Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray: 71 - Fenerbahce: 55

Re: Galatasaray-Fenerbahce(11 Ekim 2008 Saat 14:00)

Hem ezdik hem Cildirttik :)

Tessekkurler Disi Aslanlar ..

Seimone Agustus - Taj Mc Williams franklin .

kulaklarım ağzımda zevkten ölüyorumm:D:D
Olay budur yaa herşeyy süperrdiii ışılll ölürüm kızım sana bennn insan mısn sen yaaa:)

OLeyyy oley oley oleyyy şampiyon Cimbombooommm!!!

Bütün emeği geçenlerin ellerinei kollarına i parmaklarına parmaklarındaki ojelerine sağlık! :D Güzel günler bizi bekliyoru kupalı günler!!!!

Maç dönersem, çok bilinçli bir oyun sergilenik , gereğinde agresif gerekinde yumuşak bir oyun geçirdik.

Işılın mevkisine 1 kişi daha bulunmalı çok yorduk ve çok bocaladık (ışılsız top getirmelerimizde)
Tuğba'yı ilk kez izledim önce çok acemice zannettim ama bana gereken cevabı sahada maçın sonuna doğru göstermiş oldu(Helal Tuğba) Işıl yokken top dağıtımında sakin olmalısın diyorum :D
Kress, yok böyle biri çok bilinçli bir oyuncu almışız helal olsun getirenlere, hırslı , sert mücadeleci , hiç çekinmeden atan ve sayı kazndıran bir oyuncu.
Yasemin H. bildiğiniz gibi takımımıza her zamn ihtiyacı olan Türk oyuncularadan biri.
Taj. ne kadar yorgn gözksede o bizim Şampiyon Kızımız ilerki zamanlarda bu oyununun üzerine kat kat koyup bize şampiyonluklar yaşatacak!

vvvveeee Bizim Kobe'miz.. elini kaldırdı mı maçta ben valla göremedin kaldırdığı zaman rakip takımların hali duman. ah pondextr ay keşke olsaydında Kobe senin kafana vursaydı!

geri kalan oyuncularımızın ellerine sağlık hepsini kutluyorum!!!

bUNu bütün alem gördü ;

Başta T.demirel olsa bile , onun yanında M.Uslu uslu uslu otursa bile , yağmur yağsa salona , şimşek çaksa bile her zmn , her yerde ezdiğimizi bütün herkese birkez daha göstermiş olduk!

Şen ola CİMBOM şen olaaaa , şen ola CİMBOM şen olaaaa!!!!!

Bugün maçı kazanacağımızdan herkes emindi.İlk olarak kadro bakımından süper bir kadroya sahibiz.Eğer bir aksilik olmadığı taktirde ligi de mutlu sonla bitiririz.Seyirci hiç susmadı.Giden herkese tşk ediyorum.Maçla ilgili oyuncularımıza geldiğimizde Augustus bu lige fazla gelir :) Kaç yıldır sazı eline alacak basketbolcu arıyorduk işte onu bulduk.Sıkıştığımız zamanlarda kurtarıcımız olacak.Yasemin'in bizde olduğu için çok şanslıyız.Pota altında çok büyük bir güç.Ayrıca Gomis'ten daha iyi üçlük atıyor :) Işıl için söyleyecek fazla bir söz yok.Her zamanki gibi takımı organize etti.Boştaki adamları tam zamanında buldu.Petra gittiğinde üzülmüştüm.Fakat Kress görünce üzüntüm gitti.Petra'yı aratmayacak biri.Belki istatistikleri o kadar ii değil ama pota altını karıştırmakta üstüne yok :) Her topa elini uzatıyor, mücadeleci biri.Bunun dışında da Taj,Tuğba,esra hepsine teker teker tşkler.İnanıyorum ki lige kadar daha iyi olacağız.Bu yıla damgamızı vurmamak için hiç bir neden kalmadı...

Evvela üzücü bir olaya değinmek mecburiyetindeyim. Maçtan evvel maalesef bazı taraftarlar F.bahçe otobüsünü taşlamış. Bu tür davranışlarda bulunanlar takımımıza ve camianın itibarına zarar verdiklerini bilmeliler! Üstelik F.bahçe her ne kadar en büyük rakibimiz de olsa, onlara saygı göstermek zorundayız. Biz onlara saldıralım, onlar bize saldırsın; nereye kadar?!..

Maça gelince...

Söyleyecek fazla söz yok... Çok iyi bir takımımız var. Henüz tamamen hazır olmamamıza rağmen rahat bir galibiyet aldık.

Uzun yıllar sonra basketbolda kazandığımız ilk kupa!.. Bizleri çok mutlu ettiler, emeği geçen herkese çok teşşekkürler.

Şampiyon Galatasaray!..

39lo0.jpg

48cz8.jpg

56xu6.jpg

arkadaşlar gerçekten bu takıma helal olsun hele yabancılar daha yeni geldiler ama sanki yıllardır gs de oynuyorlarmış gibi oynadılar bu takım daha çok can yakıcak ve bizde bunun keyfini epey bi çıkartıcaz

Augustus tribüne oleyy çektirmeyi sanırım Belinzona macına geldiğinde gördü kanına işlemiş GALATASARAYLILIK :) Profesyonelliğe karşı IŞIL ALBEN amatör ruhlu canavar :) Turgay Demirel efendiyede saygılarımızı sunduk dikkat ettiniz mi bilmiyorumda Augustus törende Turgay Demireli pas geçti sonra Demirel bişey diyince döndü El sıktı oda 1. dakkadan anlamış ne oldugunu :) Maç boyunca 1 faul atışı kullanmışız yAzık hakemlere Yazık.. :shock:

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.Teşekkürler teknik heyet başta Cem (abi)AKDAĞ, ve diğerleri çok uzun zaman oldu salonda kupa kaldırmayalı ama bu zafer bütün sıkıntılarımı aldı götürdü.Şimdi keyifle bira patates yapma zamanı.

çok güzel bir maçtı çok güzel bir zaferdi hakettiğimizi aldık
Cem Akdağın çok iyi bir coach olduğunu her zaman söylemiştim sağolsun dişi aslanlarıyla beraber bizi yanıltmadılar

Küçük bir dip not biz kupayı alırken Turgay Demirelin yüzünden düşen bin parçaydı.
Darısı erkek takımına zor gibi görünsede...

8 yıllık özlem bitti ...
Yenilmez ARMADA gümbür gümbür geldi ;)
Tek tek analiz yazmak isterdim ama herkes çok iyiydi.
Tek bir kişi dışında , Baby Face Killer !!! Seimone yada Miss Kobe desem de olur.
4 kupadan ilki tamam , geriye kaldı 3 ...

Arkdasşlar şimdi maçtan geldimde tv'de kimin sesi daha fazla gelioyrdu ,hem sahada hem tribünde ezdik ama tv'de nasıldı ses olayı

Mustafa Yanar' Alıntı:
Ve maç saati geldi çattı maça 1 saat var içimde öyle bir heyecan varki :) Seimone bence bu maç için çok önemli bir faktör aynı zamanda yasemin horasan ikisinden en az 40 sayı bekliyorum...
Yasemin ve augustus tan 40 sayı bekliyordum onlar 31 sayı attılar :) Augustus mükemmeldi bilmem farkettinizmi kendini kaç kere top için yere attı ribaundlarda savaştı.%100e yakın şut attı(bunu daha istatistiklere bakmadan söylüyorum ama ben onun şut kaçırdığını görmedim) :) Eee daha ne olsun

Takımımız harikaydı. Augustus çok can yakacak en kötü maçında 15-20 atar ki bugün kasmadı hiç. Mc Williams Franklin da çok çok iyi bugn biraz da yorgun gibiydi. Kress çok çok iyi bir oyuncu petradan daha da yararlı olabilir. Yasemin türkiye de hatta avrupada her takımda oynar ışıl da öyle. Esra pek sayı atmadı ama eline top çok yakışıyor. Bir pozisyonda karambolde aldı topu diğer sahaya taşıdı. Tuğba Palazoğlu çok savaşçı. Hepsi çok çok iyi.

Esra da böyle daha güzel olmuş yeni saç rengiyle ;)

Mert Han' Alıntı:
Arkdasşlar şimdi maçtan geldimde tv'de kimin sesi daha fazla gelioyrdu ,hem sahada hem tribünde ezdik ama tv'de nasıldı ses olayı
Abi sorulurmu bu soru ayıptır ya :) :) Yengeç Fener Yengeç Fener Kıskacın Nerede??? :p :p

Kıskacın yok kıskacın yok...............

Ayrıca şu da içimde kalmasın;
Ne güzelde oluyor ohhhhhh ohhhhhhhhhhhh......

Oley oley oley oley şampiyon CİMBOMBOM.

Bu yıl televizyonda yaşadım bu sevinci seneye salonda inşallah. Teşekkürler Aslan yürekliler..

Dişi aslanlarımızı kutluyorum uzun bir aradan sonra kazandığımız bu kupayı almamızda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler ediyorum.kupa sırasındaki sevinç görüntüleri muhteşemdi.Yabancılarımız bile çok coşkuludu hele agustus'un bi oley çekişi vardı ki görülmeye değerdi.Bu kupayı kazanmayı en çok isteyen oyuncumuz olan Işıl ise hem kendisi çıldırdı hemde bütün fenerlileri çıldırttı.Işıl kupa eline çok yakıştı bu kazandığın ilk kupa ama inanki son olmayacak.Uzun yıllar boyunca bu formayla daha çok kupalar kazanacaksın.
Bu sezonki ilk kupamız bütün camiamıza hayırlı uğurlu olsun.

Buarada Kress hakında bir bilgim yoktu ama bugünkü maçta gerçekten çok iyiydi savunma ve ribauntlarda çok etkili ayrıca akıllıca paslar attı sürekli boş oyuncuları buldu ve sayı yaptırdı.. Petradan daha farklı daha akıllı oynadığını düşünüyorum umarım diğer maçlardada bu katkıyı sürdürür

Şimdilik Tek Analiz Yapmak istiyorum ilerleyen dakikalarda geniş yorumumu yazacam ama bu sene

Galatasaray Salona 5 Kişi cıktıgı her macı yener..

Baby Face Kıller I Love You