Carlos Arroyo

Yukarıdaki cümlelerde tezatlığı bulunuz

Yazıda en ufak tezatlık yok bence algıda kayıp var neyse.

Yönetimin en büyük ayıbı arroyo tutamamaları değil.Anlaşması bitmiş eski sponsorun hala ismini kaldırtmamasıdır.

Oktay Hoca zamanında,Jamon Gordon,Marko PAŞA giderken ben bu feryat figanları duydum yeni sezon başkası gelir,Herkes onu efsane yapar, herkesı efsane yapmakda sorun yok sorun 10 sene sonra hangı sene gelip gittiğini hatırlayabilicekmisiniz ozaman efsane isimdi diye konuşulur.

Tek başına şampiyon yapmış sanki bizi Carlos :) neyse herkesin kendi görüşü.

Ergin Hoca geldiğinden beri ukala tavırlarına, şişe fırlatmalara göz yummayıp yol vericekdi aslında.Yapılan hiç bir iyi niyetın anlamı yokmuş Carlos için ; sanki adam dünyada bulunmaz hint kumaşı yol vercekdin Ergin hocam yol ...

Geçen sene sadece Arroyo şampiyonluk primi alırken geride kalan Oyuncuların keşke hakkını çıkıp savunsaydınız

"geldiği günden beri ödeme sorunlarıyla karşılaştı"

"ilk fırsatta kaçtı"

Biz hepsine tepki gösteriyoruz hiç yormayın kafanızı. Birbirinizin yorumlarını beğenince doğru yazdığınızı sanıyorsunuz sadece. Zamanında 17 Haziran olayı şubenin dibine dinamit koyacak dediğimde de sizin gibiler Sen GS'li değilsin. Olumsuz düşünüyorsun, Spanoulis gelecek diyordu bana. Şimdi de siz diyorsunuz da Ben Galatasaray'lıyım valla :)

Markoishivili gittiğinde feryat figanları duydum dedin. E doğru duydun. Yerini doldurabildik mi?

Siz valla şaşırmışsınız ya :)

O kadar aciz yönetildik ki. Aylarca resmi imza atılmadan sponsor ismi taşıdık.

"geldiği günden beri ödeme sorunlarıyla karşılaştı"

"ilk fırsatta kaçtı"

Biz hepsine tepki gösteriyoruz hiç yormayın kafanızı. Birbirinizin yorumlarını beğenince doğru yazdığınızı sanıyorsunuz sadece. Zamanında 17 Haziran olayı şubenin dibine dinamit koyacak dediğimde de sizin gibiler Sen GS'li değilsin. Olumsuz düşünüyorsun, Spanoulis gelecek diyordu bana. Şimdi de siz diyorsunuz da Ben Galatasaray'lıyım valla :)

Markoishivili gittiğinde feryat figanları duydum dedin. E doğru duydun. Yerini doldurabildik mi?

Siz valla şaşırmışsınız ya :)

O kadar aciz yönetildik ki. Aylarca resmi imza atılmadan sponsor ismi taşıdık.

Geldiği ilk günden beri ödeme sorunlarıyla karşılaştı.Ancak 2.5 yıldır tüm takım arkadaşları bu sorundan etkilenirken, bu durum kendisine yansıtılmadı.Kendisine yansıtıldığı ilk anda kaçtı.Bu kadar mı anlama zorluğu çekiyorsun?

Söz öbeklerini, cümleleri paragraftan tek tek çekersen tabi ki anlam bütünlüğünü kavrayamazsın.Lisede öğretmediler mi bunu sana? Yazık valla

Ben hiç bir zaman Spanoulis'in falan geleceğini yazmadım, geleceğine de inanmadım o yüzden o kısımları hiç üstüme almıyorum.Bugün Micov alışala geldik performansını ortaya koysa kimse Marko'nun adını ağzına almaz ki Micov'un iyi oynadığı dönemler ''iyi ki Micov'la Marko'yu değiştirdik '' diyenler de çok oldu.Bu işler böyledir çünkü.Performansa dayalı değişkenlik gösterir

Burada Arroyo'yu haklı ya da haksız bulan herkes yönetimin oyunculara karşı acizliği konusunda fikir birliğini sağlamış durumda.Bunu ikide bir yazıp durmanın anlamı yok çünkü aksini söyleyen de yok

Fikir ayrılığının olduğu nokta; Arroyo'nun , arkadaşlarının gösterdiği aidiyeti, fedakarlığı kendisine defalarca kez tanılan töleranslara rağmen göstermemesi kısmında.Hakkaten idrak etme sorunun var ya da anlamak istemiyorsun.

Arroyo hiçbir zaman vazgeçilmez olmadı. Hatta geldiği senenin sonunda yerine oyuncu da bakıldı. Geçen sene de aynı şekilde. Kaç defa ihtar çekti kimbilir.

Bu mantıkla gidersek Zellous, Whalen ve Bone'de suçlu?

Arroyo hiçbir zaman vazgeçilmez olmadı. Hatta geldiği senenin sonunda yerine oyuncu da bakıldı. Geçen sene de aynı şekilde. Kaç defa ihtar çekti kimbilir.

Bu mantıkla gidersek Zellous, Whalen ve Bone'de suçlu?

Ergin hoca açıklamalarında defalarca kez Arroyo hariç tüm oyuncuların serbest olduğunu bir tek Arroyo'nun olmadığını söyledi.Çünkü kimsenin parası yatırılmazken onun ki yatırılıyordu.

Whalen'a da Zellous'a da ve Bone' a da Arroyo'ya tanınan ayrıcalıkların yarısı bile tanınmadı.Geçen sene kadın ve erkek takımına söz verilen primlerden alan tek oyuncu Arroyo.

Ortada bariz olan bir durum var.Arroyo kadın ve erkek takımındaki en ayrıcalıklı oyuncuydu.An itibariyle Erceg, Micov, Pocius gitse gıkımı çıkarmam.Çünkü sene başından beri fazlasıyla uzlaşıcı oldular.Ama Arroyo, arkadaşlarıın gösterdiği sabrın yarısını göstermedi.Göstermemek hakkıdır.Ama arkadaşlarını örnek almasını beklerdim

öncelikle belirtmek isterim ki, hakkımız varsa helâl olsun ve yolu açık olsun, bu taraftar carlos arroyo'yu asla unutmaz ve hep iyi hatırlar.

zira o bize 23 sene sonra şampiyonluk yaşatmış, geldiği günden beri sahada her şeyini koymuş, giydiği formaya yakışır şekilde mücadele etmiş, armayı layığıyla taşımış bir oyuncudur. 2103 şampiyonluğunun en büyük mimarı olarak her gaassaraylının kişisel tarihine altın harflerle geçmiş, yüreklere kazınmış bir isimdir carlos arroyo.

baktığın zaman bir yola, bir mücadeleye çıktığı, beraber savaştığı arkadaşlarına, en başta da onun kariyerinin son döneminde yeniden parlatan, 2. baharını yaşatan ergin ataman'a ihanet etmiş gibi görünebilir, hakkaten de fiilen durum bu, zira diğer oyuncular gecikmeli ödeme planını kabul etmişken o "hayır ya paramı hemen yatırın ya da ben yokum artık" dedi.

hain arroyo, siktir git diyen de var, hakkını helal edip uğurlayan da var şimdi, iki tarafa da hak vermemek elde değil, bi defa taraftar için müthiş bir travma oldu gidişi, kulüp tarihinde özellikle de basketbolda bu kadar sevilen ve hatta tapılan oyuncu çok azdır, taraftar kendini ihanete uğramış, para için satılmış gibi hissediyor haklı olarak, ulan diyor kitapsız, biz seni sevmedik taptık taptık ulan, nasıl yaparsın bunu bize, nasıl bırakıp gidersen böyle hiçbir şey olmamış gibi diyor.
fakat şunu unutmamak lazım ki bunlar nba görmüş, para için oynayan profesyonel oyuncular, arroyo'nun kolunu kessen kanı sarı kırmızı filan akmaz yani, kaldı ki adam 35 yaşında "acaba bu ay maaşım yatacak mı" diye düşünmekle uğraşmaz bu saatten sonra kardeşim. ki bence yeterince tahammül de etti, zira kulüpte 1 yıldır ödeme sorunu var, bekledi adam düzelir diye, 2 aylık rötarlı ödeme planını da kabul etti ama baktı onu bile beceremiyor kulüp, hadi bana eyvallah dedi. ayrıca şunuda hatırlatmak gerekir ki arroyo 3 kupalı sezondan sonra beşiktaş'tan da aynı sebepten ayrılmıştı.

ha ben kırılmadım mı, kızmadım mı arroyo'ya? hem de nasıl, sevgilimin beni aniden daha zengin bir adam için terk etmesi kadar acı verdi haberi duyunca, fakat oturup şöyle bir düşününce burada asıl suçlanması gereken tarafın kesinlikle bizim yönetim olduğunu düşündüm. basketbolun bu kadar popüler olduğu, kurduğun takımların son 3 yılda 1 şampiyonluk, 1 euroig son 8 yaptığı, avrupa maçlarının kapalı gişe oynandığı bu dönemde, üstelik en büyük rakibin arkasına çok büyük bir şirketi almış, avrupa'nın en iyi hocasını getirmiş, çok güçlü takımlar kurmuşken sen daha oyuncu maaşlarını bize doğru düzgün yatıracak sistemi kuramazsan, sezon başından beri 3-5 yüzbin dolar için teker teker oyuncularını kaçırırsan, bütün sezon yattığı yerden 3 milyon 4 milyon euro kazanıp hiçbir fayda getirmeyen futbolcuları transfer ederken bu taraftan 3 senedir seni avrupa'nın zirvesine taşımış oyuncuların maaşlarını ödeyemeyip mis gibi takımı dağıtırsan kusura bakma da ben en önce seni suçlarım kardeşim. elin porto rikolusu niye uğraşsın ki böyle şeylerle. uğraşmadı da zaten.

olsun... başta da dediğim gibi ben kişisel olarak, bir taraftar olarak, çocukluğumdan beri galatasaray basketbolunun peşinden giden bir arma sevdalısı olarak, ve hayatında hiç basketbol şampiyonluğu görmemiş bir nesil adına da yaşattığı şampiyonluk için carlos'a çok teşekkür ediyorum, hakkımızı da helâl ediyorum. bize 2,5 yılda unutulmaz anlar bıraktı ama ben onu hep yine bir sürü hasta, sakat vs olduğu bir günde, çok kritik 2 uzatmalı kızılyıldız maçında, hiç çıkmadan 50 dakka oynadığı ve maçı alıp bizi top 16'ya soktuğu o geceyle hatırlayacağım.

eyvallah carlos arroyo, yolun açık olsun kaptan.

Kimse kimse gibi olmak zorunda değil. Latinler bizim gibidir ailenin iyi para kazananı tüm aileye bakar. Adamın ekonomik durumunu bilmeden sırf aldığı ücret üzerinden eleştirmek ya da ilk gecikmede kaçtı diye eleştirmek tuhaf. Bu adamın huyu bu mecbur değil. Siz görevini yapmayıp şu takımlara doğru düzgün kaynak bulamayanları eleştirin.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

'Profesyonel bir oyuncu gerekeni yaptı' ve ya 'takımı yüzüstü bırakmamalıydı'..vb. bunlara girmek istemiyorum hiç..
Arroyo benim içinde efsana felan değildir.Kimisi için olabilir..Ama 1 sene şampiyon olunca efsane olunmuyor.Yukarıda da yazıldığı gibi Avrupa'da başarı, 3-4 sene ligi sürklase etmek efsane olur..
Arroyo takım için ters bir zamanda,play-offlar yaklaşmışken ayrıldı ne yazık ki..

Arroyo bizdeyken efsane olabilecek bir oyuncuydu yanına 2-3 parça iyi isim daha ekleseydin,2 sene önceki şampiyonluğu devam ettirirdin ki daha elindeki oyuncuları tutamadın..

Ben ortada kaldım Arroyo konusunda, bjk den bize gelirken para için gelmedimi diyenler de haklı, 36 yaşına gelmişin nereye gidecen biraz sabredip sezon sonu paranı alırdın diyenlerde haklı.

Ben ortada kaldım Arroyo konusunda, bjk den bize gelirken para için gelmedimi diyenler de haklı, 36 yaşına gelmişin nereye gidecen biraz sabredip sezon sonu paranı alırdın diyenlerde haklı.
Hocam şöyle bir sıkıntı var. Biraz bekleseydi şeklinde serzenişte bulunursun anlarım ama millet adam olsa, karakteri sağlam olsa gibi ifadeler kullanıyor. Ki bunu diyenlerin Arroyo kadar faydası yoktur.

Arroyo: Ural Aküzüm'ün söylediklerini okumakta zorlandım çünkü hepsi düzmece..

Bakalım Ural Bey ne diyecek böyle bir konuda yalan söylememiştir yalan söylediyse Ergin Hoca'da yalancıdır demek hepsini tasdik etti Ural'ın söylediklerini.

Videolarını izliyorum.
Çok büyük güç kaybettik çok.
Takımın yüzden ellisi gitti.
Şampiyonluk ümidim kalmadı.
Yarı final bile başarıdır şu kadro ile.

Arroyo dogruyu söyler diye kurandamı yazıyor?

Arroyo çıkıp desinki ben sezon sonu şampiyonluk primimi almadım.Arroyo desinki param yatmassada ben Kızılyıldız maçına çıkıcakdım.

İnsanların en ufak başarıda birilerini efsanevi yapması,ilahlaştırması,bulunmaz hint kumaşı yapmasını anlam veremiyorum.

Fatih Terim 2000 yılında gittiğinde- Galatasaray bitti dediler,Real`in elinden süper kupayı aldı.

Ergin Hocayı ,Oktay hocadan daha iyi görürüm ama Oktay Hocanın Final oynatması Ergin Hocanın Şampiyon yapmasından daha büyük olaydır.

Birilerini EFSANE YAPICAKSANIZ .Galatasaray küme düştü kesin diyenlere inat Takıma sahip çıkan Cem Akdağ vede o dönemki yerli yabancı oyuncuları efsane yapın Şampiyonlukdan daha büyük iş başardılar.

Efsane bir tane şampiyonluk ile olunuyorsa daha çok efsaneler gelirde giderde.

Şu insanlara olmayan transferlerden dolayı saldırmaktan vazgeçsek ve olana baksak.

spa işine gelince yahu yazın bodrumda aysal'ın yatında tatil yapan ben miydim? Ya da 17 haziran sonrası kadınlarda erkeklerde büyük yatırım yapacağız f4 için takım kuracağız ve kadın takımının yeniden şampiyon olması için takım kuracağız diyen ben miydim? Mart'ta açıkladıkları şube bütçesini sessiz sedasız düşüren ben miydim? Ya da Furkan'a 1,5 milyon doları bağlayan sonra da fazla vermişiz düşürelim diyen ben miydim? Yönetimlerinin beceriksizliklerini ve yalanlarını burada iki gıdım bilgi ve haber alan insanların üstüne yüklemeyin. Galatasaray başkanı bana Spa'nın yatında olduğunu söyleyecek ben de bunun bilgisini yaymayacağım.