Can Akın

Re: Can Akın Galatasaray'da!

Nilay abla doğru söylüyor Burak,

Benim gibi bir badyguard lazım sana :) ;)

Sezai Saçak' Alıntı:
Bakıyorumda herkez gülüyor iyi konu tatlıya bağlanmış :)
Çok şükür ki bağlandı ama sadece bu konu yetmez. :)

İçinde ikili tartışmaların olduğu her konu tatlıya bağlansın. Şu malum cezalardan sonra ben dahil forumda herkese birşeyler olmuştu. Ben dahil herkes birbiriyle ikili tartışmalara giriyordu. Hatta bu tartışmalar öyle bir hal almıştı ki ben bu forumda en iyi geçindiğim insanlardan biri olan Burak kardeşimiz ile defalarca papaz oldum.

Ama görüyorum ki yavaş yavaş eski günlerimize dönüyoruz forum olarak.

Can daha ilk yarıda 10 sayı 4 asist :)

gazanfer isteyen istediği kişiyi eleştirir..ne ima ediyorsun kimse eleştirilemez mi gerekirse yabancılarda eleştirilir.

Eleştirin ya birşey demedim.Sadece özgür bir biçimde düşüncemi söyledim.

Bugün Rancik çok kötüydü mesela.Diğer tüm oyuncularımızın olduğu gibi.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Eleştirin ya birşey demedim.Sadece özgür bir biçimde düşüncemi söyledim.

Bugün Rancik çok kötüydü mesela.Diğer tüm oyuncularımızın olduğu gibi.

tmm sende eleştir.sana eleştiremezsin diyen oluyor mu?

ama kendi yazdığını sen daha iyi biliyorsun!

Yahu Gazanfer öyle bir söylüyorsun ki sanki burada eleştiri yapanlar büyük bir zevkle eleştiriyorlar oyuncuları. Sanki hepsi art niyetli.

Bu sitede insanlar eleştiri yapıyorsa hepsi takımın iyiliğini düşündüğünden yapıyor, laf olsun diye yapmıyor.

Umarım anlamışsındır!

Gazanfer işine bak şu Trabzonspor maçından da beni yeterince gerginleştirdin burada da ortalığı gereksiz yere germe.Özgür düşüncelerini terbiye sınırları içinde söylersen sevinecem senin adına.

Yahu daha ne diyeceğim ben sakin olmaya çalıştıkça sinirlendirmeye çalışıyorsunuz :)

Rancik ve Wilkinson başta olmak üzere Darius,Jasaitis,Can ve Evren'i hiç beğenmedim ben bugün.

Kendi düşüncelerimizi yazmak ne zamandan beri suç oldu bu forumda?

Action yaratmayın ahali :) Can iyiydi bugün, umarım performansında istikrar yakalar artık, o potansiyele sahip bir oyuncu çünkü..

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Gazanfer'e bosuna yukleniyorsunuz. Haklı oldugu konularda var zira.

Benim haklı olduğum konularda var Nilay ablacım.
Bir daha ki maç kötü oynarsa o beyfendi aynı şekilde buraya gelip ne diyecek.

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Gazanfer'e bosuna yukleniyorsunuz. Haklı oldugu konularda var zira.

abla biz neden eleştiriyoruz; AŞKIMIZDAN..evet bu eleştiriler daha kötü olabilirdi ama yabancılar 2 kişilik oynuyorlar çoğu zaman.herkes eleştirilebilir..can da 10 sayı attı ama barona 25 sayı attırdı.ben canı istanbul cuptada izledim müthişti ama ligin ilk maçından beri aşırı değişik.

Kusura bakmayın da bir kac gun once elestirdiginiz seyi siz yapıyorsunuz. 1 kisiye ha sokakta 10 kisi dalmısın. Ha burda 1 kisiye bi anda 4, 5 kisi cullanmıssınız.

Bir tek şeyi anlamıyorum arkadaşlar, nedir bu gerginlik?
Biri birşey söylesede tartışsak modunda görüyorum son dönemde forum insanlarını, bence birbirimizle dalaşmamıza gerek yok. Eleştiri her zaman olacak, önemli olan Kazma-Öküz vs gibi benzetmeler yapmamak, belli bir saygı çerçevesinde yorumlamak.

Hepimizin bakış açısı bir olsaydı bu foruma gerek olmazdı. Veya bizler birşeyleri paylaşamazdık. Eleştiri her zaman güzeldir. Fakat eleştirdiğimiz şeyin daha doğru şekilde nasıl olacağınıda söylememiz lazım.

Mesela ben Fatih'den memnun değilim. Katkısı çok az (ki beklediğim sayı katkısı değil), eski Fatih her topa uzanırdı. Blok yapıcam diye bazen acayip fauller yapardı, girmeyecek toplara inişe geçerken dokunur sayı aldırırdı, fakat takımı ateşlerdi. Bence hala diğer oyunculara alışamadı ve bu süreçte eleştirilerimiz yapması gerekenleri yapamaması üzerine olmalı, Kazma, birşey bilmez ne diye alındı vs vs şeklinde değil. Ki neden alındı diyenlere tek bir sorum var; Kevin Garnett geldide bizmi hayır dedik. Türk ve uzun sayın gelebilecek olan şu durumda bende diyeyim bak şu yönetime almamışlar.