Cumartesi Yine Klan'dayız(fotolar eklendi)

Re: Beşiktaş Maçında Beraberiz

İyiki varsınız dostlarım :)

Re: Cumartesi Yine Klan'dayız..

Cumartesi ben de oradayım.Belki katılım Trabzon maçına bileti olanlar olacağından daha az olabilir;ancak aynı coşkuyla maçı izlememize engel değil tabii ki.

GEne en cool takılan bendim.Ama Cüco üçlüğü attı herkes seviniyor ben durun diyorum maç bitince hemen x'e koşytum kim attı kim dedim.O arada daldı galiba bana hatırlıyamıyorum o araları. :) Herkese sarıldım vallahi inanılmaz mutluydum maç sonrası.Beni de herkes tanıyordu valla.Ne kadar popilermişizde haberimiz yok. :roll: 8)

Bu ara maça gelmeyen Arda başkan ve Levent Öktener'e de selam olsun.

Ayrıca Pınar Anidjar'a da çok teşekkür ederim.Anladın sen neden teşekkür ettiğimi. 8)

I BELIEVE I CAN FLY !...

Öncelikle Murat abimin doğumgününü kutlarım :)
Çok güzel bir geceye denk gelmiş..Bizlerede inşallah böyle bir d.günü nasip olur...
Gelemedim :( Çok iyi eğlendiğinizi yorumlardan anlayabiliyorum...Cumartesi Samiyen'de olacağım..Aslanlarımıza finale cıkma maçında başarılar..Daha az top kaybı istiyoruz :roll:

Maça gelince yorum yok... :p

Ne de güzel oluyor oh oh desem kafidir...

Mustafa MAY' Alıntı:
Öncelikle Murat abimin doğumgününü kutlarım :)
Çok güzel bir geceye denk gelmiş..Bizlerede inşallah böyle bir d.günü nasip olur...
Gelemedim :( Çok iyi eğlendiğinizi yorumlardan anlayabiliyorum...Cumartesi Samiyen'de olacağım..Aslanlarımıza finale cıkma maçında başarılar..Daha az top kaybı istiyoruz :roll:

Maça gelince yorum yok... :p

Ne de güzel oluyor oh oh desem kafidir...

Mustafa kardeşim çok tşk ederim.,keşke sizde olsaydınız, o zaman cafe yıkılırdı:) salladık ama yıkamadık:)

iSTİKLALDE YÜRÜYÜŞ SIRASINDA GALATASARAYLILARIN BİZİ GÖRÜNCE SEVİNMESİ DİĞER TAKIM TARAFTARLARININ İSE YÜZÜNDEKİ ŞAŞKINLIĞI GÖRMENİZ GEREKTİ.

NOT:pasta için teşekkür eden arkadaşlarım ve kardeşlerime kupayı alalım o pastadan 3 tane daha benden söz veriyorum! Biralarda eyüpten:)

591.jpg

570.jpg

574.jpg

577.jpg

579.jpg

582.jpg

584.jpg

586.jpg

587.jpg

588.jpg

593.jpg

595.jpg

596.jpg

600.jpg

602.jpg

605.jpg

608.jpg

616.jpg

630.jpg

631.jpg

634.jpg

635.jpg

637.jpg

Bir daha böyle bir gece yaşarmıyım :) :) :)