Cumartesi Yine Klan'dayız(fotolar eklendi)

gelmemiz durumunda futbol maçından da aralarda haberdar olabilecek miyiz acaba?

Yalnız resimlerde Semih abi de berbat çıkmış be.Zombi mi desem yoksa freddy mi bilemiyoum. :)

Seviyoruz abi seni. :p :roll: :)

Ayrıca Eyüp Bey patatesi beğenmedim biraz daha özen lütfen. :) :p

Cumartesi böyle olmasın. :p

Ahh ahh dün sınav koyan Matematikçi yüzünden gelemedim,yarın da Trabzon maçında olacağım.Ortam çok güzelmiş kaçmamalıydı.
Bu arada totem konusunda katılıyorum,Klan tayfasında eksilme olmasın.Benim evde olmamam bozar mı acaba? :)

Onur UNCU' Alıntı:
Ahh ahh dün sınav koyan Matematikçi yüzünden gelemedim,yarın da Trabzon maçında olacağım.Ortam çok güzelmiş kaçmamalıydı.
Bu arada totem konusunda katılıyorum,Klan tayfasında eksilme olmasın.Benim evde olmamam bozar mı acaba? :)
ee dergiyi getiriyordun cumartesi?

trabzon maçı?

ulebde yarı finaldeyiz farkında değilsin galiba?

peff tepe taklaksın kardeşim...

Not:Bu mesajımı kimse sorgulamasın.Sorgulucak olan isterse cevap atar.

ayrıca bugün ki vizemde iğrenç ötesi geçti bildiğin manda gözü alacam.Aptalık işte bizimkiside. ;)

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Uff ya sınav haftasına girmemiş olsadık varya :( :).
Ertesi gün alttan aldığım sınav vardı, ama böyle geceler fazla olmaz. Kaçırılmaması gerekir :) Sınavda şu ana kadarkilerin en iyisiydi :D

Böyle geceleri Galatasaray çok yaşattı, yaşatır da. En son seyirciye kapalı Bjk-Gs derbisinde 2-1 yendiğimizde de ikinci katı yıkıyorduk :D Aslında barda izlemek daha güzel :D

Galatasaraylı olarak dünyaya gelmeme bir kere daha şükrettiğim geceydi, hepsi varolsunlar.

Son söz: Avrupa Bizim İşimiz

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Onur UNCU":3fisca9c]Ahh ahh dün sınav koyan Matematikçi yüzünden gelemedim,yarın da Trabzon maçında olacağım.Ortam çok güzelmiş kaçmamalıydı.
ee dergiyi getiriyordun cumartesi?

trabzon maçı?

ulebde yarı finaldeyiz farkında değilsin galiba?

peff tepe taklaksın kardeşim...

Not:Bu mesajımı kimse sorgulamasın.Sorgulucak olan isterse cevap atar.

ayrıca bugün ki vizemde iğrenç ötesi geçti bildiğin manda gözü alacam.Aptalık işte bizimkiside. ;)[/quote:3fisca9c]
Bu ne sinirdir yahu en mutlu günümüzde? :) Ben de isterdim ULEB 15'te olsun hep beraber izleyelim ama fena bir çakışma oldu.Tamam bu tür sinerjilere inanan,değer veren bir insanım ama TV başında olacağız en nihayetinde.Çok kritik bir maça çıkan futbol takımımını stattan desteklemek ağır bastı o yüzden.Tabi aklım hep basket maçında olacak o da ayrı fena.
Ayrıca gönül ister senin gibi evim salona 5 dakika olsun,Klan bir metro uzakta olsun ama değil işte naparsın. :)
Dergi Çarşamba Selçuk maçında elinde ayrıca,şu kadar gider yapmaya ne lüzum vardı. ;)

Ahh ahh orada olabilseydim ama broşürler elime geldi kafe clanın terasıda varmış galiba broşürle gelene %50 indirim varmış :) Cumartesi orada olamak isterim ama zor görünüyor :(

Bu gece de var sanırım bir toplanma? Çok kimseyi tanımıyorum gerçi ama bir aksilik çıkmazsa iki kişi geleceğiz biz de. Uğurlu geliriz umarım. :)

Aksilik bizde çıktı, zaten maç da beraber izlenmeyecekmiş heralde. Sağlık olsun, ev totemine devam o zaman. :)