Canınız cehenneme (Fotogralar 3. sayfada)

kaemre' Alıntı:
Kesinlikle , diğer maçta saat sıfırlandığı anda öten klasik korna bu maçın bıtımınde otmedı.
Ne basket atılmadan once ne de sonrasında.

Ben yaptığınız yorumlardan dolayı, bizden daha fazla bu konularda bilgili olduğunuzu sezdim.

Size bir sorum olacak, Maçın devre arasında Taraftarlar arasında çıkan bir tartışma, büfenin bulunduğu salona kadar uzandı ve olaylara müdahele eden bayağı sayıda bir polis gördüm , sonrasında da salondaki yerlerini aldılar ve sayıları da alışılmıştan bayağı bir fazlaydı.

Maç çok normal bir şekilde seyrediyordu, Hiç bir taşkınlık yoktu.
Gözlerine inanamadığım bir diğer olay da GS taraftarı ile KSK taraftarı arasındaki dostluk idi.
Çünkü ben bu güne kadar olay çıkartmamış hiç bir KSK taraftar topluluğu görmemiştim.
Bunu şu nedenle söyledim, taraftarlar arasında olay çıkma ihtimalinin olmadığını kargalar bile anlayabilirdi.
Hakeme , oyuna, yada her hangi birşeye ne tepki ne de herhangi bir tehdit de görülmüyordu.
Üçüncü periodta bir den içerdeki polis sayısının iki belki üç katfazlası, adeta bir polis ordusunun geldiğini gördük ve iyiki gelmişler maç sonunda hakemlerin çok işine yaradılar.
Pki güvenlik tedbirlerinin olağan dışı arttıtrıması gereğini sn hakemler nasıl tahmin ettiler, ya da buna niçin gerek duydular, yada kendilerince malum olan sonuç gerçekleştiğinde daha çok güvenlik kuvvetine ihtiyaç olacağını mı düşündüler.
Bu konuda aydınlatılmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Bu konuda sadece kendi yorumumu paylasabilirim sizinle.. Macı ve olayları görmeden yorum yapmak da cok dogru degil aslında ama neyse..
Oyun sırasında salonda yetkili ve sorumlu kisi hakem oldugu icin alınan güvenlik önlemini yeterli bulmamıs olacaklar ki takviye istemisler..(Buna hakemler degil salon yöneticileri de karar vermis olabilir..) Macın saglıklı bir sekilde oynanabilmesi ve yönetilmesi icin uygun sartları saglamaya calısmıslardır, sanmıyorum mac sonunda kendilerine olabilecek olası bir saldırı icin polis cagırsınlar ;)

Mac sonunda pek oyle bir ortam yoksa noluyor peki =)
Yani yazilanlardan durumun ne oldugunu anliyabilirsin.

Mactan sonra federasyona itiraz edildigini biliyorum ama salonda degil.

hak1.jpg

hak2.jpg

KESİNLİKLE, EMİNİM, HİÇ ŞÜPHEM YOK Kİ,

BİZ SAF SAF , HATTA APTAL GİBİ, BÜYÜK UMUTLARLA MAÇIN SONUNU VE GALİBİYETİMİZİ BEKLERKEN, ONLAR BU SONU BAŞLARINA GETİREBİLECEK EYLEMLERİN HESABINI VE SONUÇLARININ DA GEREKTİRECEKLERİNİ DÜŞÜNÜYORLARDI.

ZATEN GEREKEN HAZIRLIKLARI DA YAPTILAR, HER ŞEYİ GARANTİYE ALDILAR VE SONRASINDADA KORKUSUZCA TETİĞE BASTILAR.