Casa Ted Kolej: 86 - Galatasaray C.C: 91

Fatih Hısım' Alıntı:
su maci cumaya alsalar bir taraflarina bisey mi kacacak merak ediyorum...

her sene cuma olurdu biz de cuma diye beklıyoduk ama federasyon şaşirtmaya devam ediyor... :ehue

azize ntv ile gurur duyuyor
böyle devam
fener sahada 8 kişi oynuyo
5+turgay demirel+ntv+hakemler
adamların hiç bi maçını es geçmiyo ntv
aa nası geçsin geçmek yürek ister

Can Altay' Alıntı:
Onur Ankaragücü taraftarı Ted kolej maçına gelmez...

Kimse merak etmesin, önce erkek takımımızı sonra da tekerlekli sandalye takımımızı Ankara'da krallar gibi karşılayıp, ikisini de galibiyetle İstanbul'a uğurlayacağız inşallah.

Arkadaşlar ankArAlı AslAnlAr Galatasarayın yanında olacak kavga olmaz korkmayın...
Ama tekerlekli basket takımızın maçı """ne zaman günü ve tarihi ne""" bunun cevabını söleyin ona göre organize olalım.

arkadaşlar korkcak hiç bişi yok ankara güçlüler o maça gelmezler rahat olalım şahsen benim kimseden korkum yok gelin şu sıtadı dolduralım biz kendi takımımıza taraftarımıza bakalım diğer takımdan kim gelirse gelsin bizi ilgilendirmez biz görevimizi yapalım yeter :atki

Ömer Kavlakoğlu' Alıntı:
gelin şu sıtadı dolduralım biz kendi takımımıza taraftarımıza bakalım diğer takımdan kim gelirse gelsin bizi ilgilendirmez biz görevimizi yapalım yeter :atki

beyler basket takımımız oynuyor hem de salonda şu futbol zihniyetinden kurtulalım :atki

Bu korkmayın olay çıkmaz, Galatasaray´ın her zaman yanındayız diyenler geçen sezonki Kolej maçında neredeydi acaba? Salonda sadece 20-25 Galatasaraylı vardı.

Ben toplu gitme organizasyonu olmaz, sorun yaşanma ihtimali yüksek olduğu için dikkatli gelin diyorum; bu korku niye korkmayın gelin deniliyor. Yazarken ne yazılmış iyice sindirin ona göre yorum yapın, sindiremiyorsanız işkembeden konuşmayın...

Tekerlekli Sandalye takımının maçı 25 Şubat 2007 saat 12:00´de Bilkent Rehabilitasyon Merkezinde. Ayrıca salon kapasitesinin 100 kişiyle sınırlı olması nedeniyle rezervasyonla giriş yapılacak. Gelecek kişilerin en geç gelecek haftaya kadar isim bildirmesi gerekiyor.

onuryavuz' Alıntı:
Bu korkmayın olay çıkmaz, Galatasaray´ın her zaman yanındayız diyenler geçen sezonki Kolej maçında neredeydi acaba? Salonda sadece 20-25 Galatasaraylı vardı.

Ben toplu gitme organizasyonu olmaz, sorun yaşanma ihtimali yüksek olduğu için dikkatli gelin diyorum; bu korku niye korkmayın gelin deniliyor. Yazarken ne yazılmış iyice sindirin ona göre yorum yapın, sindiremiyorsanız işkembeden konuşmayın...

Tekerlekli Sandalye takımının maçı 25 Şubat 2007 saat 12:00´de Bilkent Rehabilitasyon Merkezinde. Ayrıca salon kapasitesinin 100 kişiyle sınırlı olması nedeniyle rezervasyonla giriş yapılacak. Gelecek kişilerin en geç gelecek haftaya kadar isim bildirmesi gerekiyor.

o maçta bilet fiyatlarını da hatırla bi istersen ..... :eek:key
salonun kapısına geldiigmizde tum tayfa olarak bilet fiyatlarını ogrendik ve aramızda bircok ogrenci arkadasimiz var takdir edersin ki o fiyatlarla içeri girmeleri imkansızdı..Gene de girebilen arkadaslarımızla içeri girdik

toplu geliş konusunda da gerekirse toplu geliriz gerekirse de salonun onunde toplanırız kimse ankaralı aslanlara sallamasın burdan.. ;)

onuryavuz' Alıntı:

Arkadaşım ben olay olmaz dememin nedeni ankaragüçlüler türk telekomun yanında olması ben geçen maçta olmamamın nedeni ise AnkArAdA olmamamdı..Tabiki genelde toplu olan galatasaraylılara karşı Ankaragüçlüler olay çıkartıyor bunu göz önüne almalıyız..

bu kadar laf yemin ederim dayakılık

ölünür mü be TBL tv açılsa
hem eski maçlar hem dünya kupası maçları
hemde böle çift maçları izletirler

kıskanıyom italyanları
adamların herhafta top5 i var bizim daha resimler anca çıkıyor resmi sitede, valla yazık
Şu tbl biraz daha modern olsa , ah AH !

onuryavuz' Alıntı:

arkadaşım sen niye bnm laflarımız üstüne alıyorsun bn maça gitmekten korkanlar için söylemiştim o sözleri sen korkmuyosan ve Galatasarayımızı desteklemeye gidiceksen Allah sendn razı olsun şimdiden ses tellerine sağlık

Erkan ve Özgün kendinizden 10 küsür yaş büyük abinize arkadaşım diye mi hitap edersiniz hep ?

Tekerlekli sandalye maci icin Onur gerekeni yazmış, yeri burası değil. Özelden bana, Onur'a veya Serdar abi'ye (serdarmengi) ulaşın o maç için. Gelmek istiyorsanız da isim yazdırmanız gerekiyor.

Kimsenin kimseden korktuğu falan yok merak etmeyin. Korksak seneler boyunca Türk Telekom ve Ankaragücü maçlarına gitmezdik.

Geçen sene bilet fiyatları 10 ytl idi bu sene de öyle olacak kolej o paradan satıyor biletleri şimdiden hazırlıklı olun.

Can Altay' Alıntı:
Erkan ve Özgün kendinizden 10 küsür yaş büyük abinize arkadaşım diye mi hitap edersiniz hep ?

Tekerlekli sandalye maci icin Onur gerekeni yazmış, yeri burası değil. Özelden bana, Onur'a veya Serdar abi'ye (serdarmengi) ulaşın o maç için. Gelmek istiyorsanız da isim yazdırmanız gerekiyor.

Kimsenin kimseden korktuğu falan yok merak etmeyin. Korksak seneler boyunca Türk Telekom ve Ankaragücü maçlarına gitmezdik.

Geçen sene bilet fiyatları 10 ytl idi bu sene de öyle olacak kolej o paradan satıyor biletleri şimdiden hazırlıklı olun.

kelin ilacı olsa kendi başına sürer ben onur abinini yaşını görmedim ondan özür diliyorum
sende kendinden 8 yaş büyük olan birine ismiyle hitap ediyorsun
yazdıktan sonra gönder demeden önce bi yazdıklarına bak istersen

saygılar...

ey sevgı ve saygı neden bır arada olmakta zorlanıyorsun bu kadar...

bu arada ntv'ye maıl atmayın. son telekom macında Noran ıle konustuk mac sonucunda. ntv zaten macı vermek ıstıyormus ve ıkı kulubede mac saatını degıstırelım yayın yapalım dedıkten sonramac yayınlanmıs. bu mac ıcın ıse ne olur bılınmez... ama ahmet comertten daha rahat bı salon oldugu kesın.. dunyanın en ıgrenc salonu ve park sorunu olan mekanında mac seyredıyoruz..ıskencenın boylesı

Erkan Gezen' Alıntı:
kelin ilacı olsa kendi başına sürer ben onur abinini yaşını görmedim ondan özür diliyorum
sende kendinden 8 yaş büyük olan birine ismiyle hitap ediyorsun
yazdıktan sonra gönder demeden önce bi yazdıklarına bak istersen

saygılar...

Arkadaşım bir kere kimsenin kimseden korktuğu yok adam çıkıp tedbirli olun diyorsa bunun neresi suç. Ayrıca kavga etmekle kim ne kazanıyor sormak istiyorum. Belki belli kişiler kendi egolarını tatmin etmiş oluyor ama kaybeden sözde uğruna her yere gidip gelinen GALATASARAY oluyor. Lütfen bu konuyu daha fazla uzatmayalım da başka konular tartışılabilsin ayrıca miğlletin kafasını şişirmeyelim,