Cemal Nalga'nın Cezası ve Soru İşaretleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem SEÇER' Alıntı:
http://www.tbf.org.tr/tbfweb/tbfweb2.ns ... enDocument[/url]

Dosyayı açtığınızda;

TBF Disiplin Kurulu Kararı 24 Eylül 2009 tarihinde 5(beş) maç müsabakalardan men olarak tebliğ edilmiş ve (oynamadığı 17 Eylül 2009 Erdemir ? Galatasaray Cafe Crown Müsabakasına ilave olarak) sırasıyla;

24 Eylül 2009 tarihinde Deutsche Bank Skyliner - Galatasaray Cafe Crown,
26 Eylül 2009 tarihinde EnBW Ludwigsburg - Galatasaray Cafe Crown,
28 Eylül 2009 tarihinde Galatasaray Cafe Crown - İstanbul Bş.Bld.,
29 Eylül 2009 tarihinde Galatasaray Cafe Crown - Yeşilyurt,

müsabakalarında adı gecen sporcu oynamamış, böylece (5) maçlık cezasını tamamlamıştır.

diyor. Yani kulübümüzden böyle bir açıklama gelirse federasyonun Oyak Reno'ya yaptığı açıklama yanlış oluyor.[/quote:3ahbhliv]

Olayın vahameti zaten ortada maalesef. Kusurlu olanlar cezalandırılır gerekirse gönderilir ama hepimiz gibi derdim takımın en az zararla bu olaydan kurtulması, resmi maçlarımızın sonuçlarını etkilemese bari. Arkadaşlarımızdan ricam kişilerin yaptıkları yanlışları fevri düşüncelerle değerlendirmemeleri,saygılar.

Kulüpten yapılan açıklama bir kez daha Galatasaraylılık duruşunu göstermiştir.

teknik ve idari ekibin görevine son verirken. şubenın bağlı oldugu yöneticininde bana göre ihmali oldugundan yönetımden ıhrac edilmesini de beklerdım..

Re: GALATASARAY : 74 - Fenerbahçe : 72

A.Çağlar TORUN' Alıntı:
Önce bir açıklama bekliyorum kulüpten, sonrası daha sonra.

Başta Galatasaray Lise'li hocamız Okan Çevik olmak üzere pek çok kişinin de ilişiğinin kesilmesini de tabii ki. Bekleyelim bakalım.

Teşekkürler yönetim.

Cemal Nalga ile kesinleşmiş bir bilgi olmadığı için, yönetimin kararıyla ilgili yazılarımızı diğer başlığa yazalım. Burada sadece Cemal Nalga ile ilgili düşünceler olsun. Yoksa aynı konular iki tarafa da yazılıyor.

Kardeşim kovmuşken Dedehayır'ı da kovsanıza. Sanki o görmüyor Cemal'in oynadığını! Ne yapıyorsunuz siz diye hesap sorduğunu da zannetmem, hele sorup da bu aptallık devam ettiyse tam bir liderlik eksikliği vardır.

Yine de açıklama çok yerinde, çıkıp evelemeden, gevelemeden aslanlar gibi özrümüzü diliyoruz, başkalarını suçlamadan gerekeni yapıyoruz. Teşekkürler yönetime.

Yönetici kovma diye bir şey yok benim bildiğim kendisinin istifa etmesi gerekiyor...

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Hüseyin Çıtak":1rvnyk2x]Yönetici kovma diye bir şey yok benim bildiğim kendisinin istifa etmesi gerekiyor...

Kovamıyorsan istifaya zorlarsın.[/quote:1rvnyk2x]

O zaten biraz onuru varsa İstifa eder bu olay dan sonra hala orda rahatlıkla oturabilcek se dicek hakikaten daha fazla sözüm yok....

İki konu olduğu için kulübümüzün yaptığı açıklama üzerinden devam etmenizi rica ediyor ve konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...