Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray: 71 - Fenerbahce: 55

Re: Galatasaray: 71 - Fenerbahce: 55

Ben maça gidip izleyemesem de maça diğer illerimizden giden abilerime,kardeşlerime ve takımımızı destekleyen tüm herkese sonsuz teşekkürler...

Kızlarımıza helal-i hoş olsun. Umarım diğer kupaları da alırız...

Tebrikler Cem hoca, tebrikler ASLANLAR !

Mükemmeldi.Maçı düzgünce izlemedik ama mükemmeldi demekten başka birşey diyemiyorum. tribün mükemmeldi orada olan herkese gayreti ve güzel kalbi için teşekkürler. hayatımın en unutulmaz maçlarından biriydi. :) TEŞEKKÜRLER tekrardan. Bir dahaki Futbol ve basketbol maçlarında görüşmek üzere.. forumu sık sık takip etmeye calısacagım. hepinizi seviyorum :p

Evet Mactan Sonra Sakin Bir Kafayla Analiz Yapabilirim Artık

İlk Basta hafta icinde dedemi kaybetmem üzerine Ankaraya gidemedim bunun üzüntüsü Cuma günü saat 24 de dahada percinlendi üzüntüm cünkü hafta icinde dedem vefat etmeseydi bende Ankara yollarına düşecektim o saatlerde ama herseyde hayır varmıs diye düşünüyorum ayrıca Eyüp abi ve Onur(Yavuz)abinin lafıyla ''Daha kaldırılacak cok kupa var Erdal Moralini Bozma''bu laflar beni cok motive etti ayrıca c.tesi sabahı aldıgım arda abiden mesajda ne kadar sevildigimi ne kadar saglam dostluklar kurdugumu ne kadar iyi abilerim oldugunu gösterdi.Bunlar Mac öncesi benim durumumdu.

Sıra Maca Geldi Ev Cok Kalabalıktı Ama Macı İzlemek icin herkesi odadan cıkartmak zorunda kaldım :) Mac öncesi taraftarımızı gördügümde tv yaklastım ve Arda Öztürkü görmeye calıstım acaba benim icin pankart falan actımı diye ama göremedim ne diyim hüsrana ugradım :) :)
Mac basladıgında ise icime bir huzur doldu.Seimone Augustus denilen sey harika oynadı gercekden lebronun smac basamayan versiyonu :)Isıl desen bugun asistleriyle takıma hayat verdi 2 tane üclügü var sans mı desem yoksa tecrübemi bilemem ama macı kopartan sutlardı bi tanesi periyot biterken attıgı üclük bitaneside son 3 saniye kalmıs Seimone Augustusun eline vermeye calıstı almayınca Augustus kendi tek eliyle 3'lükden salladı girdi ben bu sayılardan sonra fener 10 kişiyle oynasa gene bu macı alamaz dedim.Ayrıca Marine Kress gibisini görmedim bayan basketbolunda resmen ribo canavarı ortalıgı iyi karıstırıyor orta mesafeli sutlarıda cok iyi.Taj desen yasına göre harika ama biraz yorgun oldugu gözlendi ama 1 ve 2 periyotlarda süper oynadı sonra oyundan düştü ama olsun gelecek icin iyi sinyal verdi.Yaseminde Horasanda 3'lüklerini geliştirmis oda güzel bir oyun ortaya koydu.Bu macta ben Tugba palazoglu ve Esra Sencebeden istenilen görüntüyü göremedim ama sezonun başı istenilen kıvama inş. gelirler ayrıca Esranın saclarıda cok güzel olmus begendim mactan sonra röpörtajda AlpAslan Dikmene armagan ediyoruz dedi Tugba Palazoglu ayriyetden tesekkür ediyorum ona.

Bi Gs-fb macı daha böyle son buldu kızlarımız bize verdikleri 4 kupa sözünde duracaklarını belli ettiler ve ilkini aldılar darısı diger kupalara...

Dersane olduğu için gidemedim..Valla acısını hala hissediyorum.BU şölen kaçmazmış.Helal olsun kızlarımıza sonuna kadar hakları olan bir kupayı üstelik en büyük rakiplerini eze eze almışlar.Tebrikler kızlarımıza

Bizler Alpaslan abi için gittik, Aslan kızlar Alpaslan abi için oynadılar, Kupayı Alpaslan abi için aldık, geri dönüyoruz!

Galatasaray?ın neden TEK BÜYÜK olduğunu bir kez daha dosta düşmana ispatladık, şimdi teşekkür safhasına geçiyorum!

Otobüs, tren, araba, traktör, uçak vs... vasıtlarla salona akan tüm renkdaşlarıma!

Basketbolun Hagi?si Işıl Alben?e!

Canı gönülden oynayan oyuncularımıza!

Bize böyle bir takım armağan eden yöneticilerimize!

Ankarada bizi misafir eden Ankaralı Aslanlara!

Son olarak Alpaslan abimizin acısını paylaşan ezeli rakibimizin taraftarlarına!

TEŞEKKÜR EDİYORUZ!!

Madem şimdi değerlendirme kısmına geldik bende birazcık birşeyler karalayayım.
Öncelikle Aslan Yürek Işılımız senin ışıldamanı izlerken bir yandan seviniyorum bir yandan da utanıyorum özellikle geçen sene buradan girdiğim dialoglardan dolayı tekrar özür diliyor ve kendimden utanıyorum.Derya Özyer Galatasaray'ın en iyi bayan guardıydı bence Işıl Derya Özyer^den daha iyi.Işıl herşeyiyle sahada.Ancak bazen yorgunluktan top çıkarmalarda hatalar yapılıyor buna dikkat etmesi gerekiyor.

Esra'ya gelince bombardıman değilde bu sene görevi daha çok savunma gibi geldi bana yeri geldiğinde sorumluluk alacağını gösterdi, ayrıca siyah saçlar hiç yakışmamış Esrama :?

Tuğba Palazoğlu maça çok acemice başladı,ilginç fauller ve şut seçimleriyle ikinci yarıda 2 üçlük peşpeşe sokunca güveni yerine geldi ve bir anda performansının çok üstüne çıktı.

Kübra Sİyahdemir maçla ilgili malesef tek hayal kırıklığı :? Bomboş ötesi bir üçlük kaçırdı komik bir top kaybetti.

Yasemin Horasan kendilerinin bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyordum ancak oynadığı bölümlerde hazır görüldü ancak yorulduğunda etkisizleşiyor bunu zamanla alışalacak bir sorun olarak görüyor ve bu sene bize katkısı aşırı düzeyde olacağına inanıyorum.

Marina Kress, yahu sen insan mısın? Her topta kendini yerlere attın, parçaladın yeri geldi şutunu attın yeri geldi savunma yaptın daha ne yapacaktın Helal Olsun beklentilerin üstüne çıktın.

Taj, ablacım daha dün inmiş uçaktan hatta öyle ki Detroit T shirtünü çıkarmamış bile hala aklı Abd'^de kalmış sanırsın ancak maça çıktı sanırsın 59374238 yıldır bu takımda oynuyor hiç sırıtmadı zaman zaman yorgunluklardan oyundan düştü ancak çok isabetli bir transfer olduğunu gösterdi.

Ve o O Bir Tiger,
O Bir Savaşcı,
O bir şutör,
O bir O bir O bir söylenecek o kadar çok şey var ki benim ise aklıma gelmiyor tüküreyim aklıma, Augustus Augustus ah geçen sene olsan da Çakma Kobe'ye gerçeği burada Zilli deseydin.Sen ne ulu sen ne büyük oyuncusun sen nerelerdeydin,kimlerdeydin,iyi ki geldin aşıkları buluşturdun...

Herkes bize hayran, biz Augustus'a hayran.

Cem Akdağ, Türkiye'nin en iyi hocası olduğunu bilmeyen yoktur ancak şu yandaki kameramana nasıl vurmadın tekmeyi hala orada kaldım hocam:) Eline sağlık geride 3 kaldı haberin ola...

Evet Çıldırttılar Çıldırdılar Çıldıracaklar...
Yüreğinize sağlık, ellerinize sağlık, kaldırdığınız parmaklarınıza sağlık ;)

19221037tg1.jpg

91124574jc2.jpg

37245229os8.jpg

51980728up0.jpg

61035444dz2.jpg

30608083rz2.jpg

Hastalıktan kıvranıyorum,maçla çakışan sınav da kaka gibi geçti ama umrumda değil hiçbir şey.Yengeç kızların kıskaçları nerede?Çıldırtırlar adamı. :) :)
Versinler şu tekrarı artık. :)
edit:Büyüklere saygı sonsuz. :)

Birkaç şey dışında herşey çok güzel sonuçlandı. İstediğimizi almaya gittik ve geldik. Yenilmez Armada'nın da yeniden oluşması için ilk adım da atılmış oldu böylece..

ya bu maçın mutlaka tekrarını izlemem lazım biri bana özelden gstv nin internetten linkini falan atabilir mi?Herhalde kanal 24 vermicek?

şu anda kanal24 te maçı ntekrarı var bilginize ...

FB tribünlerine bakıyorumda ... prd koltuklarına :)

Çok güzel bir maçtı, çok.

Fenerbahçe'yi yenerek kupa aldık. Muhteşemdi her şey. Seyirci sayımız, tezahüratlarımız, Fenerbahçe'nin aciz kalması...

Bu salondan geçen sene hiç mutlu ayrılmamıştım. Bu senenin başlangıcına o kadar mutlu girdim ki... Takımımıza çok çok çok teşekkür ediyorum.

Öğlen ya da akşama doğru foto eklerim. : )

Şu anda Gs tv de maçı gösteriyor 4, periyot'un son dk sı içindeyiz.Sevinç görüntülerini falan verirlerse izlemek isteyenler için ...

Maç içerisinde de söylemiştim zaten.Dış oyuncularımız katkı yapınca fark geldi.Augustus başta Taj,Yasemin,Marina Kress (Aşık Oldum kendisine :) ),Tuğba ve Işıl çok iyi idiler.Tek üzüntü yaşayacağımız Kübra oldu.O da kupa seramesinde çok mutluydu.İnşallah bugünü çabuk unutur.Tekrar Teşekürler Aslanlarımıza ve Hocalarına...

Maçın bştiminde balkona çıkıp sarı kırmızı şampiyon cimbom diye 4 - 5 sefer haykırınca kaldırımda yürüyenler kafalarını kaldırıp bir baktılar ne düşündüler bilmem ama pek bir önemi de yok harika bir maçtı Burak ın da dediği gibi sırf kendisine zoomlayan kameramana karşı olan müthiş sakinliği ile bile Türkiyenin en iyi antrenörü Cem Akdağ dır. ingilizcenin yanında çok daha iyi bildiği bazı şeyler varmış kendisinin demek ki. Tüm idari ve teknik ekibe teşekkürler artık siz de efsanesiniz.