Cumartesi Yine Klan'dayız(fotolar eklendi)

Re: Beşiktaş Maçında Beraberiz

Cafe Klan'ı bilmeyenler için tarif edersek;

İstiklal Caddesi'nde Mc Donalds'ı geçtikten sonra soldaki ilk sokak olan Büyükparmakkapı sokağın başında marmara büfenin yanında.

Ben sanırsam Cafe Klanda 2 yıl önce oldum arkadaşa mekanı tarif ederken " Lan o nagilelerin bulunduğu yer değilmiydi orası" diyince hatırladım sanki :p tam olarak yerini hatırlamıyorum ama geldiğimde bulurum herhalde o gün Çok fazla kalabalıktı hafta sonu olmasındanda olabilir belki ben yinede sığmama gibi bir sorun çıkacağını düşünüyorum bakalım

Kerem SEÇER' Alıntı:
Cafe Klan'ı bilmeyenler için tarif edersek;

İstiklal Caddesi'nde Mc Donalds'ı geçtikten sonra soldaki ilk sokak olan Büyükparmakkapı sokağın başında marmara büfenin yanında.
Olum sen hayatında kaç kere Klan'a geldin de yol tarif ediyorsun. :) :) :)

Valla zor bir gün bizi bekliyor ben erkenden gideceğim zaten.Yerim loca olacaktır tahminimce. :p :)

Tamam Ömer..Yine de gidersen ararsın..

Gökçe gitmeme ne gerek var biliyorum ya yerini..Ayrıca diğerine gittim..

Maç sonu evet, istiklal inler.

Bana kalırsa Bjklıların orada olması riskli. Gelen kişileri tanıyor olsak, hiçbir sorun olmaz. Ancak, takım kötü giderken sevinen bir bjklıyı sizce ne kadar saglıklı karşılayabilirsiniz? Ayrıca öncesinde ve sırasında içeceğiz, sitenin başından kötü bir olay geçmesinden korkuyorum.

Cem Baba' Alıntı:
Maç sonu evet, istiklal inler.

Bana kalırsa Bjklıların orada olması riskli. Gelen kişileri tanıyor olsak, hiçbir sorun olmaz. Ancak, takım kötü giderken sevinen bir bjklıyı sizce ne kadar saglıklı karşılayabilirsiniz? Ayrıca öncesinde ve sırasında içeceğiz, sitenin başından kötü bir olay geçmesinden korkuyorum.
evet cem ayık değil şu an ve ayık olmadığı için(ve chelsea maçının verdiği huzurla) doğru bi noktaya dokundu gelen arkadaşlar yanlarında FANATİK bjk li getirmesinler sonuçta orası galatasaray in mekanı ama tabii bjk lilerde gelsinler gelmesinler değil..cem zaten bi 10 kişi getirir herhalde klandan alırız nevaleyi cadde de içeriz orası almaz bu kadar adam..bknz..boleyn london maç günü :)
öööle kuzu gibi bi kenarda sinsinler :)

Klan Cafe yönetim kurulundan yarınki maç için giriş şartları belirlenmiştir,
1-Girişte mutlaka sarı kırmızı forma vs.giyinilerek gelinmesi,

2-bjk'lıların içeceklere *2 fiyattan hesaplamaları..

3-yine bjk lı arkadaşların ufak tefek şiddet teşebbüslerine açık olmaları:))

4-maç içinde yapılacak tezahüratlara katılmayanların bütün cafeye bira ısmarlayacağı

5-Takım yendikten sonra istiklalde yapılacak yürüyüşe katılmayanların ilk Aydan siyavuştaki maçta cafedeki arkadaşlara içecek ısmarlamak zorumluluğu bulundugunu,

Siz sevgili Aslan parçalarına bildiririz.

salonda pardon, cafede görüşmek üzere
Sevgiler..

Murat Cantas' Alıntı:
Klan Cafe yönetim kurulundan yarınki maç için giriş şartları belirlenmiştir,

4-maç içinde yapılacak tezahüratlara katılmayanların bütün cafeye bira ısmarlayacağı

5-Takım yendikten sonra istiklalde yapılacak yürüyüşe katılmayanların ilk Aydan siyavuştaki maçta cafedeki arkadaşlara içecek ısmarlamak zorumluluğu bulundugunu,

Sevgiler..
6-Yeniliceğimiz düşünenlerin gölge etmemesi!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="eser bozal":vqp7wsqx]klan cafe geliyoruz plazmayı saklayın :D
Kırmak yasak plazmaları :)[/quote:vqp7wsqx]

duruma göre eyüp abi. hem ayrıca bak sana misafirliğe geliyorum bana verdiğin şu sözü de tut artık.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Murat Cantas":1db3b9ca]Klan Cafe yönetim kurulundan yarınki maç için giriş şartları belirlenmiştir,

Sevgiler..
6-Yeniliceğimiz düşünenlerin gölge etmemesi![/quote:1db3b9ca]

Koptum cok iyi ya yarın insallah gelebilirim nasip olmadı evde bizde sinerji yaratıcaz arkadaslarla :)

Anlaşılan üniversiteye kadar bana adam akıllı bir yere maç izlemeye gitmek haram.O gün sınavıma çalışıp sonra maçımı izleyeceğim :oops:.Hay ben bu Newton'un Descartes'in Pascal'ın vs vs :)

bende diyorum ki, explorer'dan neden alkol kokuları geliyor şimdi anladım. :) ilk sayfadan son sayfaya kadar okudum..

Eğer bir mahsuru yoksa yarın aranızda olmak isterim :) alkol güzel şey ya..

Ya arkadaslar gelemıyoruz bari söle kaliteli bir video yapın klan cafdeki ortamı mactan sonra istiklal deki yürüsü felan cekinde zafer görüntülerini gelmeyenler burda paylassın en azından rica ediyorum zafer gelicek allahın izni ile eminim !!!!

İnşallah zaferi kutlayacağız Cafe Klanda!

bu akşam aranızda olmayı çok istiyordum.

çok iyi vakit geçirileceğine adım gibi eminim.

inşallah bir de beşiktaşı yenersek değmeyin keyfimize...

ancak annemin rahatsızlığı sebebiyle gelemeyeceğim :(

annem 1 haftadır hastanede ve ne zaman çıkacağı da belli değil maalesef :(

gidenler zaten bilir de, ilk defa gidecekler için söyleyeyim. Eyüp bey son derece iyi bir ev sahibidir.

çok güzel bir akşam geçireceğinize eminim arkadaşlar.

selamlar :)