Canınız cehenneme (Fotogralar 3. sayfada)

×' Alıntı:
Ahmet abi;
Son sut potaya degmedi sanirim.Uzatmadan oncekiyle karistiriyor olabilirmisin.

Sonuc olarak bunlar yoneticilerin gozunun onunde oldu.Uzatmada sayin buyuk kral baskan Canaydin yoktu ama Turgay Kiran ve Derya Tasdelenler oradaydi.

Top potaya değdi diye hatırlıyorum...

Başkan maçın sonuna kadar salondaydı,orta bölümdeki demirlerdeydi,sete çıkmıştı

Degmedi hatta degmicek diye bagirdim macta.

Canaydin son bolumde yoktu FTW.
Bizde gorduk uzatma baslarken demirdeki halini hatta makine aradik cekmek icin ama bulamadik.

Sanki Muratcan hafif bloklandı top kısa düştü son hücumda benim aklımda öle kaldı. Normal sürenin son hücumunda ise hücum reboundı verdik.

Bloklanmadi suta acele kalkti sonra savunma yedi suta kalkarken topu dikti havaya.Ama degmicegi cok belliydi pota altindan.

Norma surenin son iki saniyesi inanilmazdi.Nasil kacirdi hala aklim almiyor.Zaten biraktigi yer pota seviyesi.

ya abi hep aynı hakemler hep aynı hakemler ya maçın tekrarlanma ihtimali warmı

Murat yanlış hatırlamam mümkün değil,
Top kesinlikle çember üzerinden sekti ve sekerken ben saate baktım, dediğim gibi içeri girmeyeceği anlaşıldığında,

benimde hatırladığım muratın şutu kısa düştü değmedi çembere bizimkiler bitti diye durdu sonra onlar attı YA DEĞMEDİ ÇOK EMİNİM bide zaten potayı görmeden salladı öyle topu

Son saniyede gözüm bi yanda saniyedeydi bi yandanda oyundaydı.
Yemin ederim ki 0`dan sonra attılar.
Hakem nüsfetteleri resmen maçı katlettiler.
Neye verdiler o pozisyonda o teknik faülü.
Maç biter bitmez o kadar sinirlenmişim ki
sakin ve sabırlı biri olan ben kendimi hakemlerin yanında buldum.
Şerefsizim hala sinirliyim.
Evlat acısı gibi koydu bana bu yenilgi.
Basketçilerimiz çok yüreketn mücadele ettiler.
Hepsine helal olsun.
Ben herseye rağmen inanıyorum
BU TAKIM DÜŞMEYECEK!

Arkadaşlar MuratCan ın şutu attğı yerin tam karşısındaydım. Topu Hollman aldı ve süreye baktım 0,8 i gödüm o andan sonrası cehennem gibiydi zaten. Basketten 2 - 3 saniye sonra maç bitti düdüğü çaldı. Benim üzüldüğüm, o an o iki kişi pota altında nasıl yalnız kalırlar. Çünkü onları pota altında yalnız görünce şoka uğrayıp süreye baktım hani maç bittide bizimkiler ondan dolayımı bıraktılar diye ancak dediğim gibi 0,8 ve 0,7 yi gördüm, ondan sonraki kabusu anlatmak istemiyorum. Hep kendi açımızdan bakıyoruz ama ben boddıcker in topu bıraktığı pozisyonda topun bizden çıktığını düşünüyorum. Ve diyorum ki karşı takımdan bile çıksa neden tutmuyorsun ne olurdu ki topu tutabilirdi o an. Toptu tutp Burak a verebilirdi çok rahat ama olmadı.

Özetle hakemlerin kararlarını birkenara bırakıyorum ve diyorum ki,

1- Boddıcker'im aslanım benim son hucumda topu dışarı çıkarken neden tutmadın:(
2- Uzun oyuncularımız sizlere söylüyorum son saniyede pota altında karşı takımın iki uzunu bomboş beklerken siz neredeydiniz? Orası yol geçen hanımı?:(

Abi bir dakika Karşıyaka son hücumu 76-75 iken mi yaptı yoksa 76-76 iken mi?Eğer skor 78-76'ysa Holman son saniyede üçlük mü attı?Eğer skor 76-76'ysa bizimkiler neden maç bitti diye sevindi?
Dikkatli düşününce bunlar aklıma geldi.Yalnız olayda bizim de ciddi hatalarımız var.Dediğim gibi olayı hakemin vicdanına bırakıyoruz.Boddicker o topu tutsa,maçı alıyorduk.Uzun oyuncularımız hemen sevinmese kazanıyorduk.Bu maçı ileride çok arayacağız.Bu dakikadan sonra kanımca sadece Tekel'i yenebiliriz.Diğer maçların hepsi ekstra.Ah be ahh!

koch' Alıntı:
Abi bir dakika Karşıyaka son hücumu 76-75 iken mi yaptı yoksa 76-76 iken mi?Eğer skor 78-76'ysa Holman son saniyede üçlük mü attı?Eğer skor 76-76'ysa bizimkiler neden maç bitti diye sevindi?
Dikkatli düşününce bunlar aklıma geldi.Yalnız olayda bizim de ciddi hatalarımız var.Dediğim gibi olayı hakemin vicdanına bırakıyoruz.Boddicker o topu tutsa,maçı alıyorduk.Uzun oyuncularımız hemen sevinmese kazanıyorduk.Bu maçı ileride çok arayacağız.Bu dakikadan sonra kanımca sadece Tekel'i yenebiliriz.Diğer maçların hepsi ekstra.Ah be ahh!
maç76-76dı YA KİMSE İTİRAZ ETMİYECEKMİ???????FEDERASYONA

Ftw' Alıntı:
jackal*tr' Alıntı:
Oratda delil yok ne ile itiraz edecegız :!:

X 'in söylediğine göre her maçı takip edip videoya çeken kişiler varmış....

Video kayıtları, film, resim ya da diger görsel elektronik, digital vs aygıtlar bir oyunun sonucunu belirlemek ya da degistirmek icin kullanılamaz. Ayrıca itiraz mac kagıdı hakemler tarafından imzalanmadan önce yapılmalıydı..
Bir periyot, uzatma periyodu ya da oyun, oyun saatinin oynama saatinin bittigini belirten sesli isaretiyle sona erer.. Söylenene göre böyle bir sesli isaret gelmemis, peki macı nasıl bitirdi o zaman hakemler ?
Hakem hatası mutlaka olmustur ancak ben yine de kasıt olduguna inanmıyorum.. Federasyona ve hakemlere küfretmenin bir anlamı yok :wink:

Korktugum mesaj sonunda geldi.
Ne yazikki basketbolda bu sekilde bir uygulama yok.
Futboldaki Kural hatasi olayi yok dimi arsameia?
Off off.

Kesinlikle , diğer maçta saat sıfırlandığı anda öten klasik korna bu maçın bıtımınde otmedı.
Ne basket atılmadan once ne de sonrasında.

Ben yaptığınız yorumlardan dolayı, bizden daha fazla bu konularda bilgili olduğunuzu sezdim.

Size bir sorum olacak, Maçın devre arasında Taraftarlar arasında çıkan bir tartışma, büfenin bulunduğu salona kadar uzandı ve olaylara müdahele eden bayağı sayıda bir polis gördüm , sonrasında da salondaki yerlerini aldılar ve sayıları da alışılmıştan bayağı bir fazlaydı.

Maç çok normal bir şekilde seyrediyordu, Hiç bir taşkınlık yoktu.
Gözlerine inanamadığım bir diğer olay da GS taraftarı ile KSK taraftarı arasındaki dostluk idi.
Çünkü ben bu güne kadar olay çıkartmamış hiç bir KSK taraftar topluluğu görmemiştim.
Bunu şu nedenle söyledim, taraftarlar arasında olay çıkma ihtimalinin olmadığını kargalar bile anlayabilirdi.
Hakeme , oyuna, yada her hangi birşeye ne tepki ne de herhangi bir tehdit de görülmüyordu.
Üçüncü periodta bir den içerdeki polis sayısının iki belki üç katfazlası, adeta bir polis ordusunun geldiğini gördük ve iyiki gelmişler maç sonunda hakemlerin çok işine yaradılar.
Pki güvenlik tedbirlerinin olağan dışı arttıtrıması gereğini sn hakemler nasıl tahmin ettiler, ya da buna niçin gerek duydular, yada kendilerince malum olan sonuç gerçekleştiğinde daha çok güvenlik kuvvetine ihtiyaç olacağını mı düşündüler.
Bu konuda aydınlatılmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Kendisi şu an uyuyor, ben menejeri olarak size yardımcı olmak isterim Ahmet Bey :roll:

Neyse uyandırdım geliyor :p

×' Alıntı:
Korktugum mesaj sonunda geldi.
Ne yazikki basketbolda bu sekilde bir uygulama yok.
Futboldaki Kural hatasi olayi yok dimi arsameia?
Off off.

Kural hatası yüzünden mac tekrar edilebilir ancak bunun icin itiraz gereklidir. Macın sonunda takım kaptanı derhal bas hakeme macın sonucuna itiraz ettigini bildirmeli ve mac kagıdında itiraz durumunda kaptanın imzası kısmını imzalamalıdır. Sanırım bizim bir itirazımız olmadı. Ayrıca maalesef video kayıtları sadece disiplin konularında sorumlulugu saptamak icin kullanılabiliyor..