Casa Ted Kolej: 86 - Galatasaray C.C: 91

Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim

;)

Murat İNAL' Alıntı:
Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim Gerilmeyelim gerilmeyelim gerilmeyelim

;)
Şükür 1 i müdahele etmiş ...

ted kolejde Marcus Green tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edilmiş bu yüzden dün alpelle maçında oynamamış.Büyük ihtimalle ceza alacak çünkü telekom maçında hakeme küfür etmiş bizim maçta oynayaması zor gözüküyor

arkadaşlar atatürk spor salonundaki pankart olayı ile ilgili tam bir bilgim yok fakat efes pilsen telekom maçında efespilsenin taraftar grubu pankart astılar ama yinede kesin bir bilgim yok :atki

Ömer Kavlakoğlu' Alıntı:
arkadaşlar atatürk spor salonundaki pankart olayı ile ilgili tam bir bilgim yok fakat efes pilsen telekom maçında efespilsenin taraftar grubu pankart astılar ama yinede kesin bir bilgim yok :atki

hocam ankaralı aslanlara gsbasket.orga bi türlü izin yok nedense..

gene de kovalıcaz bu işi bakalım..

gecen seneki telekom maçinda pankart yüzünden olay olunca iyice soguk bakıyorlar ama denicez.. ;)

bu arada maç günü saat 3de karanfilde toplancaz gelmek isteyen arkadaslara duyurulur..

Ne kAdAr övünsek az AnkArA deplAsmAn sAyılmAz!

Oguzhan Altınçöp' Alıntı:
Karanfile gelelim o zaman..Bize bir yol gösteren olur artık..İlk defa gelecegiz...

maç günü ogleden sonra karanfilde koprunun oralarda gorebilrsin bizleri topluca geceriz salona... :atki :atki

herkesi bekliyoruz arkadasinizi dostunuzu alın gelin.. :atki

Özgün Yazgan' Alıntı:
Atatürk spor salonunla görüştüm
arkadaşlar maç bileti 5 YTL ama maç saatine 16.00 dediler...

oysaki maçın saati programda 17.00 yazıyor,bu işte bi iş var ama neyse,
Ted'in Ankara'daki diğer maçlarda bilet fiyatları ne kadar bilen var mı

VALLA ben atatürk spor salonunla görüştüm bana bilete 5 YTL dediler ama saate 16.00 dediler.ben ilk başta dedim 17.00 illa 16.00 dedi..
Ted kolejinin büyük takımlarla maçları 10 YTL olmuştu..

07.02.2006 tarihinde Ankara Atatürk Spor Salonu’nda oynanan TÜRK TELEKOM – CASA TED KOLEJ BEKO müsabakası bitiminde CASA TED Kolej Sporcusu Marques Oscar Green’in müsabaka hakemine yönelik uygunsuz söz ve davranışları nedeniyle konu ile ilgili Disiplin Kurulu'na sevkedilen dosya da karara bağlandı. CASA TED Kolej Sporcusu Marques Oscar Green’in eylemine uyan Disiplin talimatının 36. maddesi uyarınca 2 Maç Müsabakalardan Men ve 3.000.-. YTL para cezası ile cezalandırılmasına oybirliği ile karar verildi.

Süper haber. Çok büyük eksik olacak onlar için.

bence hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz. fatih ve holman'ın hatta tolga'nın bu maçta birşeyler yapmalarını bekliyorum özellikle holman'dan (gerçi rakipte hansen varken biraz zor ama..)

Green de olmadığına göre takım Anakara'daki Telekom maçını telafi eder.Şu 3 hafta çok kritik.Üç maç da bize gülümsüyor.Umarım bir kaza olmaz.

arkadaslar karanfilde niye toplaniyoruz :p kızılayımı bombalicaz