Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray: 71 - Fenerbahce: 55

Re: Galatasaray-Fenerbahce(11 Ekim 2008 Saat 14:00)

Mehmet Ali Goksen' Alıntı:
OLeyyy oley oley oleyyy şampiyon Cimbombooommm!!!

Bütün emeği geçenlerin ellerinei kollarına i parmaklarına parmaklarındaki ojelerine sağlık! :D Güzel günler bizi bekliyoru kupalı günler!!!!

Maç dönersem, çok bilinçli bir oyun sergilenik , gereğinde agresif gerekinde yumuşak bir oyun geçirdik.

Işılın mevkisine 1 kişi daha bulunmalı çok yorduk ve çok bocaladık (ışılsız top getirmelerimizde)
Tuğba'yı ilk kez izledim önce çok acemice zannettim ama bana gereken cevabı sahada maçın sonuna doğru göstermiş oldu(Helal Tuğba) Işıl yokken top dağıtımında sakin olmalısın diyorum :D
Kress, yok böyle biri çok bilinçli bir oyuncu almışız helal olsun getirenlere, hırslı , sert mücadeleci , hiç çekinmeden atan ve sayı kazndıran bir oyuncu.
Yasemin H. bildiğiniz gibi takımımıza her zamn ihtiyacı olan Türk oyuncularadan biri.
Taj. ne kadar yorgn gözksede o bizim Şampiyon Kızımız ilerki zamanlarda bu oyununun üzerine kat kat koyup bize şampiyonluklar yaşatacak!

vvvveeee Bizim Kobe'miz.. elini kaldırdı mı maçta ben valla göremedin kaldırdığı zaman rakip takımların hali duman. ah pondextr ay keşke olsaydında Kobe senin kafana vursaydı!

geri kalan oyuncularımızın ellerine sağlık hepsini kutluyorum!!!

bUNu bütün alem gördü ;

Başta T.demirel olsa bile , onun yanında M.Uslu uslu uslu otursa bile , yağmur yağsa salona , şimşek çaksa bile her zmn , her yerde ezdiğimizi bütün herkese birkez daha göstermiş olduk!

Şen ola CİMBOM şen olaaaa , şen ola CİMBOM şen olaaaa!!!!!

abicim tek kelimeyle süper açıklamışsın olayı, ben de maçtaydım ve uzuuuuun zamandır bu kadar zevk almamıştım... uslu uslu otur mahmut uslu tezahüratına destek vermemiz süperdi bi de elemanlar kendi aralarında kavga ederken 'vur vur' diye tempo mükemmeldi... teşekkürler kızlar tüm günüm süper geçecek...

Re: Galatasaray: 71 - Fenerbahce: 55

yeri degil ama bir kapak ta telekom taktı :hi :hi
soyle fb soyle ....? :ehue

Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası Türk Telekom'un (79-83)

Bütün taraftarlarımıza, oyuncularımıza, teknik kadromuza, bu takımın kurulmasında ve bugünkü galibiyette emeği geçen herkese binlerce teşekkürler!

Gerçekten inanılmaz keyif aldım maçı izlerken. Evimizdeki ilk maç için günleri sayıyorum :) C-Mone çok canlar yakacağını belli etti gelir gelmez 8)

B_733c4b1fdbd21a3b8a8d9f9a2173334c.jpg

izlerken o kadar gurur duydum ki takımımla gercektenn eze eze keyıflerıne gore bir maç oynadılar.. Bu macı umıt edıyorum kı bızler gıbı erkek takımımız da ızlemıstır de biraz ibret almıştır.

Tebriklerr bıze böle bır sevınc yasattığınız için sizlere binlerce kez tesekkur edıyorummm

eve geldiğimde 2. yarı başlıyordu.. O andan itibaren takımı büyük bir gururlar izledim.. sanki derya özyerler, çelen kılınçlardı sahadakiler.. geçen sene dişimizi gösterdiğimiz fenerbahçeyi bu sefer vurup geçtik.. güzel günler bizi bekliyor..

geçen sene bayan takımına gerekli desteği veremedik ama bu sene maçlarda daha kalabalık olacağız.. Zaten bundan sonra bir seçme yapmak zorunda kalırsam, seçim hep bayan takımı olacak.. mücadele eden ,savaşan, isteyen takıma destek..

tribünde süper görünüyordu.. işin garip tarafı , istanbulda kapalı tribüne devam eden kemik tayfadan bir sürü adam vardı.. sedat ve vedat ağabeyleri ( ikizler) bir tarafa koyarsak , istanbuldaki erkek maçlarına bile gelmeyen bir sürü kapalı müdavimini orada görmek çok güzeldi..

ankaradan veya başka şehirlerden oraya giden herkese helal olsun.. tüylerimiz diken diken izledik..

Ben takımı izlerken büyük keyif aldım.Daha şimdiden bu kadar doğru basketbol oynamamız sevindirici,üstelik Taj yorgunluktan olsa gerek normalde bitirdiği 4-5 pozisyonu kaçırdı,onun katkısı da artınca hücum potansiyelimiz daha da çok yükselecek.

Ayrıca,Kress çok isabetli bir transfer olmuş,büyük kazanç bizim için.

Cem Hoca da takımı çok iyi hazırlamış,teşekkür borçluyuz.

Bir de Işıl'ın ayakkabıları çok güzeldi,görebildiğim kadarıyla.

Sanırım,lig maçlarının başlamasıyla Bahar,Kübra ve Yasemen de rotasyona girecektir,Işıl'ın da bu kadar sahada kalacağını sanmıyorum.

Mustafa Kaya' Alıntı:
Bu takım erkek takımımızı yener :)
Bence de yener kanka.Augustus un oleeey oleeey çektirmesi ve Işıl ın üçlü çektirmesi çok süperdi.

maç bittikten sonra havadaki parmaklar süperdi :) ışıl alben daha senden neler göreceğiz bakalım şampiyon olunca nasıl bir şov yapacağını şimdiden merak ediyorum.bu konudada kendisi çok yaratıcıymış :)

kaldırsın kaldırsın parmak kaldırsın fenere........parmak kaldırsın
linkte fotonun yarısı var merak edenler için http://www.ntvspor.net/Pages/28464.ASP

Gerçekten harika bir duygu kupa kaldırmak darısı nice kupalara diliyor ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.. Forumdan oraya giden arkadaşların ve salonu sayıca daha fazla dolduran taraftarlarımızında ayağına sağlık:) Böyle kadro uzun zamandır görmedim ben bütü kupaları kaldırırırz inşallah..

Başarımız daim olsun..

Ne güzel de oluyor oh oh febeşe de koyması , orada olup salonu inleten arkadaşlarıma sonsuz , saygı , sevgi , teşekkürler .. Eze eze yendik , Işıl Albenin yeri kalbimizde ayrıdır...

Derbi Zaferi Galatasaray TV'de

Galatasaray Bayan Basketbol Takımı?nın Cumhurbaşkanlığı Kupası?nı kazandığı Galatasaray - Fenerbahçe maçının tamamı, saat 00.00?da yayınlanacak gece haberinden sonra Galatasaray TV?de ekranlara gelecek.

Maçın hemen ardından Ankara?da yaşananların tüm detaylarıyla yer alacağı Maçın Hikayesi de yine Galatasaray TV?de yayınlanacak.

Resmi sitemiz de kısa da olsa video var oradan da bakabilirsiniz..Galatasaray Televizyon kanalımızdan izleme imkanı olmayanlar ultrAslan Tv de yayınlanır şuan da görüntüler yok Bağlantı : http://www.uatv.de

Gittik ankaraya. Hakkımız olanı aldık ve geliyoruz.

Valla söylenecek o kadar söz var ki ama çok yorgunum pek şuan yazamayacağım.

Ama Cem hocama çok teşekkürler. O ne kadar da Fener bizden hazır desede, Türkiye'nin en iyi koçunun bizde olduğu bir aşikar.

Kızlar sizi seviyoruz.

Not: Sözlerimi Recep İvedik repliği ile bitiyorum.

Seimone Augustus insansa ben hayvanım. :) :) :) :)

Tebrikler sizlerede parmak kaldırmak yakışır :D ve şunu da eklemeliyim herkes tek parmak kaldırırken Kübra 7 parmak kaldırıyordu seviyorum kübrayı ya :D

Dershanede olduğum için izliyemedim helal olsun kızlara :atki .Bu yıl ligi süpüreceklerine dair ilk işaretleri verdiler.Dershanem olmasada maçlarına gidebilsem keşke