Candice Wiggins

Re: Candice Wiggins Galatasaray'da

Evet ama sanırım bizde daha çok 1 numarada oynayacak. Tabi yeni bir transfer olmazsa.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Evet ama sanırım bizde daha çok 1 numarada oynayacak. Tabi yeni bir transfer olmazsa.
çok saçma değil mi avrupada sadece ışılın mı eline bakacağız neyse ben hala daha ceyhun hocadan bir hamle bekliyorum bir bildiği vardır diyorum .

Belki alınır Saim guard. Gelişmeleri takip edemediğimiz için ne desek boş kalır.

kesinlikle katılıyorum 1 avrupalı guard alınmalı yoksa bu kadar yatırma yazık olur,fowles'ı çok iyi kullanmalıyız.Wiggins'ı inşallah oyun kurucu yapmaya çalışmayız,yoksa final serisinde ki sorunlarla tekrar karşılaşırız

Arkadaşlar tahminme göre point guard ve bir uzun alaçaz bunların dışında devşirme oyuncuda olaçaktır.Eğer candicei almasaydık fb deki taylor u kim tutacaktı onun savunmasına karşı kim hücum edecekti bence bu yüzden transfer edildi hem fb de bir amerikalı uzun alaçakmış ve taylor u eurolegue da oynatmayacakmış bizde öyle yapacaz

Kerem SEÇER' Alıntı:
Belki alınır Saim guard. Gelişmeleri takip edemediğimiz için ne desek boş kalır.
dediğin doğru aslında bir anda ters köşe oldum Kerem ama site ayıp yaptı ermalle tutkuya insan onlarında resmini koyar neyse darısa ann ve hayırlısıyla avrupalı bir guard ve yerli yapacağımız bir isim vardı onda :)

Arkadaşlar avrupalı oyun kurucu kesinlikle shan doron olamalı geçen sene eurocup ta 18 sayı ortalamasını tutturmuş birde Ann ve devşirme oyuncu aldıkmı kimse bizi tutamaz

wiggins transferi gösteriyorki sophia yolcu(gönlüm türk statüsüne geçmesinden yana)wiggins tam bir pg değil bencede.onun yerine bu sene pek katkı vermesede avrupa pasaportu taşıyan katie tutulmalıydı.2-3 numarayı augustus ile paylaşırlardı.sophia kalırdı,madem wiggins transfer edilecekti,bir avrupalı pg alıp olayı çözerdik ama ne düşünüyorlar merak ediyorum.

Wiggins transferini bir türlü anlamadım.Anlayan veya şubeye yakın olan biri varsa anlatsın.Şu anda 3 Amerikalı oldu ve Sophia'nın da yolcu olacağını düşünürsek 1,4 ve 5 numaralı pozisyonlarda nasıl bir transfer politikası olacak?Sadece ligi mi düşünüyoruz?EL'de formalite maçları mı yapacağız?
Bu son transfer hedef küçültmeden başka nedir

Candice Wiggins takımı Minnesota'nın deplasmanda Tulsa'yı yendiği maçta 19 sayıyla sahanın skoreri oldu, bir diğer Galatasaraylı Augustus da 16 sayıyla eşlik etti

Minnesota Lynx, deplasmandaki maçta Galatasaray?ın hafta içinde transfer ettiği Candice Wiggins?in harika oyunuyla Tulsa Shock?u 92-78 mağlup etti. Minnesote 13. maçında 4. kez galip geliyor.

Wiggins çok yüksek şut isabeti bulduğu maçı 19 sayı (5/8 üç sayı, 2/4 iki sayı), 2 ribaund, 2 assist, 2 top çalma, 1 top kaybı ile tamamladı. Wiggins?in Galatasaray?dan da takım arkadaşı olacak Seimone Augustus da 16 sayıya (0/1 s.atış, 4/5 üç sayı, 2/8 iki sayı) karşın tuhaf bir maç çıkardı ve oyunda kaldığı 30:54 dakika içinde sadece 1 ribaund aldı ve diğer istatistiklerin hiçbirinde ismi geçmedi.

Minnesota Lynx?te ayrıca Lindsay Whalen 17 sayı, 6 assistle katkı yaparken Rebekkah Brunson 14 sayı, 11 ribaundla double-double?a ulaştı. Minnesota bu maçta saha içi isabetinde % 51 gibi yüksek bir rakam yakaladı, üç sayıda ise % 63 (12/19) ile her zaman yakalanmayacak bir yüzde tutturdu.

Son galibiyetini 4 Haziran tarihinde dün yenildiği Lynx?ten alan Tulsa Shock üst üste beşinci maçını kaybederken, 21 top kaybının etkisi büyük oldu. Scholanda Robinson 14 sayı, Alexis Hornbuckle 12 sayı, Natasha Lucy ve Kara Braxton 10?ar sayı kaydetti.

Chante Black son haftalardaki durgunluğunu 22:47 dakikada 5 sayı (1/2 s.atış, 2/2 iki sayı), r ribaundla sürdürdü.

Wiggins yanlış bir transfer değil Türkiye de rakibimizle oynarken iyi bir guard olarak ona ihtiyacımız olacak.
avrupada da hodges alındığına göre herşey yolunda gidiyor. hedef küçültme diye birşy yok.

Dün üst üste üç hücumda üçlük soktu.Spiker, amazing shoot diye bağırmaya başladı. ;)

sakatlığı 6 ay sürecek diyorlar o zaman 2.yarıya yetişir gibi duruyor

sakatlığından sonra aynı formuyla geri döner inşallah. Semione sakatlığından sonra 3lükleriyle geri döndü 3lük denemeyen kız(az deneyen) her maç en az 3 tane spkuyor artık yani wiggins de böyle özelliklerini geliştirir inşallah saaktlığı boyunca.

Gelince beğenmemiştik yani daha doğrusu hayal kırıklığı olmuştu ama delici özelliğiyle çok yararı dokunacaktı. Avrupada zaten yararlanamıcaktık 2 amerikalı yüzünden türkiyede de ilk yarı yararlanamıcaz 2. yarı playoflara kadar formuna kavuşacak...

İnşallah ;)