Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray: 71 - Fenerbahce: 55

Re: Galatasaray-Fenerbahce(11 Ekim 2008 Saat 14:00)

Ya Seimone ye boşuna o kadar para veriyoruz.Hani 30 dan aşağı sayı atmıyacaktı.Şaka bir yanada kendini kasmadan 23 sayı atmış,kasarsa ne kadar atacağını gösterdi herkese.Bayan Kobe miz hayırlı olsun.
Marina;muhteşem,harika,fevkalede,süper yönetim nerden bulmuşsa helal olsun.Aldığı para kuruşuna kadar helal olsun.Her attığını nerdeyse paraya çevirdi.Çok bilinçli oynuyor.Tam bir basketbolcu.
Taj o yaşına rağmen hep savaştı.Yorgunluğu geçince pota altımız çin seddi gibi olacaktır.
Işıl onun için ne desem bilmiyorum.Sadece Bayan Metin Oktay desem yeterli herhalde.
Tuğba,savunmaya bu sene çok sertlik getirecek ve atacağı üçlüklerle maç kazandıracvktır.
Esra fazla sayı atamasada halen çok güzel.Top eline çok yakışıyor.
Yasemin,Avrupa'nın en etkili pivotudur.Bu uzun maratonda bize çok maç kazandıracaktır.
YENİLMEZ ARMADA GERİ GELİYOR.KORKUN BİZDEN.

evet çok güzel bir maçtı bizim için rahat bir galibiyet oldu özellikle beni şasırtan marina oldu gerçekten mükemmeldi bu kupada emeği geçen herkesi kutluyorum başta taraftar olmak üzere saygılarımla

Arkadaşlar Galatasaray'ın gerçekten ezici üstünlüğü vardı bugün. Işıl ve marina çok formdaydı. ama ribaund almada bazı sıkıntılar yaşandı. gerçektende taraftarda takımda muhteşemdi salonda.

teşekkürler DİŞİ ASLANLAR, teşekkürler cem hoca ve ekibi, teşekkürler polat, dedehayır, yiğit şardan ve tüm yönetim kurulu veeee teşekkürler salonu doldurup hiç susmayan ve de susturan büyük şampiyonun büyük taraftarı....

I LOVE YOU IŞIL ALBEN, I LOVE YOU IŞIIIL ALBEEEEEEEEEN....

dersanede sıvaım olduğu için maçı izleyemedim. Eve yeni geldim ve maç skorunu görünce mutlu oldum. Tekrardan zirveye çıkmak güzel. Daha da iyi olacağımıza inancım tam...

Yanlız Marina Kress ablamıza aşık oldum.İstanbulda'ki ilk maçta imza almazsam ölürüm:)

bu sezon "acaba petra nın yerini doldurabilirmiyiz" diye düşünüyordum ama bu maçta marina kress i görünce hiçbir kuşkum kalmadı.çok alternatifli bir kadromuz var.daha bu takıma vj gelecek.ayrıca
bugün hiç oynamayan korel de var.

Arkadaş sölediğinde dersde oleeyy diye bağırdım:D allahtan hoca duymadı veya duymazlıktan geldi:Dgstv gösterir tekrarını inşallah.

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
bu sezon "acaba petra nın yerini doldurabilirmiyiz" diye düşünüyordum ama bu maçta marina kress i görünce hiçbir kuşkum kalmadı.çok alternatifli bir kadromuz var.daha bu takıma vj gelecek.ayrıca
bugün hiç oynamayan korel de var.

ya hakkaten koskoca bir sezon oynamaya gerek var mı şimdiden geriye kalan iki kupoyıda versinler bizde ulebe konsantre olalım :)

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Arkadaş sölediğinde dersde oleeyy diye bağırdım:D allahtan hoca duymadı veya duymazlıktan geldi:Dgstv gösterir tekrarını inşallah.
GSTV günde 2 defa olmak üzere 1 hafta boyunca gösterir bu maçı. :)

Re: Galatasaray: 71 - Fenerbahce: 55

t-shirtlerde sarı-kırmızı hap var altında da ''çıldırtır'' yazıyordu.
bu kupa için herkese teşekkürler. sonunda basketbolda bir kupa gördüm. çok mutluyum.... erkek basketbolda da bu sene kupa(lar) gelsin artık!!!

şu anda çok mutlu ve huzurluyum.takım olarak çok akıllıca bir oyunun ardından rahat bir galibiyet elde ettik.oynayan oynamayan herkese benchteki görevlilere,coacha,müge erdeme,mihriban oğuza,başkanımıza,yönetime özellikle pembe gömlekli insana(bugün giyinmemiş ama)ve salondaki tüm taraftara teşekkürler.

benim dikkatimi çeken augustusun,taj ve kress takıma çok çabuk alışmış.tuğba ve horosan sanki yıllardır bu takımdaymış gibi oynadılar.ışıl bu sene kendini de aşmış.yüreğini sahaya koydumu kimse tutamaz.esra bahar ve kübradan yeterince verim alamadık ama ileride inşallah onlarda geçen seneki performanslarına ulaşacak.

ayrıca esra oyundayken çok boş kaldı ve kimse onu görmüyodu görse bu fark daha da artardı.

tuğba maçtan sonra alpaslan abiye hediye ettiklerini belirtince gözlerim yaşardı.

son olarak ışıl'ın ayakkabıları süperdi:=)

f7 şampiyon olduğu maç sonunda futbolda kaybettiği ezikliğin etkisiyle "çıldırma" yazılı tişört giymişti.sanırım bizim bugünkü tişörtler mahmut usluya kapak olmuştur.isim satılmadan da en tepeye çıkabilineceğini gösteren takımımıza sonsuz teşekkür ediyorum.efsane geri döndü. bu arada murat murathanoğlunun bir ezik edası ile büyük bir üzüntü ve coşkusuzlukla maç anlatmasını da kınıyorum. ama ezik değil mi? hepsi üç aşağı beş yukarı aynı. tekrar kutlu olsun.

Dün geceden başlayım maça. Akşam takımımızı otelde ziyaret ettik. Sağ olsun Müge Erdem ve Mihriban Oğuz çok sıcak karşıladı bizi.

Menajerlerimiz takımın son durumu ve TAJ´ın nasıl bir özveriyle maça yetiştirildiği hakkında bilgiler verirken Cem Akdağ aramıza katıldı. Bir süre sonra Müge Hanım´dan takımı temsilen "sen tribündeki biz, biz sahadaki sen" sözünü en anlamlı kılan oyuncumuza başarılar dilemenin mümkün olup olmadığını sorduk. Işıl aşağı indi, ayaküstü sohbet edip başarılar diledik. Bu sırada Bilkentli Aslanlar da otele gelip bugünkü maça ne kadar hazırlıklı olduklarını gösterdiler. Daha sonra tüm oyuncular maç toplantısına katılmak lobiye indi. Onlara da başarılar diledikten sonra otelden ayrıldık.

Sabahleyin Adana ve Mersin´den gelen renktaşlarla kahvaltı yaptıktan sonra salonun yolunu tuttuk. Salonda ezici üstünlüğü ele alacağımız dışarıdaki havadan belliydi.

Maça yönelik fazla bir şey yazmaya gerek yok. Zaman zaman bocalasak da maçı tüm kalbiyle isteyen tarafın biz olduğu belliydi. Esra´nın bir topta ribauntu almak için verdiği mücadele, Işıl´ın bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi... Özetle şu oyuncu çok iyiydi desem inanın sahada ter döken diğer oyuncularımıza ayıp olur.

Maç sonrası kutlamalar da ayrı bir keyifti elbette. Uzun yıllar sonra gelen kupa bir patlama yarattı hem takımda hem taraftarda. Işıl´ın taraftarla bütünleşmesi, üçlü çektirmesi, yerli yabancı tüm oyuncuların yaşadığı mutluluk gözlerinden okunuyordu.

Bize bu sevinci yaşatan oyuncularımıza, teknik kadroya, bayan basket takımı için büyük destek veren Ahmet Dedehayır´a kısaca emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Not 1: Atatürk S.S.´de Galatasaray marşı dinlemenin de keyfi bir başka. (Marşı çalarak taraftarın iyice coşmasını sağlayan görevliye de teşekkürler.)
Not 2: Fenerbahçe taraftarına açtığı anlamlı pankart için ben de teşekkür ediyorum. (Alpaslan Dikmen ile ilgili)

Tugay Aktepe' Alıntı:
'' Çıldırtır... ''

Muhahahahahahaha çok güzel oldu çok güzel. :)
Hani bana teşekkür :)

Ayrıca Onur ABinin verdiği nota ekleme yapmak istiyorum; Alpaslan Abi için pankart açan Fener'e karşılık kızların otobüsünü taşlayan taraftar profili.Yazık.