Cumartesi Yine Klan'dayız(fotolar eklendi)

Re: Beşiktaş Maçında Beraberiz

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Ibrahim Tekeli":1bkflsar]bizde okuldan arkadaslarla gelmeyi dusunuyoruz ama benim persembe 6 da sınavım var. birde karsıdan(kayısdagından) gelicez. baklam artık yer kalırsa:))
Sizin yeriniz rezerve sen yeterki gel İbrahimcim :)[/quote:1bkflsar]

Eyüp Abi cok tsk ederiz... cok buyuk bir terslik olmazsa kesin ordayız...

Ibrahim Tekeli' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1n5eudc3][quote="Ibrahim Tekeli":1n5eudc3]bizde okuldan arkadaslarla gelmeyi dusunuyoruz ama benim persembe 6 da sınavım var. birde karsıdan(kayısdagından) gelicez. baklam artık yer kalırsa:))
Sizin yeriniz rezerve sen yeterki gel İbrahimcim :)[/quote:1n5eudc3]

Eyüp Abi cok tsk ederiz... cok buyuk bir terslik olmazsa kesin ordayız...[/quote:1n5eudc3]Bu arada işlerimi ayarlayıp söyleşiye gelemedim özür dilerim :(

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Alen Hekimbas":3le5lc85]Bende bir arkadaşımla beraber gelmeyi düşünüyorum artık klasik hale gelen aksilikler umarım bu sefer peşimi bırakırda gelir sonunda tanışma fırsatı bulabilmiş oluruz
Alen bu seferde gelmezsen seni bulurum :)[/quote:3le5lc85]

mesaj alınmıştır :)

Eyüp Abi cok tsk ederiz... cok buyuk bir terslik olmazsa kesin ordayız...[/quote]Bu arada işlerimi ayarlayıp söyleşiye gelemedim özür dilerim :([/quote]

Acıkcası cok bekledik ama olsun abi canın saolsun... bu soyleyişi katılım acısından biraz zayıf oldu(maçlarımız gibi) ama yine de eglenceli gecti...ayrıca amacımıza birazcık da olsa ulastık diye dusunuyorum. maçlara okuldan gelecek kişi sayısı az da olsa artacak gibi gorunuyor..
kısmet olursa seneye daha geniş çapta bir söyleyişi yapmayı planlıyoruz. takımı gonderdikden hemen sonra seneyenin planlarını yaptık:))
sizi de seneye kesin bekleriz artık...

Eyüp abi ben arkadaslarla beraber gelmek istiyorum ama arkadaslar beşiktaşlı :) Sorun olur mu? :?

Ahmet Akay' Alıntı:
[quote="Muhammed Efe":1hn3pl06]Eyüp abi ben arkadaslarla beraber gelmek istiyorum ama arkadaslar beşiktaşlı :) Sorun olur mu? :?
:)[/quote:1hn3pl06]

bende ev arkadasımı mı getirsem :) o da besiktaslı da :)

bence bjk lilerde gelsin bize kazan da maç izlememize bişey dememişlerdi..iade-i ziyaret yapabilmemiler..burada yazan bjk lilerde var nasıl olsa..

Ibrahim Tekeli' Alıntı:
[quote="Ahmet Akay":vs9917v1][quote="Muhammed Efe":vs9917v1]Eyüp abi ben arkadaslarla beraber gelmek istiyorum ama arkadaslar beşiktaşlı :) Sorun olur mu? :?
:)[/quote:vs9917v1]

bende ev arkadasımı mı getirsem :) o da besiktaslı da :)[/quote:vs9917v1]Gelsinler periyot aralarında döveriz :)

Beşiktaşlı arkadaşlar gelsinler tabikide ama oranı iyi ayarlamalıyız, yani 20 bjk lıya 5 GS li kalırsak alim allah sopa yeriz :) :)
Şaka bir yana proveke edici olmadıkça BJK li arkadaşlarda gelsin derim ben!!!

Ama Boliç hariç o bizi yer :) :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Beşiktaşlı arkadaşlar gelsinler tabikide ama oranı iyi ayarlamalıyız, yani 20 bjk lıya 5 GS li kalırsak alim allah sopa yeriz :) :)
Şaka bir yana proveke edici olmadıkça BJK li arkadaşlarda gelsin derim ben!!!

Ama Boliç hariç o bizi yer :) :)
:kop

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Ibrahim Tekeli":2y7kwp5o][quote="Ahmet Akay":2y7kwp5o]
:)

bende ev arkadasımı mı getirsem :) o da besiktaslı da :)[/quote:2y7kwp5o]Gelsinler periyot aralarında döveriz :)[/quote:2y7kwp5o]

Eyüp abi yapma arkadaslarımın önünde rezil olurum :) Zaten yeniceğimiz için fazla sesleri çıkmaz :p

Emre Yuksel' Alıntı:
Eyüp abi benim bi köpeğim var da akşamları gezdirmezsem sinir yapıyor.. Adı Boliç.. Onu da getirebilir miyim :) :p

köpeğinin adı süpermiş :) bizde 4 kişi gelicez 1 tanesi bjkli. hem bjkli olsun galibiyet daha zevkli olur.

Az kaldı Eyüp Bey hazırlıklar tamamdır inşalah.O gece kazanırsak sonuna kadar içeyi düşünüyorum ona göre. :)

Umarım kalabalık oluruz.

Gökce Başaran' Alıntı:
Az kaldı Eyüp Bey hazırlıklar tamamdır inşalah.O gece kazanırsak sonuna kadar içeyi düşünüyorum ona göre. :)

Umarım kalabalık oluruz.
Biri küfe getirsin Gökçe içecekmiş :)

eyüp abi dün aradıımda söledin ya zaten önündeymişim cafenn :p nse perşembe batu'yla gelcez inş :) ama bizim sigara içmeyenlerin yanına gitmemiz lazım malum batu var :) bide sölim ben bira içerim :)

Burak İşeyarar' Alıntı:
eyüp abi dün aradıımda söledin ya zaten önündeymişim cafenn :p nse perşembe batu'yla gelcez inş :) ama bizim sigara içmeyenlerin yanına gitmemiz lazım malum batu var :) bide sölim ben bira içerim :)
Gelin tabiiiiii :)