var. belki tv verir herkes durumumuzu görür.
umarım yanılıyorumdur.