Canınız cehenneme (Fotogralar 3. sayfada)

BAYAN ERKEK farktmeden bizim her maç canımızı sıkan her maç bi saçmalık yapıp maçı kaybetmemizi sağlayan akıtılan terleri yoksayan TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU HAKEMLERİ

Ne yaptıklarını bilmeyen maç sonunda dönüp bize hareket çeken orda güvenlik ve başka tesirler olmasa ne biçim sonuçlar çıkacak bilmeden bizi kışkırtan karşıyakanın iki amerikalısı Larry Holman ve Jaime Lloreda

CANINIZ CEHENNEME.......

Allah topunuzun belasını versin!Her branşta bunlardan çekiyoruz.Bugünkü Karşıyaka maçını da onlar yüzünden kaybettik.Yeter artık be! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Basketbolun Beşiktaş'ı olmayalım ,hep hakem hep hakem, bize yakışmaz,oyuncularada prim tanımış oluyoruz...

Hakemler çok kötü yönetiyorlar , ama bizim takımın,yönetimin yaptıklarını daha doğrusu yapmadıklarını gözlerden kaçırmaylaım...

Ftw' Alıntı:
Basketbolun Beşiktaş'ı olmayalım ,hep hakem hep hakem, bize yakışmaz,oyuncularada prim tanımış oluyoruz...

Hakemler çok kötü yönetiyorlar , ama bizim takımın,yönetimin yaptıklarını daha doğrusu yapmadıklarını gözlerden kaçırmaylaım...

Bogazim dugumleniyor.Birseyler yazmak istiyorum yazamiyorum.
Kendi hatalarimizi konusmak istiyorum.Mac kac defa geldi gitti cunku.
Son saniye olayini gormedim acikcasi.Cidden kamerada varsa mac tekrar ettirilir.

×' Alıntı:
Ftw' Alıntı:

Bogazim dugumleniyor.Birseyler yazmak istiyorum yazamiyorum.
Kendi hatalarimizi konusmak istiyorum.Mac kac defa geldi gitti cunku.
Son saniye olayini gormedim acikcasi.Cidden kamerada varsa mac tekrar ettirilir.

Sanırım bizim Benchin ordan Murat son şutu arıyordu o an 2 saniye kaldığını gördüm gibi ,hayal meyal ,sonra o top boştaki Ksk'lı oyuncuya gelip bom boş pozisyonda bekletmeden potaya bıraktı,ama şöyle birşey var ota boka sımaç vuran adam orda neden bomboş pozisyonda şaşırıpda potanın dibinden atış yaptı?.Karşıyakalı oyuncular dikkat ederseniz biraz bekleyip sevinmeye başladı...

Ayni sekilde gordum.Top Muratcanin elinden cikarken saniyeler 2 i gosteriyordu.
Bagirdim bir anda degmicek diye ama bizimkiler bitti diye birakti sanirim.Hollman topu tiplemedi bile.Aldi asagi indi ve sonra birakti.

Ben size bu konuyla ilgili tek birsey söylüyorum. Bitis kornasini duydunuz mu? Hicbir sekilde calmadi ve hakemlerinde gözü sahadaydi hicbiri saate bakmiyordu.Bu masanin hatasi.

Umarim videolarda goruluyordurda itiraz edilir.
Ben yikildim o topun degmiyecegi belliydi toptaydi konsantrem.Dunya yikilsa duymazdim.

Son periyotta son molayı aldığımızda zaten 4 mola aldığımız görülüyordu ,ordada bişiler oldu, sonra bizim molayı 3 e indirdiler vsvsvs

Beyler biz K.çekmeceliler olarak bu maça gelmeyi çok istedik ama bjk maçı sebebiyle gelemedik anlatıklarınıza göre basket süre dolduktan sonra olmuş peki sizce yönetim buna itiraz edecek mi :?: Bence hayır çünkü yönetim basketle iligilenmiyor ilgilense bu durumda olmazdık tabi bizlerdede suç var maçlara gereken ilgiyi gösteremedik inşallah son maçlarda galibiyetler alıp lige kalırız yoksa başımızı çok taşlara vuracaz

Ya hakikaten trajik bir maçtı... Alabilecekken verdik... Son saniyeden öncesi bence daha kritikti... Karşıyaka'dan çıkan topu bıraktık dışarı çıksın diye ve hakemler onlara verdi...
Hakemler maç boyu ufaktan ufaktan zaten aleyhimize çalıştı. Keep'e verilen son faul mesela alakası yok sıkıntıdan yer değiştirmiştim tam önümde oldu...
Sonuç olarak top dışarı çıksın yandan oyunu kuralım tabii ki bir fikir ve zaten anlık refleksler...
Fakat bence hata buradaydı... Topu alabilecekken bıraktık... Al be güzel kardeşim topu sürezaten sende, hakeme güvenip bırakmak hataydı, onlar da hançeri vurdu...
Son baskette donup kaldık bence süre dolmuştu ama başka bir arkadaşım salise dahi vardı dedi iddia edemedim...

Benim de tesbit ettıklerım aynen arkadaşlarımınki gibi,
Murat atışı yapyı
top gırmedı çemberın üzerinde ıkı kez zıpladı ve girmeyeceği belli olduğu anda saate baktım, 00,00 ı gordum , sonra aşağı inen topu, bizimkiler gibi maç bitti zanneden karşıyakalılar bile tiplemedi, adam aldı topu, yere bastı ve ne olur ne olmaz diye zıplayıp potaya attı,
Hepimiz şaşkındık, karşıyakalılarda, bir an durakladılar sonra sevinmeye başladılar.
Ne sure bittiğinde, ne de sonrasında kesinlikle bitiş kornası çalmadı.

Ama en önemlisi bu hucumun öncesi,
18 saniye kala şut attık, girmedi, ribaunt mücadelesinde, karşıyakalı topu çeldi, karşıyaka benchi tarafında top dipten çıkarken tam üç oyuncumuz da topu tutabilirdi, hiç rakip oyuncu yoktu,
Bodiker ellememelerını işaret etti ve topun çıkmasına izin verdiler.
Sonra topu alıp oyuna sokmak isterken, top karşıyakaya verildi, ve bu top ta son hucum oldu.

Keep e çalınan 4, ve 5, faullerın öncesınde de hollman her ıkı pozisyonda da çok bariz bır şekilde steps yaptı, çalmadılar.

Bizde 5 leyen oyuncular oldu, diğerlerininde tamamı 4 ledi, ancak karşıyakanın iki amerıkalısı 4 faulle, son iki periyot + bir uzatma devresi surekli oynadılar, her ıkı pota altında yapılan amansız mucadelelerde ise beşlemediler.

8 - 0 lık bir seri yakalayıp geriden geldik sacma sapab bir teknikle, hem hızımızı kesip, hem de ksk yı yenıden umutlandırdılar.
tekrar 6 sayı geriye düştük, tam iyi bir hava yakalayıp tekrar öne geçtik ki, yine saçma sapan bir teknikle sindirildik.

Bu sefer yönetim nerede idi demeyin, Başkan bile oradaydı,
ama yapılan katliamlara bir yenisi eklendi ve başkana rağmen yine katledildik.

Bakın bunu unutmuşum,
Belkide kimsenin dikkatini çekmedi,
Maçın ikinci yarısı oynanıyor.
Her şey çok normal,
Hakemlere itiraz hiç yok, taraftarlar mükemmel,
birbirleri ile hiç atışmıyor, sadece kendi takımlarını destekliyorlar,
Tek bir olay yok, olay çıkma ihtimali de,
Birden sahaya 40 - 50 adet polis geliyor, YETERİ KADAR POLİS VARKEN,mevcutlara ilaveten, hakemlerin talebi üzerine,

BENCE ONLAR MAÇI NE HALE GETİRECEKLERİNİ ÇOK İYİ BİLİYORLARDI, SONUNDA NE OLACAĞINI DA ÇOK İYİ TAHMİN ETMİŞLERDİ,
BİR BAŞKA DEĞİŞLE, TETİKÇİLER, HER ŞEYİ ÖNCEDEN PLANLADIKLARI GİBİ GERÇEKLEŞTİRDİLER.

evet ya... sıkıntıdan sigara içip kapı arasından maça bakarken ordu gibi geldiler, baktım önüm kapandı söndürüp içeri girdim...

Mola konusunda, Murat hatırlıyor musun, uzatmada molaları diyordun, KSK'nin 1 molası var bizim yok dedin ama KSK 2 mola kullandı uzatmada yanılmıyorsam ki yanılabilirim beyinsel fonksiyonlarım yavaşlamıştı.

3 teknik faul=6 serbest atış, kafa kafaya giden bir maçta çok kritik. İlk yarıda bir pozisyon var, hücum faul nedir deseler abartmıyorum onu koyarım örnek olarak. Keep yerini almış 2 sn. önce rakip üstüne geldi çarptı yıktı bişey yok. Sonra Keep'e enteresan fauller. Son bizim yaptığımız hücuma birşey diyemiyeceğim uğur gereği göremiyordum.

Aslında biz şanslıydık da, normal sürenin en sonunda kaçırılan şutu iddia ediyorum salonun %80i atardı.

Bir de son bir şey demek istiyorum. Bugün hakemden çok çektik, bu sene de cidden çok çektik. Bugün maçtan sonra diyordum, bu sene şaka gibi. Gerek hakem hataları gerekse son saniyede kaybedilen onca maç ile. Ama FTW'nin dediği doğru, biz hakem hakem dedikçe hakem faktörünü hep kendimize bir kalkan gibi kullanmaya başladık. Beşiktaş futbol takımı 1.5 yıldır bu hatanın arkasında.

Ahmet abi;
Son sut potaya degmedi sanirim.Uzatmadan oncekiyle karistiriyor olabilirmisin.

Bu arada polislerin gelmeside Karsiyakalilarla araya tampon bolge olusturmak icindi devre arasindaki olanlardan sonra sanirim.Bende once bizimkilere sandim ama araya oturdular.

Cem;

Mola olayi zaten karisti.Yanlis verdiler sonra duzeltir gibi yapip molayi bize caldilar filan falan.
Bende su macin tekrar videosunu istiyorum acikcasi.Cunku o kadar ters seyler varki macta.

Jason Keep olayi bomba.Zaten diger tribundeki insanlar cildirdigimi soyluyor.Adam ders niteliginde hucum faul nasil olur onu gosterdi.
Calinan faullerde komediydi bugun.Zaten Burak a kafadan takmislardi.
Burak ha dese faul veriyorlardi.
Turabi abiye calinan teknik i goren oldumu ? Ne tarzda calindigini neler dedigini hakemin.

Birde hakemin is ortagi oldugu iddia edilen kisiler var ne kadar dogru bilemem.

Sonuc olarak bunlar yoneticilerin gozunun onunde oldu.Uzatmada sayin buyuk kral baskan Canaydin yoktu ama Turgay Kiran ve Derya Tasdelenler oradaydi.

Bakalim nolucak.Gorucez.